Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedy kanar śpi

Utworzony przez (Anonimowy), 8 października 2007 r. o 09:45 Powrót do artykułu
Bezmyslne bicie piany przez DW. Wielki mi temat, czy nie macie juz o czym pisac. A zamontowac kasownik kolo kierowcy i niech kasuja przy wsiadaniu. Jak nie kasuja to wypad z autobusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w autobusie ktorym jechalem w sobote w nocy byl ochroniarz ktory sprawdzal kazdego czy aby napewno skasowal bilet wiec co to za pordolenie pani redaktor chyba nie ma juz oczym pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest na to jedna dobra rada-zrobić podobnie jak w Wielkiej Brytanii-bilety są sprzedawane tylko przez kierowcę (chodzi mi tu o bilety sprzedawane z kasy zamontowanej w autobusie,a nie te z kiosku),a więc nie wejdziesz do środka zanim nie kupisz biletu.W ten sposób unika się pasażerów na gapę,lecz wiąże się to oczywiście z jakimś nakładem,bo przecież trzeba zainstalować odpowiednie kasy,skomputeryzować system,itp. co nie wydaje mi się możliwe zbyt szybko w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem co znaczy sprawszic czy takie zjawisko istnieje skoro dziennikarze gazety zaobserwowali na wlasne oczy ze isnieje, tam juz nikt nikomu nie wierzy, co za miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...