Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Się podniecacie, a w sumie nie ma czym poza pozytywną i demokratyczną postawą kibiców Motoru, którzy odważyli się pokazać co myślą o premierze rządu spotykającym się z obywatelami na przepustkowanych spotkaniach zamkniętych. Kibicem piłkarskim, który chodził na meczy przy Kresowej, Leszczyńskiego i Zemborzyckiej byłem ponad 40 lat temu czyli wtedy kiedy wiekszości tu komentujących, a szczególnie atakujących "kiboli" na świecie jeszcze nie było. Pojęcia zielonego nie macie czym jest prawdziwy doping, prawdziwa gra, a nie ustawianie meczy, że o demokratycznych formach protestu nie wspomnę. Ta grupa, która przywitała D. Tuska jednoznacznymi okrzykami może nie jest idealna bo kto jest, ale jest wewnętrznie wolna - w przeciwieństwie do tych, którzy uznali, że oznaką demokracji jest oranizowanie zamkniętych spotkań wyborczych. Moje gratulacje Panowie "Kibole" za postawę i przykład pokojowej, demokratycznej mainifestacji. Przypilnujcie tylko następnym razem inicjatorów stadionowych zadym, którzy działają wtedy kiedy prowadzący im to nakażą bo wczoraj pokazaliście, że potraficie! Kibic "dziadek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wsród małp był niejaki groszek vel mały siurek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Premierze Tusk!!! Kibole i mochery lubelskie to wstyd dla regionu!!!!! całe szczęście że jest ich mało. Potrafią tylko szczekać i kąsać jak małe wyliniałe kundelki........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdxv napisał:
Panie Premierze Tusk!!! Kibole i mochery lubelskie to wstyd dla regionu!!!!! całe szczęście że jest ich mało. Potrafią tylko szczekać i kąsać jak małe wyliniałe kundelki........
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obalić to te zakompleksione, łyse glace niezmącone wysiłkiem najmniejszej próby myślenia mogą co najwyżej prytę pod sklepem. Swoją drogą to uważam, że im więcej tego typu manifestacji tym lepiej dla PO, bowiem normalny człowiek automatycznie stanie w kontrze do tych oszołomów. Tego chyba Jarek nie przewidział!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J56 napisał:
dlaczego policja nic nie robi z kibolami / przecież utrzymywana jest z naszych podatków /, jak można takie bydło wpuszczać na stadiony między młodzież i dzieci /przecież to są mecz nie korrida z kibolami-buhajami w roli głównej , takich zwyrodnialców powinno izolować się od społeczeństwa
http://www.youtube.com/watch?v=oON98OSU35U
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorowcy do więzien napisał:
"Donald matole, twój rząd obalą kibole" to wszystko na temat spotkania. To główny temat wizyty Tuska w Lublinie? Boszeee jak w jakimś tandetnym amerykańskim brukowcu. Tania sensacja. Ten temat jest przerabiany w całej Polsce. Jak widać DW nie potrafi niczym zaskoczyć oprócz awantur pijaków i narkomanów z Motoru Lublin. Wystarczy pójść na mecz i zobaczyć te mordy kryminalne, łapy całe we sznytach, śmierdzących wódką kiboli z mózgiem małpiatki, która piła wodę z rzeki skażonej ołowiem. Ta kibicowska hołota, którą można spotkać niemal w całym mieście po meczu straszącą ludzi swoim wyglądem powinna zawisnąć po ratuszem przez parę dni, żeby ich gnijące trzewia przestraszyły tą bandę matołów, nieuków i narkomanów.
Pozwolisz ze skwituje twoj wpis ciagiem dwoch liter ,bo wiecej liter na te wypociny zakompleksionego,zapryszczonego obszczymurka nie potrzeba,a wiec zaczynam i nie wiem kiedy skoncze hahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah umarłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do próbujących sklecić kilka zdań na tym forum tzw. "kibeli" (nazwa pochodzi przecież od kibla, gdzie się najzwyczajniej sra, bo tam jest miejsce gówna): (nie będę się do nich zwracał bezpośrednio bo to uwłaczałoby mojej godności) Mam w du*** czy i jak protestują, bo tusk czy oni tak samo mnie "nie interesują". Chciałem, żeby wiedzieli, że jest na świecie człowiek, który uważa, że : - są podludźmi, ułomami z ilorazem inteligencji (oczywiście, żaden z nich nie wie pewnie co to oznacza) nie potrafiących złożyć wypowiedzi bez użycia rąk, tylko uciekających się do przemocy prymitywów, szukających na siłę jakiegoś celu i przywódcy, bo samodzielnie nie potrafią funkcjonować w normalnym społeczeństwie - są reliktem rozwoju społeczeństwa, na poziomie neandertalczyków, chociaż tu obrażam już naszych przodków - oni potrafili dużo więcej - byli bardziej kreatywni, a nie destrukcyjni; - powinno się ich pozbawić możliwości rozrodczych, żeby nie brudzić więcej społeczeństwa ich podobnymi - kiedy widzę ich na ulicy patrzę na nich z żalem, wstydem, politowaniem, jak na niepełnosprawnych umysłowo, nieświadomych swojej ułomności chorych podludzi, których szkoda zamykać w odosobnieniu z nadzieją na resocjalizację tylko od razu należy zastosować następny punkt... - ostateczne rozwiązanie dla nich niestety musiałoby oznaczać uruchomienie np. Majdanka, jednak z pominięciem fazy prysznica. Wcześniej musieliby odpracować koszty swojej przyszłej likwidacji - dlaczego ma za to płacić podatnik? Czy te punkty coś im przypominają, jakieś historyczne wydarzenie? Wiem, że nie, bo nie są w stanie zapamiętać nic oprócz kilku zdań, które muszą wykuć na kolejny mecz. Jeśli udało im się doczytać do końca moją wypowiedź, bez wciągnięcia pomocnej kreski, w co szczerze wątpię, niech się ci podludzie nie trudzą z odpowiedzią, ja jej nie przeczytam, bo po niżej mojej godności byłoby wrócenie do tego wątku i poświęcenie im jakiejkolwiek ilości czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
groszek napisał:
do próbujących sklecić kilka zdań na tym forum tzw. "kibeli" (nazwa pochodzi przecież od kibla, gdzie się najzwyczajniej sra, bo tam jest miejsce gówna): (nie będę się do nich zwracał bezpośrednio bo to uwłaczałoby mojej godności) Mam w du*** czy i jak protestują, bo tusk czy oni tak samo mnie "nie interesują". Chciałem, żeby wiedzieli, że jest na świecie człowiek, który uważa, że : - są podludźmi, ułomami z ilorazem inteligencji (oczywiście, żaden z nich nie wie pewnie co to oznacza) nie potrafiących złożyć wypowiedzi bez użycia rąk, tylko uciekających się do przemocy prymitywów, szukających na siłę jakiegoś celu i przywódcy, bo samodzielnie nie potrafią funkcjonować w normalnym społeczeństwie - są reliktem rozwoju społeczeństwa, na poziomie neandertalczyków, chociaż tu obrażam już naszych przodków - oni potrafili dużo więcej - byli bardziej kreatywni, a nie destrukcyjni; - powinno się ich pozbawić możliwości rozrodczych, żeby nie brudzić więcej społeczeństwa ich podobnymi - kiedy widzę ich na ulicy patrzę na nich z żalem, wstydem, politowaniem, jak na niepełnosprawnych umysłowo, nieświadomych swojej ułomności chorych podludzi, których szkoda zamykać w odosobnieniu z nadzieją na resocjalizację tylko od razu należy zastosować następny punkt... - ostateczne rozwiązanie dla nich niestety musiałoby oznaczać uruchomienie np. Majdanka, jednak z pominięciem fazy prysznica. Wcześniej musieliby odpracować koszty swojej przyszłej likwidacji - dlaczego ma za to płacić podatnik? Czy te punkty coś im przypominają, jakieś historyczne wydarzenie? Wiem, że nie, bo nie są w stanie zapamiętać nic oprócz kilku zdań, które muszą wykuć na kolejny mecz. Jeśli udało im się doczytać do końca moją wypowiedź, bez wciągnięcia pomocnej kreski, w co szczerze wątpię, niech się ci podludzie nie trudzą z odpowiedzią, ja jej nie przeczytam, bo po niżej mojej godności byłoby wrócenie do tego wątku i poświęcenie im jakiejkolwiek ilości czasu.
Przez takie twoje wypowiedzi ,narasta agresja wobec żydów,ile i co ty masz z tego.????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...