Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a przy cmentarzu na Lipowej 3,50 zł za godzine - zdzierstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam pod szpital "Papieski" w Zamościu aktualnie opłat nie ma i nie ma też gdzie zaparkować. Samochody stoją na trawnikach, chodnikach, zakazach pełna wolnoamerykanka, a wolnych miejsc parkingowych i tak nie ma. Więc co jest lepsze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym napisał spec ustawę dotyczącą płatnych parkingów w miejscach użyteczności publicznej tj przy szpitalach, urzędach itp itd na kwotę 50 gr za godzinę. W razie przekroczenia stawki o grosz kara urzędowa 5 000zł za kazdy grosz od każdego miejsca parkingowego na danym parkingu. Czyli jakby chcial wziąć o 1 gr więcej jak ustawa przewiduje to przy parkingu na 100 samochodów zapłaciłby 500 000zł kary. 2 grosze 1 000 000 kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkowanie przy szpitalu uniwersyteckim nie może być tańsze, niż parkowanie przy cmentarzu. To byłby dyshonor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, też mnie to zaskoczyło, że sam wjazd na parking szpitala Jaczewskiego to 4 złote. Wiem, wiem można taniej zaparkować, po drugiej stronie ulicy, bo za 3 zł/godz. Ale co zrobić z ojcem inwalidą, który ledwie się porusza? Co gorsza, okazało się, że chodziło o inny budynek i tak za 15 minut postoju zabuliłem 4 zeta. Ale to chyba już taki sport narodowy, by we wszystkich miastach wyznaczać parkingi i miejsca parkingowe oczywiście za opłatą? Nikt natomiast w METROPOLIACH nie myśli o budowaniu nowych parkingów, a zwłaszcza piętrowych. Zastanawia mnie jeszcse jedno... a gdyby ktoś musiał pozostać w tym szpitalu, a przyjechał sam samochodem? Nie wszyscy mogą liczyć na pomoc bliskich, a komunikacja publiczna nie zapewnia wszędzie połączeń. Na całe szczęście w Chełmie nie ma stref płatnego parkowania, a przed szpitalem można nawet tydzień parkować bez łupieżczych opłat. Co ciekawsze, kiedyś w Chełmie były opłaty, ale tylko wprowadziły większe zakorkowanie miasta. A może to dzięki nowo powstałym miejscom do parkowania w centrum nie ma już tej zawieruchy? filuś ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, też mnie to zaskoczyło, że sam wjazd na parking szpitala Jaczewskiego to 4 złote. Wiem, wiem można taniej zaparkować, po drugiej stronie ulicy, bo za 3 zł/godz. Ale co zrobić z ojcem inwalidą, który ledwie się porusza? Co gorsza, okazało się, że chodziło o inny budynek i tak za 15 minut postoju zabuliłem 4 zeta. Ale to chyba już taki sport narodowy, by we wszystkich miastach wyznaczać parkingi i miejsca parkingowe oczywiście za opłatą? Nikt natomiast w METROPOLIACH nie myśli o budowaniu nowych parkingów, a zwłaszcza piętrowych. Zastanawia mnie jeszcse jedno... a gdyby ktoś musiał pozostać w tym szpitalu, a przyjechał sam samochodem? Nie wszyscy mogą liczyć na pomoc bliskich, a komunikacja publiczna nie zapewnia wszędzie połączeń. Na całe szczęście w Chełmie nie ma stref płatnego parkowania, a przed szpitalem można nawet tydzień parkować bez łupieżczych opłat. Co ciekawsze, kiedyś w Chełmie były opłaty, ale tylko wprowadziły większe zakorkowanie miasta. A może to dzięki nowo powstałym miejscom do parkowania w centrum nie ma już tej zawieruchy? filuś ;)
 
No, też mnie to zaskoczyło, że sam wjazd na parking szpitala Jaczewskiego to 4 złote. Wiem, wiem można taniej zaparkować, po drugiej stronie ulicy, bo za 3 zł/godz. Ale co zrobić z ojcem inwalidą, który ledwie się porusza? Co gorsza, okazało się, że chodziło o inny budynek i tak za 15 minut postoju zabuliłem 4 zeta. Ale to chyba już taki sport narodowy, by we wszystkich miastach wyznaczać parkingi i miejsca parkingowe oczywiście za opłatą? Nikt natomiast w METROPOLIACH nie myśli o budowaniu nowych parkingów, a zwłaszcza piętrowych. Zastanawia mnie jeszcse jedno... a gdyby ktoś musiał pozostać w tym szpitalu, a przyjechał sam samochodem? Nie wszyscy mogą liczyć na pomoc bliskich, a komunikacja publiczna nie zapewnia wszędzie połączeń. Na całe szczęście w Chełmie nie ma stref płatnego parkowania, a przed szpitalem można nawet tydzień parkować bez łupieżczych opłat. Co ciekawsze, kiedyś w Chełmie były opłaty, ale tylko wprowadziły większe zakorkowanie miasta. A może to dzięki nowo powstałym miejscom do parkowania w centrum nie ma już tej zawieruchy? filuś ;)
A to "CUŚ" w Chełmie to szpitalem w ogóle można nazwać ??? Jaki szpital, takie opłaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...