Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego został zawieszony w obowiązkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autobusy nie maja lusterek bocznych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Autobusy nie maja lusterek bocznych ?
Oczywiście, że mają ale w lusterku bocznym nie widzisz końca przyczepy gdy wyjeżdżasz z zatoki. Nie rozumiem dlaczego kierowca takiego autobusu ma odpowiadać za zbiegnięcie z miejsca wypadku (stąd zagrożenie 12 latami odosobnienia) skoro oczywistym jest, że nie mógł- wyjeżdżając z zatoki- widzieć, że babcia biegnie za przytrzaśniętą drzwiami torebką, co również z jej strony było skrajną głupotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko przez niepotrzebne zatoki autobusowe. Pól biedy kiedy wjeżdża w nią krótki autobus. Przegubowiec łamie się w zatoce i kierowca na prawo nie widzieć drugiego członu. Zatoki autobusowe należy likwidować. Tak robi się w Warszawie w której królują przegubowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kierowca ma koła ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli przegubowy sie łamie kierowca powinien podjechać na sam początek zatoki autobusowej lub poczekać aż inny autobus odjedzie i otwierać drzwi a nie na samym koncu zatoki autobusowej 20 metrów od przystanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczwgo zostal zawieszony? Bo na sile probuje znalezc winnego, a winna jest ta babka. "Na miejscu kierowcy to podała bym was do sądu za głupie i oczerniajace nagłówki - "Kierowca autobusu przejechał pasazerke" -,- jakie przejechał ? Z tego co wiem to sama sobie była winna bo zamiast się ruszać do wyjścia z życiem to z opóźnionym zapłonem jak to mohery i przycieło w drzwiach ..więc gdzie ją przejechał? Po nodze owszem ale się wywróciła a kierowca specjalnie tego nie zrobił bo nawet tego nie widział . Weźcie zwolnijcie dziennikarzy z tej strony bo nie dość że wstyd to jeszcze oczernianie ." 100000%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas zakazać wożenia ludzi przegubowymi autobusami, tak jak ma to miejsce w przypdku przyczep !! PRZEGUBOWCE DO LIKWIDACJI !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Annuszka już kupiła olej słonecznikowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej winę zwalić na nieboszczyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelniczka idź sie lecz! Moze winna bo w Ogóle z domu wyszła? Kierowca mimo głosów pasażerów pojechał sobie. Gdzie lusterka kamery oczy?! Jeśli kiedyś będziesz miała wypadek Oby i Tobie ktos powiedział ze sama sobie jesteś winna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stal sie nieszczesliwy wypadek . Nikt go nie chcial. Potem latwo jest krytykowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uwazam ze kierowca jest niewinny i wierze ze nie widzial tylnych drzwi w przegubie , zachodza 1 metr mozna sprawdzic. Szkoda tej Pani powinna troche uwazac, ludzie starsi mysla ze oni sa najwazniejsi a to nie tak. Wspolczuje rodzinie i to bardzo ale trzeba zrozumiec i kierowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCA JEST NIEWINNY!!! Niech wreszcie wszyscy przyjmą to do wiadomości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kierowca ma odpowiadać za to, że kobieta szarpała się z drzwiami ? !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyłacznie wina kierowcy. po to ma te wszystkie lusterka, żeby bezpiecznie i do końca wpuścić/wypuścić pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli pasażerowie autobusu? Nikt nie widział? Nie krzyknął do kierowcy? No może autobus był pusty. Rzuć kamieniem jeśli jesteś niewinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z regulaminu przewozu osób w ztm lublin po sygnale dżwiękowym zabrania się wsiadania i wysiadania z pojazdu przed zamknięciem drzwi odzywa sie sygnał,jeśli drzwi kogoś przycinają tzn. że wsiadał lub wysiadał po sygnale wiec dlaczego całą winą próbuje się obarczyć kierowcę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że kierowca jest winny. Coraz częściej spotykam się z chamstwem kierowców autobusów m.in celowe przycinanie w drzwiach, zamykanie drzwi przed nosem. Często takie zachowanie jest wymierzone w kobiety z wózkami z dziecmi oraz osoby starsze czego niejednokrotnie byłam świadkiem oraz poszkodowana. Wynika to z tego że kierowcy ciagle się spieszą i nie mają cierpliwości są przy tym opryskliwi. I wcale mnie nie dziwi ze to byla 10 w tym numerze autobusu najczescuej spotykalam sie z karygodnymi zachowaniami.Myślę że tak było też w przypadku tej pani. Przykra sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mnie nie dziwi ze to byla 10. W tym nr autobusu najczesciej bylam swiadkiem karygodnych zachowan kierowcy wiec bardzo prawdopodobne ze to nie byl wypadek a nawet celowe dzialanie kierowcy ale nie chce też nikogo oskarzac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...