Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A Misiek Krawczyk -marny w ramach PO-programu pierwsza praca - jego, wydał tyle milionów z nasze kasy PO-firmom na marketing Markę Lublina-kiepską i cicho siedzi w eMPeKa dalej za nasze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli idzie o wizerunek to ostatnio raczej się poprawia. Wystarczy popatrzeć na szereg wszelkiej maści rankingów i zestawień w których Lublin wypada dobrze albo bardzo dobrze. Prasa ogólnopolska pisze o Lublinie raczej w superlatywach, za granicą też doceniają ambitne rządy prezydenta Żuka zachwalając sposoby przyciągania przez miasto inwestycji zagranicznych. W strefie ekonomicznej siedzą firmy z Austrii, Niemiec czy Francji. Włosi budują park przemysłowy. W mieście jak grzyby po deszczu powstają centra outscoringowe zakładane przez Brytyjczyków. Do ideału jeszcze daleko i wiele jest do zrobienia ale Lublin wcale nie jest taki anonimowy.
  Żuk się nie opieprza tylko inwestuje i efekty są takie, że bezrobocie w Lublinie spadło w ciągu kilku lat z 15 % do 8%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk się nie opieprza tylko inwestuje i efekty są takie, że bezrobocie w Lublinie spadło w ciągu kilku lat z 15 % do 8%
Tak jest. Szkoda, że zapominasz jak w latach 1996-2006 decydował o likwidacji wszystkich największych firm miasta i regionu.   Jeżeli chodzi o bezrobocie, to podany przez siebie spadek procentowy zestaw z poziomem migracji z miasta i kraju oraz utratą statusu bezrobotnego z innych przyczyn niż podjęcie zatrudnienia czy też założenia firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest. Szkoda, że zapominasz jak w latach 1996-2006 decydował o likwidacji wszystkich największych firm miasta i regionu.   Jeżeli chodzi o bezrobocie, to podany przez siebie spadek procentowy zestaw z poziomem migracji z miasta i kraju oraz utratą statusu bezrobotnego z innych przyczyn niż podjęcie zatrudnienia czy też założenia firmy.
  Kłamiesz i manipulujesz ale pewnie za to ci płacą. W pierwszej kadencji Żuka powstało 8800 nowych miejsc pracy, po drugiej ma to być 10 000 czyli w 8 lat 19 000 nowo utworzonych miejsc pracy i patrząc na kolejne doniesienia prasowe faktycznie może się to udać.Spadek poziomu bezrobocia tylko potwierdza, że lubelski rynek pracy ma się coraz lepiej. Migracja? Sprawdziłeś przyrost naturalny w gminach ościennych? Mniej więcej tyle ile osób wyjechało z samego Lublina, tyle przybyło w Głuskach i innych Konopnicach czy Wólkach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to wieś z 'czystym powietrzem', bo przemysł zlikwidowano, ze zmniejszającą się liczbą mieszkańców, z ubywającymi studentami na dołujących uczelniach. Zamiast tego ma pusty stadion, w miejscu zlikwidowanej przez Zuka cukrowni i dużo rowerków.
Ja pierdole co za debil,przepraszam za slownictwo ale nic innego mi nie przychodzindo glowy po wpisie takiej ameby, chyba ze to troll.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamiesz i manipulujesz ale pewnie za to ci płacą. W pierwszej kadencji Żuka powstało 8800 nowych miejsc pracy, po drugiej ma to być 10 000 czyli w 8 lat 19 000 nowo utworzonych miejsc pracy i patrząc na kolejne doniesienia prasowe faktycznie może się to udać.Spadek poziomu bezrobocia tylko potwierdza, że lubelski rynek pracy ma się coraz lepiej. Migracja? Sprawdziłeś przyrost naturalny w gminach ościennych? Mniej więcej tyle ile osób wyjechało z samego Lublina, tyle przybyło w Głuskach i innych Konopnicach czy Wólkach.
Obawiam sie kolego, ze wszelka proba dyskusji z lepsza zmiana jest skazana z gory na porazke,jutro sie skonsultuja z prezesem i powiedza,ze jestes zdrajca i do tego gorszego sortu a Zuk to targowica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechać i przyjechać do Lublina tylko busem !!! Brak komunikacji autobusowej po przegonieniu Polskiego Busa !!! Jaka komunikacja taki też dworzec PKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaga ty chyba czytałeś inny raport. Lublin nie jest źle postrzegany jak próbujesz to przedstawiać, tylko Lublin jest dla dużej części ludzi anonimowy. Tzn część ludzi zagranicą nawet nie wie, że takie miasto istnieje. Zmień ten tytuł i nie manipuluj.
Co roku jestem za granica w wakacje w krajach poludniowych i powiem ci,ze poza Warszawa z obowiazku jako stolica i Krakowa,to niewielu cudzoziemcow,nawet szwabow zna jakies inne miasta w Polsce (no oni to jeszcze Szczecin i Breslau). Ale jak co niektorzy jak pare lat temu przegralismy ze Slowenia w gałe,to mylili ja ze Słowacja, sorry taki mamy klimat i poziom wiedzy obecnych społeczenstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamiesz i manipulujesz ale pewnie za to ci płacą. W pierwszej kadencji Żuka powstało 8800 nowych miejsc pracy, po drugiej ma to być 10 000 czyli w 8 lat 19 000 nowo utworzonych miejsc pracy i patrząc na kolejne doniesienia prasowe faktycznie może się to udać.Spadek poziomu bezrobocia tylko potwierdza, że lubelski rynek pracy ma się coraz lepiej. Migracja? Sprawdziłeś przyrost naturalny w gminach ościennych? Mniej więcej tyle ile osób wyjechało z samego Lublina, tyle przybyło w Głuskach i innych Konopnicach czy Wólkach. 
A ty tak bezinteresownie przeczysz przytoczonym  przeze mnie informacjom?   Pomijasz fakt związany z pełnieniem przez obecnego prezydenta  naszego miasta funkcji szefa delegatury Ministerstwa Skarbu Państwa w regionie w czasie największej ilości firm i miejsc pracy(lata 1996-2006)   W drugiej części podajesz dane, które jako były członek Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia mogę skwitować tylko w jeden sposób - przekraczasz rubikon dobrego smaku i poziomu manipulacji.   W liczbach bezwzględnych w 2010 roku(objęcie funkcji prezydenta miasta) w MUP(Miejski  Urząd Pracy ) zaewidencjonowanych było 16080 bezrobotnych. Na koniec ubiegłego 2015 roku zaewidencjonowanych było 13938 bezrobotnych. Abstrahując od poziomu migracji oraz mnożenia etatów w administracji, to powyższe ma się nijak do uprawianej przez ciebie propagandy.   Policz ile znanych ci osób wyjechało z Lublina w ciągu ostatnich 6 lat oraz ile przyjechało, a wtedy może zrozumiesz o czym piszemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam sie kolego, ze wszelka proba dyskusji z lepsza zmiana jest skazana z gory na porazke,jutro sie skonsultuja z prezesem i powiedza,ze jestes zdrajca i do tego gorszego sortu a Zuk to targowica.
Tak sobie prawią koledzy z POP(Podstawowej Organizacji Partyjnej)   Ty nie patrz na innych, a spójrz na siebie i sprawdź kto utwierdza cię w przekonaniu, że jest inaczej niż pokazują statystyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo nieadekwatny tytuł do raportu, Lublin wypada w nim relatywnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja postrzegam Lublin jako miasto brudne....przepraszam, ale jak widzę na starówce walające się papiery i plastykowe butelki, oraz psie ...... a na osiedlach zagonione przez wiatr w krzaki śmieci, to zastanawiam się kto nad tym panuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka politycznych klakierów pod każdym artykułem DW (tak, każdy przypadkowy komentator zna statystki, liczby i historię zatrudnienia delikwenta...) mnie obrzydza. Przestaje mi się chcieć tutaj zaglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka politycznych klakierów pod każdym artykułem DW (tak, każdy przypadkowy komentator zna statystki, liczby i historię zatrudnienia delikwenta...) mnie obrzydza. Przestaje mi się chcieć tutaj zaglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa super. szkoda ze poza ukrainskimi studentami nikt tu nie chce mieszkac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie prawią koledzy z POP(Podstawowej Organizacji Partyjnej)   Ty nie patrz na innych, a spójrz na siebie i sprawdź kto utwierdza cię w przekonaniu, że jest inaczej niż pokazują statystyki.
I nikt nam nie wmówi, ze białe jest białe, jak wam wmawia prezio :P a z popem to ja moge do knajpy pojsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty tak bezinteresownie przeczysz przytoczonym  przeze mnie informacjom?   Pomijasz fakt związany z pełnieniem przez obecnego prezydenta  naszego miasta funkcji szefa delegatury Ministerstwa Skarbu Państwa w regionie w czasie największej ilości firm i miejsc pracy(lata 1996-2006)   W drugiej części podajesz dane, które jako były członek Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia mogę skwitować tylko w jeden sposób - przekraczasz rubikon dobrego smaku i poziomu manipulacji.   W liczbach bezwzględnych w 2010 roku(objęcie funkcji prezydenta miasta) w MUP(Miejski  Urząd Pracy ) zaewidencjonowanych było 16080 bezrobotnych. Na koniec ubiegłego 2015 roku zaewidencjonowanych było 13938 bezrobotnych. Abstrahując od poziomu migracji oraz mnożenia etatów w administracji, to powyższe ma się nijak do uprawianej przez ciebie propagandy.   Policz ile znanych ci osób wyjechało z Lublina w ciągu ostatnich 6 lat oraz ile przyjechało, a wtedy może zrozumiesz o czym piszemy.
Popatrz sobie na podlubelskie gminy, to będziesz wiedział gdzie wyjechali a przyrost naturalny na tle Polski jest jako nieliczne duże miasto mamy całkiem korzystny i kto tu robi propagande :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziury i wiochy (z całym szacunkiem do mieszkańców tych miast) to Zamoście, Chełmy i inne byłe miasta wojewódzkie. W takim Zamościu czy Chełmie liczba rodzących się dzieci z początkiem lat 80-tych spadła trzykrotnie!!! W Lublinie też spadła, ale o 1/3. Jeśli jednak uwzględnimy, że wiele młodych osób z Lublina buduje się i mieszka pod Lublinem, a także w samym mieście mieszka wiele osób bez meldunku to te liczby się zbilansują lub nawet wyjdzie, że jest lepiej jak 30 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziury i wiochy (z całym szacunkiem do mieszkańców tych miast) to Zamoście, Chełmy i inne byłe miasta wojewódzkie. W takim Zamościu czy Chełmie liczba rodzących się dzieci z początkiem lat 80-tych spadła trzykrotnie!!! W Lublinie też spadła, ale o 1/3. Jeśli jednak uwzględnimy, że wiele młodych osób z Lublina buduje się i mieszka pod Lublinem, a także w samym mieście mieszka wiele osób bez meldunku to te liczby się zbilansują lub nawet wyjdzie, że jest lepiej jak 30 lat temu.
Hehe. Dowartościował się lublinianin. Skąd masz te dane? Żródło.......Czy wyssałeś je z brudnego palca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe. Dowartościował się lublinianin. Skąd masz te dane? Żródło.......Czy wyssałeś je z brudnego palca?
Idź zamojski burku se komentuj na tygodniku  zamojskim  albo innym zamojskim portalu. Skąd dane GUS, dane dotyczące uczniów w szkołach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...