Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja zakładam się, że kierowcą jest - kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ktoś ma się czelność dziwić niech miasto zrobi parking, spróbojcie zaparkowac na chodźki w dzień to zobaczycie.. nawet ten cały wielki plac koło akademików jest zajęty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAGA napisał:
uuuu widzę typowe polactwo, zazdrość i zawiść?? ma samochod płaci podatki i tyle i ma prawo spokojnie zaparkować, ale nie ma samochód..uuuuuuu szczyt luksusu prawda????porażka
Samochód mam, ale mam tez wyobraźnię i kilka razy się zastanowię co mi się bardziej opłaca. czy własne wygodnictwo, czy parę złotych więcej w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jest w lublinie sprzęt pozwalający na odholowanie auta stojącego na wrzuconym biegu i hamulcu ręcznym? z tego co widzę to wciągają na zwykłą lawetę więc trochę mało profesjonalnie... bardzo łatwo można im narobić koło d*py za uszkodzenia wynikające z takiego obchodzenia się z autem. nie bronię tutaj kierowcy bo ewidentnie popełnił wykroczenie i powinien zostać ukarany ale działania straży miejskiej i policji nie powinny narażać mienia na uszkodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak białe adidaski w grudniu...chłopaki muszą być "piękni" cały rok w tych samych butach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeszcze ktoś ma się czelność dziwić niech miasto zrobi parking, spróbojcie zaparkowac na chodźki w dzień to zobaczycie.. nawet ten cały wielki plac koło akademików jest zajęty.
Ten plac fachowy nazywa się "parking". Jak cię tak boli brak miejsc to kup rower albo bilet miesięczny. A jak koniecznie chcesz tak parkować to przyjeżdżaj wcześniej. Wszyscy się wożą 1 osoba/samochód, a potem marudzą że nie ma gdzie parkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
A ja zakładam się, że kierowcą jest - kobieta
Kiedy cię dziewczyna rzuciła? Może coś jeszcze wyrwiesz, nie załamuj się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
Kiedy cię dziewczyna rzuciła? Może coś jeszcze wyrwiesz, nie załamuj się...
nie kobieta tylko paniusia ktorej wolno stawac tam gdzie ma ochote bo wypasiona fyra jezdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u taty na podworko to wszedzie mogla stanac
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2010 r. o 14:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Ten plac fachowy nazywa się "parking". Jak cię tak boli brak miejsc to kup rower albo bilet miesięczny. A jak koniecznie chcesz tak parkować to przyjeżdżaj wcześniej. Wszyscy się wożą 1 osoba/samochód, a potem marudzą że nie ma gdzie parkować.
taa, a jak nas boli brak dróg to konno w siodle ewentualnie w dorożce po uklepanej drodze bedziemy jeździc, jak nas boli sluzba zdrowia to przjedźmy na zielarstwo, jak nas boli brak sprzetu medycznego to do znachora, jak nas boli bezrobocie to zyjmy jak mormoni, jak nas boli tak ze ten kraj wyglada tak jak wyglada to ....wypad za granice. bo przeciez nie mozna zeby bylo lepiej slowa powiedziec, najlepiej cofnijmy sie do średniowiecza, chociaz jak widac lublin dalej w nim tkwi, a jak ktos ma samochod- oj to Panisko jakie! a rower? mam nadzieje ze ci go nie buchną kolezki z lubartowskiej bo policja ich nie zlapie, ale co tam trzeba to sobie wkalkulowac bo narzekac nie mozna, ahca zachowaj fakture i paragon za ten rowerek bo jak nie udowodnisz ze to jest twoj rower to nawet jak go znajda u zlodzieja to nic mu nie zrobia:D:D:D:ale ciiii, jak cie boli zla pracac policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolokwialnie powiem "trzeba mieć nasrane w banie" by pchać się do centrum miasta w godz od 7-17 i chcieć się zaparkować. Jestem studentem i mieszkam w gminie Konopnica. Gdy mam do dyspozycji samochód dojeżdżam nim jedynie do Węglina na parking pod Premium lub stawiam samochód na ul. Pielęgniarek tuż obok szpitala wojewódzkiego. Z wyżej wymienionym miejsc można spokojnie przedostać się w niemalże każde miejsce w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniedziałek, ul. Staszica. Dwaj kierowcy tak zaparkowali, że zablokowali jeden pas jezdni. A drogowcy tak odśnieżyli. Jakby lepiej się za to wzięli, to ludzie mieliby gdzie zaparkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mathieu92 napisał:
Kolokwialnie powiem "trzeba mieć nasrane w banie" by pchać się do centrum miasta w godz od 7-17 i chcieć się zaparkować. Jestem studentem i mieszkam w gminie Konopnica. Gdy mam do dyspozycji samochód dojeżdżam nim jedynie do Węglina na parking pod Premium lub stawiam samochód na ul. Pielęgniarek tuż obok szpitala wojewódzkiego. Z wyżej wymienionym miejsc można spokojnie przedostać się w niemalże każde miejsce w mieście.
a moze boisz sie wjechac glebiej w miasto bo sobie nie dasz rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekałem na autobus i widziałem to zamieszanie, wlaściciel pojazdu jest na zdjęciu w białym fartuchu lekarskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cogito napisał:
Posiadanie samochodu nie gwarantuje prawa do bezplatnego i odśnieżonego miejsca parkingowego.
A posiadanie butów nie gwarantuje prawa do odśnieżonego chodnika. Jednak w cywilizowanym świecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za bezradnosć straży miejskiej odpowiadaja obecne wladze miasta z krzysiem żukiem wlącznie. Straż miejska jest tak bezużyteczna, że zastanawiam się czy nie jest to celowe dzialanie wladz miasta...zeby zlikwidować tą slużbę. W koncu Likwidator musi się czymś zajmować. Ale zlikwidować browaru nie pozwolę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
a moze boisz sie wjechac glebiej w miasto bo sobie nie dasz rady
Zawsze lepiej stać w korku pół godziny lub szukać x minut parkingu i bezsensownie wypalać paliwo które do najtańszych nie należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mathieu92 napisał:
Zawsze lepiej stać w korku pół godziny lub szukać x minut parkingu i bezsensownie wypalać paliwo które do najtańszych nie należy
wole szukac miejsca i wypalac paliwo niz marznac na przystanku i kisic sie w autobusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo wy żałujecie.Ten kierowca to nie żaden rodzic chorego,tylko ubogi studencina.Nasz przyszły doktor"koperta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lola napisał:
Kogo wy żałujecie.Ten kierowca to nie żaden rodzic chorego,tylko ubogi studencina.Nasz przyszły doktor"koperta".
Dobre Dziś parkuje jak popadnie, jutro wytnie co popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...