Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dla czego nie wypowiada się sam prezes co tylko czeka na okazję aby brylować w pracie - Fulara ?? Co ? Tylko wysyła jakis tam zastępców kierowników... Żenada panie Fulara, taka jak i zarządzenie przez pana tą upadającą spółką co za pańskich 3 letnich rządów nie kupił pan ani jednego nowego pojazdu komunikacji miejskiej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie robią starzy kierowcy, mają wszystko gdzieś. Po co im dodatek za sprzedane bilety kiedy biorą na łapę od 2500 do 3500 zł. Lepiej odreagować na kimś za to że nie może spuścić. Tylko śmieją się z tych co robią to samo za 1400 - 1600 i nie ma się na lepiej. Obóz pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra. kierowca debil, zakładam, ze nie przeprosił, co potwierdza, że zrobił to specjalnie. Takie zachowanie powinno podlegać karze. Ja kiedyś bojkotowałam mpk przez 2 lata, bo rozzłościło mnie ich chamstwo. Niestety z braku alternatywy (linie prywatne) nie jest to wcale łatwe.
Pogadaj z fotokomórką że nie widzi ruchu lub pasażer pcha się w zamykające już drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są pierwsze sytuacje jakie tu przedstawiacie,to jest na porządku dziennym są chamscy i aroganscy.Ich zachowanie jest po niżej krytyki a przecież gdyby nie pasażerowie to oni nie mieli by pracy,tym bardziej że ze sprzedaży biletów mają zyski,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się spodziewadź po wozaku , który wczoraj woził kartofe na skup, a dziś wozi ludzi..... Nic nowego, nic się nie zmieniło od półwiecza....
jak się wozi buraki to można jechać jak z kartoflami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również miałam taką sytuację, kiedy autobus przyjechał 2minuty przed czasem. dobiegłam do drzwi kierowcy a ten cham, mimo to że widział mnie po prostu sobie ruszył
kup sobie kobieto pożądny zegarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu komentować. Takie przypadki są na porządku dziennym. Lubelscy kierowcy są chamscy, a wyjątki / te pozytywne/ jedynie potwierdzają  regułę.  Nie można się do Panów zwrócić, nawet na przystankach, w żadnej sprawie zw. z jazdą, kupnem biletu, przyczynie opóźnień. Są ciągle naburmuszeni, aroganccy lub lekceważący. Zapominają, że to my pasażerowie jesteśmy ich pracodawcami, a nie odwrotnie. Może ktoś w końcu weźmie się za kierowców lubelskich i przypomni im, że czasy PRL -u dawno minęły. A tak poza głównym tematem, to może ktoś też zareaguje na zmiany pracy kierowców na trasie. My za czas ich pogaduszek, przestojów płacimy swoimi czasowymi biletami. Mają darmowe przejazdy, to niech zasuwają na pętle i dokonują zmian.
durna babo kierowca jest od prowadzenia pojazdu ,a nie od udzielania idiotkom odpowiedzi. Masz pytania zwróć się do dyrekcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelscy debile chodzcie sobie piechotką. To prawdziwy cud że jeszcze kierowcy z wami wytrzymują.... :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uważam że lubelskie różni sie od innych pod względem kultury. Zawsze znajdą się jakieś kwiatuszki Ale my przynamniej mamy piękne tereny pod agroturystykę i odpoczynek :)
Ostatnio edytowany 27 maja 2015 r. o 10:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam mieszkanie w Katowicach i tam też się takie rzeczy dzieją.
Ostatnio edytowany 29 maja 2015 r. o 13:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten OOOOOOOOO to chyba kierowca.....ale niski poziom....jestem corka i synowa kierowcy i wiem ze nigdy by tak nie zrobili...winszuje panu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelscy debile chodzcie sobie piechotką. To prawdziwy cud że jeszcze kierowcy z wami wytrzymują.... :o
   
ten OOOOOOOOO to chyba kierowca.....ale niski poziom....jestem corka i synowa kierowcy i wiem ze nigdy by tak nie zrobili...winszuje panu...
 
Lubelscy debile chodzcie sobie piechotką. To prawdziwy cud że jeszcze kierowcy z wami wytrzymują.... :o
 te OOOOOOO a ty jakim debilem jestes co?  tez Lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety super, a już zapowiadaj, że będzie można zaraz kupić papierosy, cole i kawę na wynos ;-) a za rok maja już być kebaby zapraszamy wszystkich tak zapowiada ZTM. LUDZIE!!!! KIEDY WY TO ZROZUMIECIE KIEROWCA TO JEST KIEROWCA A NIE HANDLARZ BILETAMI mamy dbać o wasze bezpieczeństwo jazdy, a nie zajmować się duperelami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...