Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca taksówki potrącił kobietę na ul. Akademickiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 11:39 Powrót do artykułu
Dlatego najlepiej używać rejestratora jazdy... może to styl ukraiński na wyłudzenie odszkodowania. U ruskich już to dawno znają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale trafił ją tą podkową na szczęście??? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ta nasi glina. POkazują tylko od czasu do czasu Tę sirotkę Marysię co udaje rzeczniczkę. Gdzie te czasy gdy Komendant dawał głos w sprawach bezpieczeństwa Obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież taksówkarz to osoba godna zaufania i jeździ też super. Widocznie babka chce wyłudzić odszkodowanie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie typowy maryjan z wasem bedzie sie klocil... lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona była na przejściu a on jechał ? To maiła szczęście ze upadła, bo by ja potrącił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wypadku rejestrator dużo by pomógł ustalić kto kłamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to może zła kobieta była..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt że studentki to łażą jak święte krowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio Zet jak widze ze zdjecia i wszystko jasne,pier.doleni emerytowani resortowcy,wiekszosc z nich nie przeszłaby badań no ale jakims cudem jeżdżą:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jak pieknie łże bydle,no ale lata na psiarnu przepracowane wie wie co ma gadać cwaniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam kamer nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio ZT czyli stare śmierdzące dziadki z miodem w uszach. Są na drodze równie niebezpieczni, jak małolaty zaraz po odebraniu prawka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam mam pełne zaufanie do taksówkarzy i kierowców TIRów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...