Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca, który spowodował wypadek w Motyczu, aresztowany

Utworzony przez Gość, 21 kwietnia 2009 r. o 17:32 Powrót do artykułu
Myślę, że jedynym sensownym działaniem jest teraz wyciągnięcie wniosków z tej sytuacji. Każdy indywidualnie we własnym sercu. Jakich? Nie wiem. Może takich, że trzeba korzystać z każdej chwili spędzonej z bliskimi, albo że trzeba dbać o dar jakim jest życie. Ja już wnioski wyciągnęłam. Szkoda tylko że w takich okolicznościach.............. Nie znałam Grześka, a i Pawła nie tyle ile bym chciała i niestety już nie poznam ale wiem, że tak długo ile mamy ich w naszej pamięci, oprócz przebywania gdzieś na krawędzi czasu będą żyli tu z nami na ziemi. W naszych myślach, wspomnieniach, uczuciach. Zastanówmy się my - młodzi, co możemy zrobić by już nigdy nie zdarzyła się taka sytuacja. Może powinniśmy wspólnie apelować o oświetlenie, walczyć o znaki ostrzegawcze, ograniczenia prędkości. Nie wiem, ale wiem że to w nas i DLA NICH jest teraz siła! Wszyscy bliscy chłopaków - łączę się z wami w bólu i jestem z wami myślami. Pamiętajmy, że jutro o 9.00 jest za nich msza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wielka tragedia ale pamiętajcie że to wypadek. Fakt że jechał za szybko, nie powinien tego robić ale nazywanie go mordercą jest tu nie na miejscu. Zrobił to nieumyślnie i zapewniam was że do końca zycia będzie musiał się z tym zmagać. Wiem co mówię bo kilka miesięcy temu sam potrąciłem człowieka. Na szczęście miał tylko złamane nogi i ogólne potłuczenia, ale wiem co to za przeżycie i nie wyobrażam sobie życia gdyby on zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderstwo to jest to!!!! http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=...ls&id=55857 Nie mylcie pojęc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
COOOOO?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! "pomyslcie o synu ktory potrzebuje ojca, zona meza a rodzice dziecka.. " ?!?!?!?!?!?!?!?! POMYŚLCIE O NAS EGOIŚCI !!! NIEGDY NIE ZOBACZYMY JUZ ICH WIECEJ !!!! A TEN NADĘTY KASIASTY BUFON WPŁACI KASE I ZOBACZYCIE GO ZA PARE LAT !!!! A MY ???? KAŻDY STRACIŁ KOGOŚ WAŻNEGO : BRATA, CHŁOPAKA, SYNA, WNUCZKA A MY P R Z Y J A C I E L I ......... KTÓRZY BYLI NA KAŻDE SKINIENIE PALCA !!!!!! wIĘC NIE PIEPRZCIE TAKICH RZECZY ZEBYSMY ZROZUMIELI RODZINE KIEROWCY BO ON WYJDZIE I WRÓCI TO NICH!!!!! A ONI DO NAS NIE WRÓCĄ !!!!! SKĄD WIESZ ZE NIE BEDZIE WIECEJ SZYBKO JECHAL ???? BEDZIESZ JEZDZIL Z NIM ????? MI JAKO KOLEDZE JEST CIEZKO SIE POGODZIC Z ICH STRATĄ A CO POMYSLEC O RODZINIE !!!!!!!!!!!!!!! TO O RODZINIE ZABITYCH NALEŻY MYŚLEĆ I IM WSPÓŁCZUĆ A NIE RODZINIE KEIRWOCY KTORY ICH POTRĄCIŁ !!!!!!!!!!!!!!!! JAKBY MU SIE TAK NIE SPIESZYLO TO ONI BY ZYLI !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj cięzko jak ich nie ma ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aby 8 lat..!! z których dostanie z 5 wyjdzie za 2 za dobre sprawowanie.... to jest ku*** jakaś je***a żenada... !! całe życie ten zasrany ,,kierowca,, powinneń gnić w więzieniu za to co zrobił...!! albo powinno go spotkać to samo co nas... to przez co bym przechodzimy...!!! jak by mu zginą w taki sposób syn to by dopiero zdał sobie sprawę jak boli to co nam zrobił..ze zabrał dwoje ludzi którzy byli zajebisci...!! zdychaj w więzieniu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Zgodnie z prawem USA prokurator amerykanski by uznał kierowcę samochodu Audi za MORDERCĘ 2-o stopnia tzn. za nie umylśne spowodowanie śmierci dwóch osób i by ZAŻADAŁ kary po 20 lat więzienia za KAŻDĄ zabitą osobę, czyli razem 40 LAT WIĘŻIENIA dla BANDYTY lekarza kierowcy samochodu Audii. W USA jest normalnoscią, że kierwcy-mordercy dostają karę wiezienia od 20 do 520 lat wiezienia (taką najwieksza karę 520 lat więzienia otrzymał kierwca ciężarówki, który staranował autobus na autostradzie w Kaliforni). Szkaoda, że tak w gankstersko-żydosko-postkomunistycznej III RP nie karają takich drogowych BANDYTÓW jak ten kierwca Audii, który zamordował 2 chłopców w Motyczu Leśnym. 2. Ponadto BANDYTA kierowca samochodu Audi z zawodu wariat lekarz by został POZBAWIONY prawa DOŻYWOTNIO prowadzenia pojazdów mechanicznych. 3. Dodatkowo w USA rodzice obydwu chłopców, którzy zostali zabici, sądzili by kierowcę BANDYTE samochodu Audi o odszkodowanie w kwocie co najmniej po 10 MILIONÓW dolarów za kazdego zabitego. Oczywiście rodzice i rodziny poszkodowanych w USA by w 100% procentach wygrali taki proces. Jeśli ktoś w USA nie posiada takiego majatku to część tych rządań rodziców musiała by zapłacić firma ubespieczeniowa w której był ubespieczony BANDZIOR-kierwca. Cały majątek kierowcy-mordercy by został wylicytowany na akcji i sprzedy. Pieniadze za sprzedany majątek kierwcy Audi oczywiscie by otrzymali rodzice ofiar. Jeśli by kierowca samochodu Audii by dożył po odzsiedzeniu wyroku 40 latach więzienia to po wyjsciu z pierdla, misłaby DALEJ SPŁACAĆ zaległe długi rodzinom ofiar dwóch chłopców aż do swojej zasranej śmierci. Ten kierowca samochodu Audii, który podobno z zawody jest lekarzem MUSI zostać DOŻYWOTNIO ZBANKRUTOWANY w Polsce, POZBAWIONY dozywotnio wykonywania zawodu lekarza ze wzgledów etycznych, oraz nigdy nie powinien otrzymac paszportu na wyjazd poza granice Polski aby nie uciekł przed odpowiedzialnoscią DOZYWOTNIEGO spłacania odszkodowań poszkodowanym rodzinom, oraz otrzymac DOZYWOTNI ZAKAŻ opuszczania Polski. Generalnie prawo drogowe w Polsce jest śmiesznie liberalne wobec takich BANDYTÓW jak ten kierwoca samochodu Audi, a sądy zdominowane przez żydów z obywatelstwem polskim w Polsce są przekupne oraz SKORUMPOWANE, dlatego jest taka BEZKARNA wścieklizna na polskich drogach oraz tak wielka przestępczość w mafijno-ganksterskiej III RP rzadzonej perzez żyd-postkomunistów. Gdybym był ojcem lub bratem któregoś z zabitych chłopaków, którzy tak marnie zgineli i bym spotkała tego MORDRECĘ kierowcę smochodu Audii, to ten MORDERCA kierwoca Audii by tego spotkania ze mną NIE PRZEŻYŁ, gdyż bym jego wysłała do PIEKŁA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą i sam miałem wypadek przez rowerzystów bo byli niewidoczni na drodze. Dla czego sie nie zabezpieczają przed wyjazdem rowerem na ulicę. jak wyjeżdżamy na ulicę zapalamy światła ten kto tego nie robi jest zagrożeniem na drodze dla samego siebie i wszystkich wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego nikt nie pisze o kierowcy suzuki który przyczynił sie do tego wypadu. Co z nim gdzie on. Czego nikt nie pisze że zajechał drogę. Ukruwa sie spokojnie i czeka aż sprawa ucichnie. Nie jego doczekanie. Znamy ta sprawe i znamy rodzinę kierowcy audi. Ludzie szanowani przez wszystkich. Możecie marzyc tylko o takiej rodzinie Wy wszyscy którzy piszecie takie oszczerstwa i wymierzacie sprawiedliwośc jesteście mordercami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chicagowianka napisał:
1. Zgodnie z prawem USA prokurator amerykanski by uznał kierowcę samochodu Audi za MORDERCĘ 2-o stopnia tzn. za nie umylśne spowodowanie śmierci dwóch osób i by ZAŻADAŁ kary po 20 lat więzienia za KAŻDĄ zabitą osobę, czyli razem 40 LAT WIĘŻIENIA dla BANDYTY lekarza kierowcy samochodu Audii. W USA jest normalnoscią, że kierwcy-mordercy dostają karę wiezienia od 20 do 520 lat wiezienia (taką najwieksza karę 520 lat więzienia otrzymał kierwca ciężarówki, który staranował autobus na autostradzie w Kaliforni). Szkaoda, że tak w gankstersko-żydosko-postkomunistycznej III RP nie karają takich drogowych BANDYTÓW jak ten kierwca Audii, który zamordował 2 chłopców w Motyczu Leśnym. 2. Ponadto BANDYTA kierowca samochodu Audi z zawodu wariat lekarz by został POZBAWIONY prawa DOŻYWOTNIO prowadzenia pojazdów mechanicznych. 3. Dodatkowo w USA rodzice obydwu chłopców, którzy zostali zabici, sądzili by kierowcę BANDYTE samochodu Audi o odszkodowanie w kwocie co najmniej po 10 MILIONÓW dolarów za kazdego zabitego. Oczywiście rodzice i rodziny poszkodowanych w USA by w 100% procentach wygrali taki proces. Jeśli ktoś w USA nie posiada takiego majatku to część tych rządań rodziców musiała by zapłacić firma ubespieczeniowa w której był ubespieczony BANDZIOR-kierwca. Cały majątek kierowcy-mordercy by został wylicytowany na akcji i sprzedy. Pieniadze za sprzedany majątek kierwcy Audi oczywiscie by otrzymali rodzice ofiar. Jeśli by kierowca samochodu Audii by dożył po odzsiedzeniu wyroku 40 latach więzienia to po wyjsciu z pierdla, misłaby DALEJ SPŁACAĆ zaległe długi rodzinom ofiar dwóch chłopców aż do swojej zasranej śmierci. Ten kierowca samochodu Audii, który podobno z zawody jest lekarzem MUSI zostać DOŻYWOTNIO ZBANKRUTOWANY w Polsce, POZBAWIONY dozywotnio wykonywania zawodu lekarza ze wzgledów etycznych, oraz nigdy nie powinien otrzymac paszportu na wyjazd poza granice Polski aby nie uciekł przed odpowiedzialnoscią DOZYWOTNIEGO spłacania odszkodowań poszkodowanym rodzinom, oraz otrzymac DOZYWOTNI ZAKAŻ opuszczania Polski. Generalnie prawo drogowe w Polsce jest śmiesznie liberalne wobec takich BANDYTÓW jak ten kierwoca samochodu Audi, a sądy zdominowane przez żydów z obywatelstwem polskim w Polsce są przekupne oraz SKORUMPOWANE, dlatego jest taka BEZKARNA wścieklizna na polskich drogach oraz tak wielka przestępczość w mafijno-ganksterskiej III RP rzadzonej perzez żyd-postkomunistów. Gdybym był ojcem lub bratem któregoś z zabitych chłopaków, którzy tak marnie zgineli i bym spotkała tego MORDRECĘ kierowcę smochodu Audii, to ten MORDERCA kierwoca Audii by tego spotkania ze mną NIE PRZEŻYŁ, gdyż bym jego wysłała do PIEKŁA !!!
Ty co piszesz o piekle. Zrobiłaś pierwszy krok żeby tam trafić pisząc te słowa! Nie mieszaj w to Piekła nad wszystkim rekę trzyma Bóg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty co piszesz o piekle. Zrobiłaś pierwszy krok żeby tam trafić pisząc te słowa! Nie mieszaj w to Piekła nad wszystkim rekę trzyma Bóg.
I TAK POWINNO BYC W pOLSCE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mnie nie obchodzi, że to jest porządna rodzina! Znam takich mnóstwo i nikt z nich nie zabija ludzi na drodze! Współczuję temu człowiekowi, ale pamięć że przez niego nie ma 2 młodych ludzi, którzy teraz zdawaliby maturę zostanie na zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nene napisał:
Nic mnie nie obchodzi, że to jest porządna rodzina! Znam takich mnóstwo i nikt z nich nie zabija ludzi na drodze! Współczuję temu człowiekowi, ale pamięć że przez niego nie ma 2 młodych ludzi, którzy teraz zdawaliby maturę zostanie na zawsze...
Żaden z nas nie zna dnia ani godziny kiedy może zabić drugiego człowieka jednak by zabić tak jak w przypadku tych chłopaków doszła BRAWURA I GłUPOTA .... i na co sie było tak spieszyc ... taaaaaaki samochod rozwalic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czego nikt nie pisze o kierowcy suzuki który przyczynił sie do tego wypadu. Co z nim gdzie on. Czego nikt nie pisze że zajechał drogę. Ukruwa sie spokojnie i czeka aż sprawa ucichnie. Nie jego doczekanie. Znamy ta sprawe i znamy rodzinę kierowcy audi. Ludzie szanowani przez wszystkich. Możecie marzyc tylko o takiej rodzinie Wy wszyscy którzy piszecie takie oszczerstwa i wymierzacie sprawiedliwośc jesteście mordercami.
nie pomyslales idioto ze ten kierowca widzial tych rowerzystow i probowal powstrzymac kierowce audi od spowodowania tego wypadku. Ja tez znam kierowce audi ale znam malo ludzi ktorzy go szanuja. I powiedz mi jedno ktory normalny czlowiek jedzie 160 km/h na takiej ciasnej drodze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wiadomo juz co z kierowcą??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pomyslales idioto ze ten kierowca widzial tych rowerzystow i probowal powstrzymac kierowce audi od spowodowania tego wypadku. Ja tez znam kierowce audi ale znam malo ludzi ktorzy go szanuja. I powiedz mi jedno ktory normalny czlowiek jedzie 160 km/h na takiej ciasnej drodze ? No właśnie! Więc niech jego znajomi nie wypisują jakim to jest dobrym człowiekiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy nie macie pojęcia co piszecie... tak się składa że to mój wujo ich potrącił i jak możecie pisać o nim takie rzeczy jak go wogóle nie znacie.... On jest takim człowiekiem że nigdy nie siadl za kółko po alkoholu.... a to była kwestia tylko nieszczęsliwego wypadku... nawet nie wiecie ( i obym ja kiedyś nie znaznał i nie życzę tego nikomu) jaki to jest ból kiedy ma sie na sumieniu dwoje młodych ludzi... tego nie da się wymazać z pamięci tak poprostu... a taki wypadek może się przydarzyc każdemu.... oczywiście wyrazy współczucia wyrażam w stronę rodzin tych dwóch oto chłopaków... a do tych co piszą że kierowca zeby zdechł w pierdlu to niech się jeb** w ten pusty łep i pomyśla czy chcieliby żeby o nich tak mówiono z powodu nieumyślengo wypadku..........[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wiadomo coś w tej sprawie po roku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...