Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Facet powinien dostać 7 lat odsiadki,po 10 tyś,dla każdego poszkodowanego w tym wypadku i powinni mu zabrać prawko na 15 lat.Ponieść koszta wypadku i koszta akcji ratowniczej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zgadzam się z przedmówcą
0
Polskie prawo jest za łagodne dla kierowców po alkoholu !!!!!!! Prawo jazdy powinien taki kierowca stracić już dożywotnie a nie na 3 lata
0
"Ford został odrzucony ponad 100 metrów dalej" ...to odcinek równy wysokości trzech wieżowców ! Odrzucony, oznacza to, że leciał w powietrzu ?? Chyba jednak zacznę czytać online Kurier ... tam moderator i piszący, potrafi skorygować tekst i przeprosić za błędy.
0
A ja sie nie zgadzam z przedmówcą bo temu kierowcy nie można zabrac prawa jazdy bo go jeszcze nie zrobił.!!
0
michał 23 napisał:
Facet powinien dostać 7 lat odsiadki,po 10 tyś,dla każdego poszkodowanego w tym wypadku i powinni mu zabrać prawko na 15 lat.Ponieść koszta wypadku i koszta akcji ratowniczej.
spoleszniaku zajmii sie czym innym a nie komentarzem nie masz co robic
0
jas5 napisał:
spoleszniaku zajmii sie czym innym a nie komentarzem nie masz co robic
a ty powinienes dostac w ryj
0
WSZYSCY POPELNIAJA JAKIES BLEDY BLAD POPELNIAJA TEZ CI KTURZY SIE PRUJA DO BIEDNEGO CHLOPAKA NA JAKIMS SMIESZNYM FORUM KIEDYS ZA TO ODPOWIEDZA CWANIACZKI J...ICH KOLEZKO JESTEM Z TOBA G
0
GARUS napisał:
WSZYSCY POPELNIAJA JAKIES BLEDY BLAD POPELNIAJA TEZ CI KTURZY SIE PRUJA DO BIEDNEGO CHLOPAKA NA JAKIMS SMIESZNYM FORUM KIEDYS ZA TO ODPOWIEDZA CWANIACZKI J...ICH KOLEZKO JESTEM Z TOBA G
A ty co? Z psychiatryka się urwałeś? Spokojnie, zaraz tam kogoś wyślemy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: