Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowco - omijaj ul. Krańcową. Plama oleju na jezdni

Utworzony przez mały, 14 kwietnia 2010 r. o 23:48 Powrót do artykułu
to nie jest piasek a sorbent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu przykład informacji, która nie ma znaczenia praktycznego. Krańcowa składa się z 2 "ważniejszych" odcinków (Witosa - Dr. Męcz. Majdanka i Dr. Męcz. Majdanka - Długa) , każda z tych części ma 2 jezdnie. Na której z nich były utrudnienia? Czy mogłem jechać tędy, co zawsze (bo olej na innym odcinku niż jadę), czy nie mogłem i miałem szukać objazdu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyciek był na odcinku od kościoła do Męczenników Majdanka w kierunku Dziesiątej. Co do utrudnień to też jest głupota napisana bo cała ta część drogi była zamknięta i to przez dłuższy czas. Co do sorbentu to był. Ale był też piasek. Sorbent posprzątali ale piasek został i leży w dalszym ciągu. Jak to w Lublinie bywa komuś się nie chciało tak więc będzie leżał to pierwszego większego deszczu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...