Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaraz zaraz jak pani doktor jest tak baaaaaaardzo ceniona to dlaczego WIELKI UMCS wozi baaaaaardzo cenioną panią doktor busami ? Macie moze zdjęcia tej rosjanki ? Ciekawy jestem w co się ubrała - a może to nie o ubranie chodziło tylko o inne rzeczy o które warto zadbać jak chce się jechać busem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie jest to swoista nagonka na tę firmę?
Wiele osób z mojej rodziny jeżdzi busami Contbusa i bardzo sobie chwalą stan pojazdów jak i zachowanie kierowców a ja ciągle czytam że z Contbusem jest bee...
Jeżeli zaś powyższe zdarzenie jest prawdziwe to kierowca powinien ponieść konsekwencje.
A tak naprawdę to w to zdarzenie nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego usuwacie wpisy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi zwyczajnie wstyd. Będę namawiała znajomych aby nie jeździli busami tej firmy. To będzie dla nich najlepsza kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy doktor Grześ mógłby zamieścić zdjęcie tej ruskiej żeby nietolerancyjny naród Polski mógł ocenić czy rzeczywiście budzi obrazę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Jana. Widocznie ta firma nie jest taka święta. O innych firmach tak często się nie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Czy nie jest to swoista nagonka na tę firmę?
Wiele osób z mojej rodziny jeżdzi busami Contbusa i bardzo sobie chwalą stan pojazdów jak i zachowanie kierowców a ja ciągle czytam że z Contbusem jest bee...
Jeżeli zaś powyższe zdarzenie jest prawdziwe to kierowca powinien ponieść konsekwencje.
A tak naprawdę to w to zdarzenie nie wierzę.
Fakt - busy są czyste, sprawne, kierowcy uprzejmi, jest klimatyzacja, ale już rezerwacja miejsc budzi wiele zastrzeżeń. Jeśli się nie zapłaci za bilet podczas rezerwacji to jest nieważna, ale nawet po zapłacie - nie ma się paragonu, czyli ubezpieczenia na przejazd. Doczekać się od nich faktury też nie można. Że nie wspomnę, że rozkład jazdy też jest widoczny dopiero po zalogowaniu do panelu rezerwacji - a trzeba tam podać swój PESEL, nr tel, imię, nazwisko.....etc. chyba tylko rozmiaru buta brakuje ;p Zdarzyło mi się też jechać raz bez rezerwacji. Wsiadłam i spytałam o której odjeżdżamy - planowy odjazd miał być za 20 minut. Podstawiono jednak drugiego busa i ludzie z rezerwacji zaczęli do niego wsiadać - zapełnił się i kierowca zdecydował, że tamten bus pojedzie pierwszy. Więc pytam ponownie, o której jest odjazd tego busa w którym siedzę? - Za godzinę... I tak przesiedziałam 1,5h w busie..;/ Także, fajnie się z nimi jeździ - dopóki poza klimą i szybkim dotarciem do celu - niczego więcej się nie wymaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra, ja bym ta tą firmę nałożył wysoką grzywnę a powiem czasami ze i ci kierowcy nie sa schludnie ubrani i czasami to ja moge czuc do nich odraze:) niech każdy patrzy i pilnuje siebie, a nie innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego!! Pytam dlaczego UMCS nie zorganizował dla takiej SŁAWY transportu uczelnianego tylko wysyła starszą, schludną, trzeżwą panią, busem. Nieładnie, Panie Grzesiu można to było inaczej zorganizować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzy literki moi drodzy ESK:D Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tu jest nie tak! Nie sądzę, że chodziło o wygląd lub narodowość tylko o zachowanie pasażerki podczas podróży. Skoro ta pani prowadzi wykłady w Lublinie to nie była to jej pierwsza podróż na trasie Lublin Warszawa. Musiała czymś podpaść skoro kolejni kierowcy również jej nie chcieli zabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Panie docencie czy tam doktorze. Swoja koleżankę na busa pan wysłał? Wstyd jak koci balas - bo źle pan potraktował koleżankę. A swoją drogą z tego co wiem, owa kobita jest cholernie kłótliwa, dlatego kierowcy stwierdzili, że nie będą jej zabierali, do czego mają pewne prawo. Co z tego, że ma tytuł doktorski, skoro nie przełożyło sią to w żadnym wypadku na kulturę i zachowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klient=pieniądze. Więc chyba jednak jakiś powód musiał być. Może wcześniej były z nią jakieś problemy?Jeżdzę z contbusem kilka razy w miesiącu i zawsze kierowcy są uprzejmil Nic nie przesądzam, ale widać że autor artykułu nosiłbym tą Panią na rękach i uwielbiał - trochę obawiam się braku obiektywizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
latego ja nie jestem klientem tej firmy, jest alernatywa. chociaz ostatnio zerwala sie trakcja elektryczna na trazie z wawy do lbn to jestem zwolennikiem pociągu. ufam bardziej kolejarzom niz kierowcy z kaprysem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo to jest prywatna firma i może zabierać kogo zechce, czas komuny jednak nie minął skoro wszyscy się oburzają na takie zdarzenie. Wszyscy próbuja być europejczykami, a nikt nie dba o własne interesy, są jednak państwa, które mają eurokołchoz głęboko w poważaniu i dbają o własnych obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sezon ogórkowy w pełni..., a artykuł jest ewidentnym przykładem ogólnej tendencji w dziennikarstwie, czyli lenistwa, braku rzetelności i obiektywizmu. Nie wystarczy, że artykuł ma charakter nagonki na jedną firmę, to nie chciało się już dotrzeć do kierowcy aby zapytać o jego motywy, żenada. Przypomina to artykuł antysponsorowany przez konkurencję Nigdzie nie przeczytałem dlaczego kierowcy stwierdzili, że jest odrażająca. To prywatna firma i kierowca nie ma obowiązku zabierać wszystkich, widocznie była jakaś przyczyna. Przypomnę, że nawet w prawie polskim są przepisy, które osobom z wyglądem odrażających nie pozwalają pracować w szkole z dziećmi i nikt nie robi z tego wielkiego halo. Sam korzystam z busów i wiem, że tę linię obsługuje wiecej niż jeden przewoźnik, mozna pojechac z kimś innym, są: pks, pkp i tani autobus, więc w czym problem? Jeżeli pani prof. uważa, że naruszono jej dobra może dochodzić praw drogą sądową, ale o tym nie ma słowa w artykule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym to ja miał firmę przewozową, to nie wpuszczałbym z definicji Rosjan do moich busów. Nawet starszej, schludnej i wyjątkowo nie pijanej starszej pani. Tak po starej znajomości i setkach lat przykładnego sąsiedztwa z "bratnim" narodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma Contbus jest prywatna, ale realizuje PUBLICZNE przewozy i nie mają tu nic do gadania, jak się im nie podoba, to niech zrezygnują z koncesji. Nie ma dla mnie znaczenia, czy ta pani jest kłótliwa i czy jest Rosjanką, czy Ukrainką. Powinni ją zabrać do busa i koniec! Przecież nie śmierdziało od niej, nie była pijana! Urząd Marszałkowski powinien nałożyć karę. Ja jeździłem z Contbusem i uwag nie miałem, oprócz tego, że kierowcy pędzą jak szaleni na łeb, na szyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burakowata firma (szef za granicą skąpi na telefon, tzw. rzecznik na urlopie nie potrafi wykonać telefonu do firmy...), której nie nie potrafiono odebrać licencji za ewidentne łamanie prawa...w świetle prawa - była to odmowa usługi, czyli wykroczenie. Nie jest tak, że jak jakiś burak napisał, ze prywatna firma prowadząca działalność gospodarczą usługową tak wszystko może... no ale rozumiem, że ten burak nie jest prawnikiem choć zapewne za takowego się uważa... poza tym treść regulaminu budzi wątpliwości etyczne - jakiś tam kierowca ma decydować o pojęciu odrażającego stroju ...dobrze, ze nie dostaliśmy tytułu ESK... nie zasłużyliśmy na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - Europejska Stolica Chamstwa. I tyle w temacie. Mieszkam tu prawie całe życie, ale pod względem chamstwa i prymitywizmu ludzi tu mieszkających to faktycznie możemy bić się z najlepszymi. Nie chodzi tu o to, żeby kogoś lubieć, nie lubieć, ale takich polaczków, to powinni Niemcy czy Holendrzy oblewać g...m lub szambem, jak są za granicą bo na nic innego nie zasługują. Wstyd. Mnie ta sytuacja akurat nie zdziwiła, po prostu Lublin to już ZSRR, tu nawet czuć tą komunę na co dzień, patrząc na gęby co poniektórych osób tu mieszkających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...