Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowco, strzeż się tych aut

Utworzony przez zdołowany, 6 listopada 2012 r. o 11:05 Powrót do artykułu
Jak same nazwy wskazują "Inspekcja Transportu Drogowego" oraz "Straż Miejska i Gminna" to instytucje stricte powołane do ścigania kierowców samochodów osobowych za wykroczenia związane z przekraczeniem dopuszczalnej prędkości. Brak słów żeby skomentować otaczającą nas głupotę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na wyposażeniu jest już broń maszynowa, kajdanki, dyby, topór, sznur? Jeszcze chwila i strach będzie wyjść na ulicę, bo zewsząd będą człowieka sprawdzać, monitorować, podsłuchiwać. Powolutku wszyscy będą czuć się jak przestępcy, gdy tylko niewłaściwie pomyślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to policyjne państwo PiS jest juz nie do zniesienia... Tęsknię za wolnością...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ravajas@wp.pl napisał:
to policyjne państwo PiS jest juz nie do zniesienia... Tęsknię za wolnością...
Coś przespałam chyba. były jakieś wybory w tym roku? Nawet nie wiedziałam, że u władzy jest PiS. W naiwności swojej myślałam, że to lemingi z PO rządzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To polowanie na kierowców zaczyna przypominać polowanie jak na żyda podczas okupacji.Do czego to doszło ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Krasnymstawie drogówka ma nowe Bravo koloru szarego numeru nie znam bo wczoraj widziałem go w akcji na 17 a była już szarówka. Wrzucać numery tych aut z ITD. A swoją drogą to kiedy listonosze dostaną fotoradary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy te dodatkowe, chamowate, halogeny są legalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za tytuł artykułu? i co to w ogóle za "przysługa" ze strony gazety? czyżbyście popierali łamanie przepisów przez tak zwanych "kierowców"? weźcie się zastanówcie, co to za działania. oczywiście wcale nie nakłaniacie do łamania przepisów, ale - swoim artykułem - ułatwiacie to poprzez wskazanie sprawcom niebezpiecznych wykroczeń samochodów, których zadaniem jest ich złapać i ukarać za stwarzanie zagrożenia na drogach. no ale w sumie to Wam przecież na rękę. bo jak jeden z drugim dupek się rozpędzi, nie zapanuje nad swoim złomem i kogoś potrąci albo zderzy się z kimś, to będzie o czym pisać, nie? nie rozumiem też wielkiego oburzenia komentujących. te służby przecież nie zatrzymują niewinnych ludzi, którzy "nic złego nie zrobili", ale tych, którzy stwarzają swoim zachowaniem zagrożenie lub utrudniają życie innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
herbatnik napisał:
co to za tytuł artykułu? i co to w ogóle za "przysługa" ze strony gazety? czyżbyście popierali łamanie przepisów przez tak zwanych "kierowców"? weźcie się zastanówcie, co to za działania. oczywiście wcale nie nakłaniacie do łamania przepisów, ale - swoim artykułem - ułatwiacie to poprzez wskazanie sprawcom niebezpiecznych wykroczeń samochodów, których zadaniem jest ich złapać i ukarać za stwarzanie zagrożenia na drogach. no ale w sumie to Wam przecież na rękę. bo jak jeden z drugim dupek się rozpędzi, nie zapanuje nad swoim złomem i kogoś potrąci albo zderzy się z kimś, to będzie o czym pisać, nie? nie rozumiem też wielkiego oburzenia komentujących. te służby przecież nie zatrzymują niewinnych ludzi, którzy "nic złego nie zrobili", ale tych, którzy stwarzają swoim zachowaniem zagrożenie lub utrudniają życie innym.
herbatnik zycze ci zeby cie kasowli za najmniejsze przewinienie na drodz cial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie, nie ma co się obawiać. te nowe auta posłużą ale dyrektorowi do jazdy na zakupy tak jak to było jakiś czas temu: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-szef-itd-musi-rozstac-sie-ze-sluzbowym-autem,nId,640513
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama droga powinna umożliwiać i wymuszać płynną, szybka i bezpieczna jazdę, a nie represje. W Polsce drogi są za wąskie, w wielu przypadkach zła organizacja ruchu, likwidacja sprawnego, taniego transportu publicznego.Proponowałbym inspektorowi ITD przejechanie zgodnie z przepisami trasy z Przemyśla do Swinoujścia i zdanie z tego relacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
herbatnik napisał:
co to za tytuł artykułu? i co to w ogóle za "przysługa" ze strony gazety? czyżbyście popierali łamanie przepisów przez tak zwanych "kierowców"? weźcie się zastanówcie, co to za działania. oczywiście wcale nie nakłaniacie do łamania przepisów, ale - swoim artykułem - ułatwiacie to poprzez wskazanie sprawcom niebezpiecznych wykroczeń samochodów, których zadaniem jest ich złapać i ukarać za stwarzanie zagrożenia na drogach. no ale w sumie to Wam przecież na rękę. bo jak jeden z drugim dupek się rozpędzi, nie zapanuje nad swoim złomem i kogoś potrąci albo zderzy się z kimś, to będzie o czym pisać, nie? nie rozumiem też wielkiego oburzenia komentujących. te służby przecież nie zatrzymują niewinnych ludzi, którzy "nic złego nie zrobili", ale tych, którzy stwarzają swoim zachowaniem zagrożenie lub utrudniają życie innym.
Wiem Ty chodzisz piechotą. I raz po raz wymuszasz pierwszeństwo zachowując się jak święta krowa w Indiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wam powiem, że to jest skundlony kraj. Inspekcja TRANSPORTU drogowego zajmuje się łapaniem kierowców prywatnych samochodów osobowych, nie mających nic wspólnego z transportem. Czyli już nic nie majądo roboty z ciężarówkami? Ciekawe. Ciekawe również kiedy ten antypolski rząd da uprawnienia do fotoradarów strażakom i pielęgniarkom. Wszystko po to aby Icek Rostowski ściągnął z nas ostatnią koszulę. Przy okazji nie zapomnijcie o podatku od puszczania gazów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herbatnik FRAJER!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
a ja wam powiem, że to jest skundlony kraj. Inspekcja TRANSPORTU drogowego zajmuje się łapaniem kierowców prywatnych samochodów osobowych, nie mających nic wspólnego z transportem. Czyli już nic nie majądo roboty z ciężarówkami? Ciekawe. Ciekawe również kiedy ten antypolski rząd da uprawnienia do fotoradarów strażakom i pielęgniarkom. Wszystko po to aby Icek Rostowski ściągnął z nas ostatnią koszulę. Przy okazji nie zapomnijcie o podatku od puszczania gazów.
Wszystko to będzie trwać tak długo, jak długo Polacy na to pozwolą. Znając nasz Naród będzie to bardzo długo, chyba, że nagle nawet na kromkę chleba dla dzieci zabraknie. Zamiast się zjednoczyć przeciwko temu co się dzieje i co dla nas szykują, wyzywamy się między sobą od lemingów, pisiorków i innych. Naród jest jeden i albo to zrozumiemy, albo będzie za późno. Najlepsza metodą uśpienia jest wmawianie, że coś jest teorią spiskową. Wiadomo, że pod przykryciem teorii spiskowej wprowadzi się takie zniewolenie, upodlenie, z którego żaden naród się nie podniesie. poniżej wszystko mówiący wpis na wp.( bez poprawek) [background=transparent]"Roch pozdrawia[/background] [background=transparent][pół godziny temu][/background] [background=rgb(238, 238, 238)] [background=transparent] Ja POlski ynteligent, piękny, młody i wykształcony, po uczelniach wyższych i niższych, tych takich najlepszych co w TVN mówili, oświadczam RZE: chcem płacić wienksze POdatki, chcem płacić wiencej za prąd, wodę i gaz, koniecznie proszę o wienksze zadłużenie kraju oraz o wyprzedanie wszystkich polskich przedsiębiorstw, bo jusz nie mogem patrzeć na to co POlskie. Chcem zarabiać tysiąc brutto i nic więcej, bo dorabiam na wakacjach na pomidorach we Włochach. Chcem pracować na swojego wodza Donalda do śmierci. Chce drogiego paliwa, by dużo zarabiali CPNy na budżet, który idzie na mojom emeryturę jak już umrem. Nie życzem sobie wyjaśniania katastrofy smoleńskiej i nie życzem sobie aby ktoś żądał jej wyjaśnienia. Chcem być nazywany SPRAWCOM kaźni żydowskiej, jak to pisał o polakach bul-gajowy. Ja POlski głupek żondam większych opłat za autostrady, żądam zamknięcia stoczni, żądam oddania żydom ich wspaniałych kamienic, które bezprawnie my POlacy zajmujemy. Chcem aby cała opozycja została osadzona w więzieniu, a jej liderów oskarżyć o samobójstwa i dać przynajmniej dożywocie. Żądam też aby zamknięto kościoły i to wstrętne Radio Maryja i TVTrwam, bo telwizja ma byc tylko jedna. Najlepiej TVN i taniec z gwiazdami. I gazyta tesz jedna i tylko wyborcza bo po co inne. Żondam tego jak POlak i wyborca PO bo kocham Tuska i jego stacje TVN. I niech żyje 1 Maja!"[/background][/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam Porsze . Zapraszam panów . Zobaczymy co potraficie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak oddadzą expresówkę z Piask do Lublina to tam będzie latało mondeo w tą w z powrotem -gwarantuję rok czasu i spłacą te dwa mondeo i jeszcze dokupią 2 sztuki za wpłaty z mandatów.Pomijając fakt że pewnie na 17 -stce pewnie ze 4 fotoradary zaaplikują wiecznie naładowane.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy jeżdżący na poziomie, tak jak w krajach UE nie boją się niczego - droga redakcjo. To barany, nie potrafiące przestrzegać prawa, albo leczący kompleksy na drogach powinni bać się. Niestety niektóre media promują łamanie prawa, kwestionując celowość kontroli na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak to coś jest niezgodnie z przepisami UE, ale jeżeli chodzi o wyciągnięcie pieniędzy od obywateli to unia nie widzi w tym nic złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gnostyk napisał:
Kierowcy jeżdżący na poziomie, tak jak w krajach UE nie boją się niczego - droga redakcjo. To barany, nie potrafiące przestrzegać prawa, albo leczący kompleksy na drogach powinni bać się. Niestety niektóre media promują łamanie prawa, kwestionując celowość kontroli na drogach.
I oczywiście kierowcy na zachodzie nie maja dobrze rozwiniętej sieci autostrad i dróg ekspresowych. A co powiesz na odcinki autostrad w Niemczech gdzie legalnie można jechac 200kmh, tam to dopiero leczą kompleksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...