Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca wyprzedza na przejściu. Ale wszystko widzą policjanci (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 kwietnia 2017 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Też bym nie przyjoł mandatu. Pieszy był jeszcze daleko więc o żadnym wymuszeniu pierszeństwa nie ma mowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sensacja rewelacja z emocji narobiłem w majty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rejestrujący wyraźnie zwolnił przed przejściem, wiec kierowca na drugim pasie powinien sie zatrzymać. Sad mu przywali z 1000 zł (ale bez punktów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobna a właściwie taka sama sytuacja była gdy policjanci nie zatrzymali na przejściu i w wtedy było wszystko w porządku teraz nie, też bym nie przyjął mandatu i przypomniał im o tamtym zdarzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe ma wymuszenia, jest omijanie pojazdu, który zatrzymał się przed przejściem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jakiś czas temu również dostałam mandat na tym przejściu. W moim przypadku pieszy stał tyłem do przejścia (jego zachowanie nawet nie świadczyło o tym że chce na nie wejsc), gdy zwolniłam pieszy dalej był odwrócony, ale gdy już byłam w połowie przejścia pieszy odwrócił się i z impetem wtargnął na przejście nawet się nie rozglądając. Policjant (bardzo niemiły) od razu pojawił się na sygnale. Ostatecznie skończyło się 10pkt i 350zł mandatu. FERALNE PRZEJŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrywającemu mandat za złamanie zakazu zatrzymywania 12m od przejścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby coś sie stało, ewidętnie winny jest kolo który kameruje - nie potrzebnie zatrzymał się i zaprasza pieszego na droge.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kiedyś temu uprzejmemu ktoś wjedzie w tyłek to przestanie być taki uprzejmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to jest, policja wyjechała z pasa przeznaczonego do skrętu w prawo przekraczając linię ciągłą, a piesza jeszcze nie opuściła przejścia, bomby co prawda na chwilę włączone ale później nie widać co dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim debilem trzeba byc, żeby krytykować zatrzymanie się przed pasami, zeby puścić pieszego. Dziki kraj, dzicy ludzie. Samochód ich bogiem. Polakom nie rrzeba uchodźców, wojen. Sami sie wybiją na drogach. Chamstwo, agresja, brawura i nadmierna prędkość - tym sie wybijemy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niektórzy z kamerkami to po prostu łowcy sensacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz.******dziennikwschodni.pl/lublin/kierowca-przepuszcza-piesza-obok-przejezdza-radiowoz-co-na-to-policja-wideo,n,1000197431.html w tej sytuacji rzecznik policji mówi, że kierowca raczej nie popełnia wykroczenia. to policja raz tak raz siak ? tak jak wygodniej i po uważaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Tępić chamstwo i bandytyzm na drogach. Po zimowej akcji( przełom stycznia- lutego) nieoznakowanych radiowozów w Lublinie czuje się mniejsze zagrożenie ze strony potencjalnych morderców za kółkiem.Ale do ideału jeszcze daleko.Dobra robota.I policjantów i innego użytkownika drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo karać jak najwięcej takich kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale może bez debili ? człowiek jest tylko człowiekiem, wystarczy gorsza koncentracja, chwilowe zamyślenie czy odwrócenie uwagi , no i na zatrzymanie za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze zastanawiam się, jak niedowartościowani ludzie nagrają wielkie g---o i wrzucają do neta. Tu nie było zagrożenia. Też bym nie przyjął mandatu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupił i założył sobie gościu kamerkę, Widział, że stoi policja po jego prawej stronie to się zatrzymał. Faktycznie nie było zagrożenia ale jak potrzebuje się zaistnieć to dawaj film do mediów. Dla mnie żenada. Stawiam, że ten nagrywający to ktoś z rejestracją samochodu LSW lub LUB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym skrzyżowaniu takie manewry kierowców to norma. Tam radiowóz powinien dyżurować codziennie. Sam przepuszczam pieszych w tym miejscu, ale nie wiem czy nie narażam ich na potrącenie przez debilnych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny "uprzejmy " MORDERCA ...i to z artystycznym zacięciem!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...