Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca wytropił policjantów na zakazie

Utworzony przez sw104, 18 grudnia 2008 o 18:01 Powrót do artykułu
Zero wyobrazni. (ze strony kablujacego foto amatora) Ciekawe co by sie stalo gdyby ci dwaj policjanci, postawili radar w miejscu "X" odprowadzili auto 500 metrow dalej by je zaparkowac w miejscu "Y" wg przepisow..... a za 10 minut dzwoni na policje np. znajomy tego pana ktory zrobil ta dzisiejsza fotke i mowi ze na sklepik prowadzony przez zone (dzielnego fotografa) napadnieto z uzyciem broni. Sklepik znajduje sie w miejscu "Z" 400 metrow od miejsca gdzie stoi ten radarowy patrol. ... I rozwija sie scenariusz, policjanci pakuja radar do wozu i jada pod wskazany adres........../ sorry zapomnialem ze ich auto stoi prawidlowo zaparkowane 500 metrow dalej wiec musztarda po obiedzie. Jestem lubelakiem z urodzenia ale mieszkam od dziecka w Nowym Jorku, pracujac w roznych nowojorskich sluzbach mundurowych, takze w NYPD i w glowie mi sie nie miesci taki scenariusz "prawidlowego parkowania". Karetki, straz pozarna czy auta policyjne oraz te nie oznakowane a nalezace do sluzb tzw. mundurowych sa wyjete z obowiazku prawidlowego parkowania............a znalezienie miejsca to parkowanie w Nowym Jorku to to co w malym Lublinie. Dodam ze auta nieoznkowane podczas paarkowania maja za szyba (od srodka) wsadzony specjalny permit umozliwiajacy takie parkowanie. Wyjatkiem moga byc auta nalezace do FBI i innych wyzszysch sluzb federalnych - auta takie posiadaja dodatkowe (rzadowe) tablice rejestracyjne ktore czesto wystawia sie za szyba zamiast permitu. Gdyby tylko NYPD (liczacy ok 38 tysiecy policjantow majacych do dyspozycji przeszlo 3200 samochodow pracujacych w 100 komendach) robil takie rzeczy wedlug przepisow to w ciagu 1 godziny polowa a moze i cale miasto stalaby w 50-cio kilometrowym korku. Zanim wiec pomyslowy Dobromir czy inny fotograf amator zacznie robic zdjecia policjantom, niech: PO PIERWSZE postawi sie na miejscu tych policjantow w danej chwili, a PO DRUGIE niech pomysli o tym co napisalem wyzej. Zadna policja nie jest zbytnio lubiana a juz szczegolnie polska, kierowana metodami archaicznymi przez (czesto niedokosztalconych dinozaurow) Oczywiscie ze zawsze z 10 % policjantow to gnidy ktore nie powinny sluzyc w policji ale wierzcie mi ze wiekszosc dziewczyn i chlopakow w mundurach robi kawal dobrej roboty narazajac sie cholernie po tyo tylko zeby reszta ludzi ( w tym fotograf amator i jego rodzina) mogly sypiac spokojnie i w spokoju chodzic po ulicy pokazujac dzieciom Swiateczne szopki . Swiateczne Zyczenia dla wszystkich normalnych policjantow woj. lubelskiego (sklada SW104)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hmmmm po mojemu to na tym zdjeciu to VW VENTO:) pisza a sie nie znaja ...
0
Karać, karać, karać - wykroczenie kara. Policja coraz to nowe zabawki testuje, bo nie mają co robić, długopis się skończył. Ktoś egzekwujący prawo musi go przestrzegać. Ustawiali radar - po prostu bawili się w chowanego. Nie o bezpieczeństwo chodzi policji.
0
dziennik kłamie, ja dzisiaj widziałem fotoradar na Jana Pawła, a potem błyskał na Kraśnickiej przy OBI
0
sorry - to było rano
0
Ale wykroczenie, nie postawili tam samochodu i nie poszli na zakupy do Lidla przecież. . Lepiej róbcie zdjęcia deb***om co zajmują miejsca przygotowane dla niepełnosprawnych. Puknijta się w pusty łeb.
0
wlasnie!! policja caly czas naduzywa prawa. a czy policja jest zwolniona z uzywania pasow bezpieczenstwa tak jak to np. instruktorzy nauki jazdy? bo jeszcze nei widzialem zeby ktoryś z panow policjantow czy to sluzbowo czy po cywilnemu jechal autem z zapietymi pasami.
0
Ukarać z nadzwyczajna surowością. POjazd ewidentnie stywarza zagrożenie w ruchu drogowym i krywje fotoradar, stwarzajac tym bardziej niebezpieczeństwo wtargniecia zza pojazdu na przejściu pieszego, któryc wychodząc zza tego samochodu jest niewidoczny !!! Ukrać zgodnie z taryfikatorem !!! Tym bardziej iz nie były to działania mające na celu ratowaznie życia itp a prewencyjne !!! To samo ostatnia jak stała mazda w zatoce autobusowej na filaretów. Bezszczelne łamanie prawa przez policje i straż wiejską pod przykrywką poprawy bezpieczeństwa !!!
0
niech te łąpserdaki z policji nie naciągają kierowców na mandaty bezsensowne tylko się za deb***nych pieszych wezmą co łąmią prawo co sekundę !!!!! dzisiaj mało jakiejś głupiej babci nie przejechałem bo wlazłą na ulicę gwałtownie !!!!!
0
mojego przyjaciela na tym przejsciu potracil deb***, ktory uwazal, ze jak szeroko to moze zap..., chlopak do konca zycia bedzie inwalida
0
Oczywiście,że Vento redaktorku ty Cioto nie znasz sie to nie pisz głópot hehe
0
Po przeczytaniu większości komentarzy nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie: chory Naród. Na szczęście są jeszcze obywatele tego kraju którzy rozumieją zasadę "im więcej policjantów - tym ty, i twoi bliscy są bezpieczniejsi". Przypuszczalnie takie komentarze mówiące źle o policjantach piszą sprawcy wykroczeń i przestępstw drogowych.Nasuwa się tylko pytanie: po co? Ano po to żeby się odegrać na policji.Zrobić na złość,zrobić zdjęcie,donieść do prasy.Na sąsiada który znęca się nad rodziną nikt nie doniesie.Ale na policjantów wykonujących swoje czynności służbowe tak.No bo przecież oni robią źle.Ustawili fotoradar i wyłapują piratów drogowych.I to wam drodzy przestępcy drogowi tak właśnie przeszkadza.A tu jednak się okazuje że można policji tak parkować.Dlatego chociażby że muszą słyszeć radiostację i to co im mówi dyżurny.50 metrów dalej już nie będzie słyszalna.Zdrowy rozsądek nakazuje szanować stróża prawa i jego pracę,ale są niestety jednostki którym policja wyraźnie utrudnia życie.Cóż w takim razie mają zrobić pieniacze? Dam wam radę kupcie sobie cb radio.Usłyszycie tam swoich "kolegów" którzy z obywatelskim poczuciem solidarnie kablują na policję.Bo w naszym kraju cb radio w 90% procentach służy do tropienia policji.Nietrzeźwego kierującego nikt nie podkabluje bo przecież każdemu może się to zdarzyć... Drodzy użytkownicy dróg,donosiciele i fotografowie.Niedługo sytuacja ulegnie poprawie. Policjanci już od dawna mają dosyć swojej ciężkiej pracy.Prawa które ich nie chroni oraz zarobków.Już niedługo zmieni się ich ustawa emerytalna. Ogromna większość odejdzie ze służby w poszukiwaniu spokojniejszego i bardziej szanowanego zajęcia.Tylko że wtedy nie będzie już na kogo donosić i co fotografować. Pozdrawiam wszystkich policjantów,a szczególnie tych których radiowóz jest na zdjęciu. Robicie kawał dobrej roboty i nie przejmujcie się chorymi umysłami.
0
Społeczeństwu się już w głowie przewraca. Jak są wypadki to mówią gdzie jest Policja? Jak Policja pracuje to wszyscy mówią, że źle. Po prostu trzeba przestrzegać przepisów, a nie czepiać się Policjantów. Niech każdy zacznie patrzeć na siebie a nie na innych...
0
http://www.youtube.com/watch?v=3vp0MoejyjM
0
http://www.youtube.com/watch?v=ZKtWxHuhVzE
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: