Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
:)
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2016 r. o 11:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mnie ostatnio (gdzieś tak 10-14 dni temu) na Rondzie Krwiodawców panowie w niebieskim wymusili pierwszeństwo... Światła były już wyłączone, bo było po 23, ja już chcę zjeżdżać z ronda, a ci się wepchnąć musieli. Gdyby jechali na sygnale, ale nie się chyba chłopakom do domu wybitnie spieszyło albo zmarzli spacerując po jakimś osiedlu i pędzili po rozgrzewające super trunki na komisariat... Gdybym się nie zatrzymała, dostałabym strzała w bok, gdzie siedział mój mąż... Gdybym to ja na nich wymusiła to byłby mandat i to nie mały, ale oni są wyjęci z pod prawa... Żałuję, że nie mam wideorejestratora. Od razu byśmy to zgłosili, bo to przekracza ludzkie pojęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez tak miałem jako pieszy. Okolice LIDLa przy drodze Męcz. Majdanka :) Czerwone światło, Bravo Policyjne LU 815*L (znam na pamięć kilka numerów) na warunkowej strzałce :) Machają, idź pan idź przez przejście. Postukałem się w głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Mełgiewskiej przy biedronce Pan w mundurze blond włosy na żel ze 25 lat zatrzymał się na przejściu dla pieszych a nikt się na przjeściu nie pojawił, kobieta była jeszcze przy przystanku mpk jakies 15m dalej ( nikt raz jeszcze zaznaczam nie przechodził a policjant z policjantką się zatrzymali przed przejściem, policjant patrzył aby w lusterko czy samochody hamują, oczywiście samochody przejechały bo na przjesciu nikogo absolutnie nie było a mundurowi zatrzymali samochody i po mandaciku 500zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaczki, oczywiście nigdy się nie przyznają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, trzeba zbierać na wszystkie super pomysły PiSiorów. Poza tym hotele w Jachrance do najtańszych nie należą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, trzeba zbierać na wszystkie super pomysły PiSiorów. Poza tym hotele w Jachrance do najtańszych nie należą.
głupiś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby chcieli to by dali ciesz się ze nie dostałeś i nie pajacuj przed gazeta. Ustapili bo nie sądzili moim zdaniem ze ktoś tak perfidnie złapie przepis na ich oczach.. i chcieli Ci dać szansę skręcić we właściwą stronę. Tez tak miałem i mnie pouczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że jak Cie policjanci pouczyli a nie ukarali to teraz przez najbliższe 10 lat będziesz bronił aby nikt nic złego o nich nie napisał. Niech wypowie się Sad, znam kierowców ktorym Sad przyznał racje a nie policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet jak ktoś ma kamerke w aucie to już może nagrać i dać na policje o wymuszenie. Strach teraz ustępować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego najrozsądniej jest mieć w aucie video-rejestrator z szerokokątnym obiektywem, a najlepiej z kilkoma kamerkami, skierowanymi na przód, boki oraz tył. W razie zdarzenia i oskarżenia nagranie własnego monitoringu rozwiewa wszelkie wątpliwości. kmnb@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni ustawić tam stały patrol i karać z najwyższej półki.Połowa nie patrzy na znaki,a druga połowa ma je w du*** w momencie gdy mają potrzebę akurat w danym kierunku pojechać.Później,oj zabiłem,zraniłem.Przecież nic się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies to pies...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bzdura - kwitują policjanci" - krawężnikiem trzeba jednak się urodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska policja i strażnicy miejscy, to największe chamy w całej Polsce. Większość tych "stróżów porządku" nie potrafi się poprawnie wysłowić po Polsku. Dlaczego w innych miastach policjanci bardziej przypominają ludzi z XXI w. Dlaczego w innych miastach zamiast karać, to starają się pomóc. Większość lubelskich krawężników, to "DZIECI BIEDNEJ WSCHODNIEJ WSI" , to ludzie nie mający zawodu, wykształcenia i przyszłości. DLATEGO WIERNIE LIŻĄ DU**PĘ KOMENDANTOWI I WYKONUJĄ PRZYDZIELONY IM LIMIT MANDATÓW. Nie chcę nawet porównywać porównywać lubelskich krawężników do policji innych państw europejskich. Z opowiadać rodziców wiem, że nawet ss-man miał czasami ludzkie odruchy - lubelski policjant nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam, bo mieszkam blisko. Jak się jedzie nie od Media Marktu, tylko od parkingu przy aptece, jak zresztą widać trochę na zdjęciu, wiać że jest znak (prostpadle do kierowcy), ale nie widać co jest na nim. Jak kierowca nie zna znaku to go nie zobaczy. To jest anana pułapka dla kierowców. Pamiętamk "łapankę" - na postojówce 154 stało dwóch policjantów, gdy zobaczyli taki wyjazd "dzwonili" do radiowozu drogówki parkującej koło szkoły gim10. Przyjeżdżali, kasowali i wracali na postojek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie ten znak wisi nielegalnie, powiesiło go kierownictwo Media Markt aby upłynnić wyjazd z parkingu, nie widzicie, że ten znak jest inny niż wszystkie ciut większy i wisi na słupie czy miasto wiesza znaki na słupach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kaj SM zrobi porządek z parkowaniem na okopowej, obok wjazdu do sanitasu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie Panowie z drogówki wyciągnijcie wnioski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni to robią celowo już kilka razy widziałem jak specjalnie zwalniają do 30 km/h przed przejściem dla pieszych w pobliżu którego nikogo nie ma po to żeby ich wyprzedzić i wtedy mandat. Jeżdżą lewym pasem i po mieście często jadą z prędkością 80 km/h. Mieszkam przy Sympatycznej tutaj jak wyjeżdżają z Jutrzenki jest nakaz w prawo a oni podjeżdżają do skrzyżowania włączają koguty skręcają na zakazie w lewo i za chwile wyłączają i już jadą normalnie to standard tutaj bo nie chce im się jechać na rondo żeby zawracać. Wydaje im się że mogą więcej ale na szczęście ludzie mają kamerki w autach i trzeba to nagrywać i nagłaśniać buraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...