Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gonić pałą tych pseudokibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny "dyrektor" został oszukany... proponuje go wywalić bo zaraz ktoś sprzeda szkołę za jego plecami. Panowie Z Motoru.. słabo to rozegraliście, można to było załatwić inaczej. Dzieciaki w wieku przedszkolnym to żaden przeciwnik dla Was.. Odstępuje od zamiaru sponsorowania Motoru w KLUBIE 100.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dowiedzą się w Warszawie co zrobiliście tym dzieciom to bojówki patologi Motoru Lublin przestaną istnieć raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakim prawem ta moturska hołota weszła na teren szkoły? Dyrektor powinien oddać pieniądze które wziął za wynajem boiska bo nie był w stanie zapewnić wynajmującym dostępu do niego. To on powinien domagać się interwencji policji która powinna ukarać zakłucaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd-banda buraków i tyle!! a Pan Dyrektor niech nie wymyśla, bo czytać się takiego tłumaczenia nie da:-( Przez takich "mądrych"dorosłych dzieci tracą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bydło. Tak popsuć zabawę 3-4 latkom, chamstwo, chamstwo!!! Wstyd mi za Lublin, naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny razem proponuję starcie kibiców Motoru z przedszkolakami - podobny etap rozwoju :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przyznam, że nie znam się na układach panujących w piłce ligowej, ale mam pytanie , czy te dzieci mają jakąś alternatywę w Lublinie (np. czy Motor prowadzi jakieś zajęcia dla dzieci?), czy muszą zmienić dyscyplinę?
 To się dowiedz. Jak się dowiesz, będziesz wiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 100% się zgadzam. Szkoda dzieci, może kibicują Legii i to ich marzenie. A niech kibicują! Ja osobiście nie przepadam za tym klubem, ale jakby mój syn chciał, to bym go zapisał. Poza tym faktycznie może lepiej się uczyć gry w piłkę od drużyny z ekstraklasy niż z siódmej ligi. A co do tych idiotów, to naprawde im się nudzi i z pewnością nie mają dzieci. #errorwrozwoju #cosposzlonietakwewolucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste że dzieciaki wolą grać w szkółce Legii niż w jakimś motorze z 10 ligi. Każdy dzieciak chciałby kiedyś grać w ekstraklasie a nie kopać z ajkimiś trampkarzami po Lubartowie, Nałęczowie czy Bełżycach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jakiś półgłówek, ala - kibic ma mi i mojemu dziecku mówić gdzie ma trenować i się bawić? To na pewno elektorat "dobrej zmiany", oni też wiedzą co dla mnie najlepsze nie pytając mnie o zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam się, czy po incydencie przegonienia przedszkolaków z boiska przez bandytów motoru, neon "szacunek na miescie" nie zasłużył na odczepienie? głupi napis, zrobiony przez dresa dla dresów. ludzie ulicy - patologiczny rak społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno dna. Chciałbym żeby ta informacja pojawiła się w mediach ogólnopolskich jak to tchorze, ćwiercmózgowce, pijaki bo za takich ich uważam kibiców tego beznadziejnego motoru jak to zaatakowali zdezorientowanych rodziców, nie wiedzących co się dzieje bezbronnych kilkulatków, dzieci którzy chcieli sobie pokopać, pouczyć się gry w piłkę. Porażka, totalna porażka, wstydzę się za nich, wstydzę się, że dla patologii wybudowano w zadłużonym mieście za ciężkie pieniądze stadion. Śmiać mi się chce gdy widzę ich na ulicy idących lub wracających z meczu z twarzami nieskalanych myśleniem neandertalczyków dla których jedyną rozrywką jest jak tu kogoś okraść, pobić, ochlać się czy robić burdy na meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie akcję zrobili zatroskani opiekunowie z przedszkola Motoru. Mają chłopaki zacięcie pedagogiczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To to że przeganiają małe dzieci nie podlega każe, znęcanie się psychiczne i fizyczne nad małymi dziećmi to chyba prokurator powinien się pojawić z urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rodzice nie mieli jaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelska patola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci szkoda tyle że właśnie te dzieci są wykorzystywane przez dorosłych. Macha się im znaczkiem Legii przed nosem to dla niech jak Barcelona. Nie dziwię im się że chcą grać pod znaczkiem Legii. Chora jest za to sytuacja wchodzenia Legii na tereny miasta Lublin którego najwyższej postawieni przedstawiciele co chwilę zabierają głos w sprawie zabierania wychowanków klubów na które łoża publiczne pieniądze. Gdyby Legia Warszawa kupiła sobie prywatny teren to jest to sprawa rodziców których dzieci będą szykanowane w szkole. A będą tak gdyby ta szkółka była w Łodzi Krakowie Poznaniu czy na Śląsku. Bo każdy wie że Legia jest najbardziej nielubianym klubem w Polsce.I poza prowincja jak Biała Podlaska Legionow Siedlce itp Legia głównie w dużych miastach jest nieak eptowana. Ale to wybór rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosna ciotowate kibolstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego sprawą grożenia dzieciom nie zajęła się jeszcze prokuratura? Na co czekacie urzędnicy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...