Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nazwisko urzędasa wszystko wyjaśnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie panikować. Na Willowej taki korek to codzienna norma od wielu lat. Pozdrowienia dla staczy na Willowej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tu jest remont - a co z ul. Ducha, czy ktoś wkońcu coś z tym zrobi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kpina z ludzi poprostu. Fajnie że wogóle remontują tą drogę ale powinni mieć też na uwadze że to jedna z główniejszych ulic Lublina i trzeba jak najszybciej oddać ją do użytku. Ciekawy jestem w jakiej dzielnicy mieszka pan Kieliszek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie panikować. Na Willowej taki korek to codzienna norma od wielu lat. Pozdrowienia dla staczy na Willowej:)
A wzajemnie, wzajemnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miało być 2 dni, a wyszło 3 tygodnie :) jak ja się cieszę, że tamtendy nie jeżdżę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli urząd działa świadomie przeciwko mieszkańcom i naraża nas na koszty. Po raz kolejny wygrywa przetarg firma która rok wcześniej oddał głupi kawałek pasu do skrętu z Filaretów w Głęboką z półrocznym opóźnieniem. Zwróćcie uwagę że cwaniak Kieliszek nie podaje którego roku. Ale co więcej chcieć jak remont wykonuje firma, której po 10 pracowników można spotkać na stoisku monopolowym w pobliskim sklepie. Nawet nie założą na siebie jakiś innych ubrań, tylko dumnie z napisem KPRD na plecach zakupują małpeczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sprawa dla CBA i CBS i NIK i FBI A tak na poważnie... mam nadzieje, ze w końcu ktoś przyjrzy się tym przetargom, umowom i wykonaniu. Dlaczego roboty nie sa prowadzone w nocy ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy otworzą Boh. Monte Cassino? z sygnalizają oczywiście, bo inaczej się nie przejedzie przez al. Kraśnicką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przypominacie sobie jak wykonawca obiecywal ze za opóźnienia na zjeździe do głębokiej przyspieszy prace na filaratetow a tu znowu się nie wyrobil i co ma miasto z tego fige jaki inwestor i nadzor tak robty prowadzi wykonawca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że zwolennicy budowy stadionu w lublinie tam stoją... niestety dotyczy to wszystkich... Mogliśmy mieć wiadukt nad głęboką od filaretów i mały tunel pod racławickimi. te dwa obiekty całkowicie by rozwiązały problem dla pokoleń, a tak mamy stadion...! więc ciśnie się na usta jedno: dziękczynne "choj wam w du..e i taczka kamieni" dla "naszych" władz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sprawa dla CBA i CBS i NIK i FBI A tak na poważnie... mam nadzieje, ze w końcu ktoś przyjrzy się tym przetargom, umowom i wykonaniu. Dlaczego roboty nie sa prowadzone w nocy ?
Bo za pracę w nocy płaci się ekstra kasę a głównym kryterium przetargów jest cena a nie jakość i termin wykonania. Tanie mięso psy jedzą i teraz mamy taką sytuację jaką każdzy widzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co takiego się stało że nie można się było wyrobić na czas KPRD ???!!!!!!! Bo chyba pogoda jest ok !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszego dnia, w którym zamknięta została ul. Filaretów i wyznaczony objazd przez ul. Boh. M. Cassino, ktoś wymyślił, że..... zrobi remont nawierzchni przy studzience na wysokości ul. Leonarda i zagrodzi potem dwa pasy barierką! Podejrzewam, że to MPWiK, oni akurat sie lubują w takich pomysłach, bo są poza kontrolą. Koordynacja działań różnych służb miasta wzorowa. A zapadnięte studzienki przez poprzedni caly rok nie stanowiły jakoś problemu, akurat tego dnia musieli to remontować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcie nr 11.   Drogowcy tną świeżo położony asfalt. Kto nadzoruje te prace???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UE zosłała uchwalona ustawa, w związku którą możemy lokalizować telefon po jego numerze w sieci GSM. Strona dla polski,którą znalazłem tohttp://tinyurl.com/LokalizujGSM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego korkuje się rano ulica Wileńska , dobrze widać na tym zdjęciu. Wystarczy zlikwidować parking wzdłuż ulicy na wysokości szkoły i zrobić dwa pasy do jazdy w dół. A poszerzanie Filaretów i tak nic nie da póki co bo problemem jest i będzie zakorkowana ulica Sowińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kpina z ludzi poprostu. Fajnie że wogóle remontują tą drogę ale powinni mieć też na uwadze że to jedna z główniejszych ulic Lublina i trzeba jak najszybciej oddać ją do użytku. Ciekawy jestem w jakiej dzielnicy mieszka pan Kieliszek ?
Tu i tak tempo jest super, na Głuskiej SKANSKA odcinek 150 m robi już rok i końca nie widać . 3 razy kanalizacje poprawiali i pruli podbudowę od nowa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcie nr 11.   Drogowcy tną świeżo położony asfalt. Kto nadzoruje te prace???
Po prostu robią pętlę indukcyjną . Jak się nie znasz to nie rób popeliny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowcy w piekle" - nie ma to jak dowalić tytułem. Jakoś jeżdżę codziennie przez tę okolicę i nie czuję się jak w piekle. Czasami przy większej stłuczce sytuacja wyglada gorzej. Jest ciaśniej, ale bez przesady. Bicie piany i nakręcanie tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...