Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po 70-tce powinny być badania obowiązkowe psyhomotryczne kierujących. U nas niestety nie ma na to ustawy.Nie mam nic do ludzi starszych, ale jak czasami widzę kto wysiada zza kólka włos się jeży.Przychodzi czas niestety trzeba sobie dać spokój z kierowaniem. Ludzie nie zdają sobie sprawy co to jest jadące 1.5 tony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nie było przejścia. osoby kalekie nie sa objęte immunitetem i to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nie było przejścia. osoby kalekie nie sa objęte immunitetem i to wszystko
  Bredzisz tak nudów? To co miał ją zabić dlatego , że nie była na pasach? Zresztą gdzie tam są wyznaczone przejścia? Zatem jeżeli będę dochodził do samochodu na parkingu to mogę się liczyć , że osobnik twojego pokroju wjedzie we mnie udowadniając jakieś urojenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzyjcie film. Kierowca ruszył zaraz po tym jak z jego prawej strony przejechał biały samochód, na 90% patrzył w prawo czekając aż ten biały przejedzie i wtedy ruszył, nie spodziewał się że pieszy tam może być bo przecież tam nie ma przejścia.. jest kilkadziesiąt metrów dalej.   Dlaczego nie piszecie o tym że piesza przechodziła w miejscu nie dozwolonym ? bo miała kule to może przechodzić gdzie jej się podoba ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki własnie kierowca zabił mi moją mamę. Pozbawił mnie dzieciństwa, nie pozwolił się cieszyć życiem rodzinnym, Nie dał jej żadnych szans, zabił ją bo jak się okazało później już nie raz miał problem z kierowaniem. Osoby po 50-60 tce powinny być badane. To nie ten rozum co 40lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany po pierwsze nawet jak nie ma przejścia dla pieszych osoby z widoczną niepełnosprawnością ( Pani chodziła o kulach) mogą przechodzić przez jezdnię poza przejściem ! Sprawcie sobie Ustawa Prawo o Ruchu Drogowym a nie pierdzielicie jak g.... wiecie. Po drugie przy galerii jest droga wewnętrzna i przepisy ruchu do końca tam nie obowiązują, nie ma przejść dla pieszych, kierowca nie zachował szczególnej ostrożności i doszło do potracenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu 50-60 lat?- ludzie siedzą ze sterami samolotów rejsowych. Ale 70ki to powinny być badane.U nas w kraju wielu decydentów podchodzi pod ten wiek  i takie propozycje badań pójdą w kosz. Kto by śmiał takiemu panu zabronić wywijać furmanką za 100000 zł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki własnie kierowca zabił mi moją mamę. Pozbawił mnie dzieciństwa, nie pozwolił się cieszyć życiem rodzinnym, Nie dał jej żadnych szans, zabił ją bo jak się okazało później już nie raz miał problem z kierowaniem. Osoby po 50-60 tce powinny być badane. To nie ten rozum co 40lat.
Zobacz w jakim wieku zginęli ostatniej doby na drogach a otrzymasz dowód na poziom rozumu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta piesza nawet nie rozejrzała się przed wejściem na drogę a uczą tego już w przedszkolu. Jest współwinna zaistniałej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONA BYŁA WCZEŚNIEJ NA JEZDNI JUŻ WESZŁA NA DRUGI PAS A ON WTEDY RUSZYŁ NA NIĄ NAWET JEŚLI TAM NIE MA PRZEJŚCIA TO CO? ROZJEŻDŻAM WSZYSTKICH KTÓRZY SIĘ NAPATOCZĄ BO "NIE MA PRZEJŚCIA"? sorki za kapitaliki, dopiero zauważyłam że nimi piszę i nie chce mi się przepisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany po pierwsze nawet jak nie ma przejścia dla pieszych osoby z widoczną niepełnosprawnością ( Pani chodziła o kulach) mogą przechodzić przez jezdnię poza przejściem ! Sprawcie sobie Ustawa Prawo o Ruchu Drogowym a nie pierdzielicie jak g.... wiecie. Po drugie przy galerii jest droga wewnętrzna i przepisy ruchu do końca tam nie obowiązują, nie ma przejść dla pieszych, kierowca nie zachował szczególnej ostrożności i doszło do potracenia.
  :o ale bzdury ... i jeszcze pisze "Sprawcie sobie Ustawę ...." :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany po pierwsze nawet jak nie ma przejścia dla pieszych osoby z widoczną niepełnosprawnością ( Pani chodziła o kulach) mogą przechodzić przez jezdnię poza przejściem ! Sprawcie sobie Ustawa Prawo o Ruchu Drogowym a nie pierdzielicie jak g.... wiecie.
  Otóż jest w cytowanym przez Ciebie Prawie o ruchu drogowym zapis, gdzie kierowcamusi przepuścić osobę niepełnosprawną, ale dotyczy on przechodzenia przez przejście (jest to niedopowiedziane). Natomiast w tymże Prawie o ruchu drogowym NIE MA ani słowa o tym by niepełnosprawny pieszy mogł przechodzić przez ulicę nie na przejściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzyjcie film. Kierowca ruszył zaraz po tym jak z jego prawej strony przejechał biały samochód, na 90% patrzył w prawo czekając aż ten biały przejedzie i wtedy ruszył, nie spodziewał się że pieszy tam może być bo przecież tam nie ma przejścia.. jest kilkadziesiąt metrów dalej.   Dlaczego nie piszecie o tym że piesza przechodziła w miejscu nie dozwolonym ? bo miała kule to może przechodzić gdzie jej się podoba ?
własnie tak baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staruch jedzie w lewo a gapi się w prawo - takie efekty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzyjcie film. Kierowca ruszył zaraz po tym jak z jego prawej strony przejechał biały samochód, na 90% patrzył w prawo czekając aż ten biały przejedzie i wtedy ruszył, nie spodziewał się że pieszy tam może być bo przecież tam nie ma przejścia.. jest kilkadziesiąt metrów dalej.   Dlaczego nie piszecie o tym że piesza przechodziła w miejscu nie dozwolonym ? bo miała kule to może przechodzić gdzie jej się podoba ?
    Zgadzam się z tym, że tam nie ma przejścia. Z doświadczenia wiem, że ludzie łażą jak mrówki - szczególnie na parkingach - i tam trzeba szczególnie uważać. Nie patrzą czy jest przejście, czy nie ma. Lezie ci jak święta krowa. Z drugiej strony, jak pisałem wcześniej - jak się skręca w lewo to przydałoby się spojrzeć również w tą stronę.... wina i tak pewnie będzie kierowcy. Pieszy to święta krowa w tym kraju.   To tak jak na pasach. Jedziesz 60 km/h i potrącisz na pasach - ty winny, jedziesz 40km/h i potrącisz - ty winny, jedziesz 10km/h i potrącisz na pasach - też jesteś winny. Tylko że jak ci wylezie taki pieszy przed samochód - a stał gdy się zbliżałes do pasów na chodzniku - to co masz zrobić, przefrunąć nad nim???  Dlatego uważam, że w Polsce powinno obowiązywać prawo jak w Danii, czy gdzies tam, że jak pieszy stoi na krawędzi jezdni to trzeba go przepuścić. Niech lezie w cholerę. Wolę to, jak to, że mi wlezie pod auto - a potem ty winny...   A co ma zrobić do k---wy nędzy kierowca? To jak maszynista któremu wylezie pod koła samobójca - za cholerę nie wyhamujesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Otóż jest w cytowanym przez Ciebie Prawie o ruchu drogowym zapis, gdzie kierowcamusi przepuścić osobę niepełnosprawną, ale dotyczy on przechodzenia przez przejście (jest to niedopowiedziane). Natomiast w tymże Prawie o ruchu drogowym NIE MA ani słowa o tym by niepełnosprawny pieszy mogł przechodzić przez ulicę nie na przejściu.  
Ja myslałam że na przejściu kierowca powinien przepuszczać każdego nie tylko niepełnosprawnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Zgadzam się z tym, że tam nie ma przejścia. Z doświadczenia wiem, że ludzie łażą jak mrówki - szczególnie na parkingach - i tam trzeba szczególnie uważać. Nie patrzą czy jest przejście, czy nie ma. Lezie ci jak święta krowa. Z drugiej strony, jak pisałem wcześniej - jak się skręca w lewo to przydałoby się spojrzeć również w tą stronę.... wina i tak pewnie będzie kierowcy. Pieszy to święta krowa w tym kraju.   To tak jak na pasach. Jedziesz 60 km/h i potrącisz na pasach - ty winny, jedziesz 40km/h i potrącisz - ty winny, jedziesz 10km/h i potrącisz na pasach - też jesteś winny. Tylko że jak ci wylezie taki pieszy przed samochód - a stał gdy się zbliżałes do pasów na chodzniku - to co masz zrobić, przefrunąć nad nim???  Dlatego uważam, że w Polsce powinno obowiązywać prawo jak w Danii, czy gdzies tam, że jak pieszy stoi na krawędzi jezdni to trzeba go przepuścić. Niech lezie w cholerę. Wolę to, jak to, że mi wlezie pod auto - a potem ty winny...   A co ma zrobić do k---wy nędzy kierowca? To jak maszynista któremu wylezie pod koła samobójca - za cholerę nie wyhamujesz...  
 
    Zgadzam się z tym, że tam nie ma przejścia. Z doświadczenia wiem, że ludzie łażą jak mrówki - szczególnie na parkingach - i tam trzeba szczególnie uważać. Nie patrzą czy jest przejście, czy nie ma. Lezie ci jak święta krowa. Z drugiej strony, jak pisałem wcześniej - jak się skręca w lewo to przydałoby się spojrzeć również w tą stronę.... wina i tak pewnie będzie kierowcy. Pieszy to święta krowa w tym kraju.   To tak jak na pasach. Jedziesz 60 km/h i potrącisz na pasach - ty winny, jedziesz 40km/h i potrącisz - ty winny, jedziesz 10km/h i potrącisz na pasach - też jesteś winny. Tylko że jak ci wylezie taki pieszy przed samochód - a stał gdy się zbliżałes do pasów na chodzniku - to co masz zrobić, przefrunąć nad nim???  Dlatego uważam, że w Polsce powinno obowiązywać prawo jak w Danii, czy gdzies tam, że jak pieszy stoi na krawędzi jezdni to trzeba go przepuścić. Niech lezie w cholerę. Wolę to, jak to, że mi wlezie pod auto - a potem ty winny...   A co ma zrobić do k---wy nędzy kierowca? To jak maszynista któremu wylezie pod koła samobójca - za cholerę nie wyhamujesz...   To jest parking a nie droga, tak więc czepianie siębraku przejścia jest kretynizmem. To kierowca powinien się rozglądać w obie strony, a nie tylko w jedną. Zamiast staruszki mógł też jechać inny samochód. Jak kobieta za mała, i dziadzio nie dostrzega to trzeba dziadzowi kupić lepsze okulary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...