Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
OO napisał:
A ja zakładam się, że kierowcą jest - kobieta
Prawie kobieta, prawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hołota! Edukacja hołoty powinna odbywać się za pośrednictwem wysokich cen usług: - wystawienia mandatu, - odholowania samochodu na parking depozytowy i opłaty zań, - korepetycji z przepisów RD oraz zwrotu kosztów poniesionych przez przewoźników komunikacji zbiorowej. A tym wszystkim burakom szermującym argumentem "cywilizowanego świata" powiem tylko tyle: choć raz złóż wizytę w tym cywilizowanym świecie i zrób, to co u nas robisz - a natychmiast dowiesz się, że cywilizacja polega właśnie na zaproponowanych przeze mnie wyżej metodach wychowawczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje aby MPK podalo sprawe do sadu o utracone dochody zwiazane z zablokowaniem trasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uL U Piec Cztery Piec Trzy Ka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasowałoby jeszcze żeby ZOMO "wytłumaczyło" tym niedzielnym kierowcom jak należy parkować. Banda bogatych synków lekarzy, którzy uważają, że im wszystko wolno. Powinni zapłacić dla ZTM za straty związane z utratą przychodów z biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie jak straż miejska wykona swoje normalne obowiązki czyli odholuje auta nieprawidłowo zaparkowane to pojawia się artykuł w gazecie, takie to wielkie wydarzenie. Wystarczyłoby regularnie "nawiedzać" ten teren a problem by zniknął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witold napisał:
Pasowałoby jeszcze żeby ZOMO "wytłumaczyło" tym niedzielnym kierowcom jak należy parkować. Banda bogatych synków lekarzy, którzy uważają, że im wszystko wolno. Powinni zapłacić dla ZTM za straty związane z utratą przychodów z biletów.
Pisowcy oszaleli w tym mieście, ta wasza furia, chyba kaczor nakazal wam tak sie pienic. jak sie nie podoba to sobie parkujcie w toruniu pod radiem rydzyka a nie chalturzycie tutaj ze miejsca zajęte. Wszystko wam przeszkadza. jak sie nie podoba to wypierdzielać stąd, samochodów wam sie zachcialo . Jeździjcie na kocie jak kaczor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jack napisał:
Pisowcy oszaleli w tym mieście, ta wasza furia, chyba kaczor nakazal wam tak sie pienic. jak sie nie podoba to sobie parkujcie w toruniu pod radiem rydzyka a nie chalturzycie tutaj ze miejsca zajęte. Wszystko wam przeszkadza. jak sie nie podoba to wypierdzielać stąd, samochodów wam sie zachcialo . Jeździjcie na kocie jak kaczor
Stary Ciebie chyba poje...o, i uważaj bo ci żyłka w tym pustym łbie pęknie..ale idiotę baba wychowała. Wyrazy współczucia matce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby zmienić status drogi z 'wewnętrznej' na 'publiczną' to SM mogła by karać nieroztropnych kierowców i kasa z mandatów zasiliłaby budżet miasta. rozwiązanie niby proste ale jakoś nikt nie chce rozwiązac tego problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yyyy, łoj bo zrobiły jakeś pentle tamój dzie parkuje moje tetetke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 lata temu chciałem zaparkować w tym samym miejscu swój samochód, nie widziałem że te parkowanie może utrudnić wyjazd autobusu, ale na szczęście bardzo miły kierowca trolejbusu powiedział mi o co chodzi powinien być tam ustawiony dodatkowy znak np taki rysunkowy żeby było wiadomo o co kaman a nie jak 100 innych znaków stojących bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Jestem przeciwnikiem parkowania w tamtym miejscu, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z jednej rzeczy. Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem. Przez 2 tygodnie miałem dziecko w DSK, zostawianie auta na parkingu strzeżonym kosztuje jeśli dobrze pamiętam 3,5pln/h (zostawianie auta na noc to bankructwo, ceny są podobne jak na Okęciu w Warszawie) , wjazd chwilowy na Jaczewskiego bezpłatnie może trwać 7 min. Uważam, że jako klient szpitala mam prawo przyjechać samochodem i znaleźć bezpłatny parking. Nie musi być metr od szpitala, ale na pewno parking Reala to nie jest właściwe miejsce. Więc się nie dziwie że ludzie parkują gdzie się da. I niech mi nikt nie mówi, że jak TT to go stać. Najpierw rozsądne parkingi a później dotkliwe kary. Pozdrawiam Grzegorz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz napisał:
Witam, Jestem przeciwnikiem parkowania w tamtym miejscu, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z jednej rzeczy. Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem. Przez 2 tygodnie miałem dziecko w DSK, zostawianie auta na parkingu strzeżonym kosztuje jeśli dobrze pamiętam 3,5pln/h (zostawianie auta na noc to bankructwo, ceny są podobne jak na Okęciu w Warszawie) , wjazd chwilowy na Jaczewskiego bezpłatnie może trwać 7 min. Uważam, że jako klient szpitala mam prawo przyjechać samochodem i znaleźć bezpłatny parking. Nie musi być metr od szpitala, ale na pewno parking Reala to nie jest właściwe miejsce. Więc się nie dziwie że ludzie parkują gdzie się da. I niech mi nikt nie mówi, że jak TT to go stać. Najpierw rozsądne parkingi a później dotkliwe kary. Pozdrawiam Grzegorz
i to usprawiedliwia, twoim zdaniem stawanie gdzie popadnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135'] Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem. Jest jeszcze parking pod halą sportową Uniwersytetu Medycznego (za akademikami).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz napisał:
Witam, Jestem przeciwnikiem parkowania w tamtym miejscu, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z jednej rzeczy. Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem. Przez 2 tygodnie miałem dziecko w DSK, zostawianie auta na parkingu strzeżonym kosztuje jeśli dobrze pamiętam 3,5pln/h (zostawianie auta na noc to bankructwo, ceny są podobne jak na Okęciu w Warszawie) , wjazd chwilowy na Jaczewskiego bezpłatnie może trwać 7 min. Uważam, że jako klient szpitala mam prawo przyjechać samochodem i znaleźć bezpłatny parking. Nie musi być metr od szpitala, ale na pewno parking Reala to nie jest właściwe miejsce. Więc się nie dziwie że ludzie parkują gdzie się da. I niech mi nikt nie mówi, że jak TT to go stać. Najpierw rozsądne parkingi a później dotkliwe kary. Pozdrawiam Grzegorz
Postaw samochód tam gdzie nie ma zakazu, a potem podjedź trolejbusem do szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edek napisał:
2 lata temu chciałem zaparkować w tym samym miejscu swój samochód, nie widziałem że te parkowanie może utrudnić wyjazd autobusu, ale na szczęście bardzo miły kierowca trolejbusu powiedział mi o co chodzi powinien być tam ustawiony dodatkowy znak np taki rysunkowy żeby było wiadomo o co kaman a nie jak 100 innych znaków stojących bez sensu
No tak, bo znak zakazu zatrzymywania i postoju można sobie lekceważyć. Dopiero jak będzie otoczony wianuszkiem innych znaków wskazujących na powód zakazu, to kierowca może łaskawie się zastosuje. Kierowca powinien mieć zakodowane zakaz postoju - nie parkuję, nakaz skrętu w prawo - nie jadę ani prosto, ani w lewo. Nawet jak nie widzi sensu ustawienia tego znaku, to nie znaczy, że jest on pomyłką, bo tak jak Ty w tym przypadku, nie zdaje sobie sprawy, że może stanowić utrudnienie czy zagrożenie dla inych uczestników ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek napisał:
Yyyy, łoj bo zrobiły jakeś pentle tamój dzie parkuje moje tetetke
Dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAGA napisał:
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC
Masz rację. Twoje postrzeganie rzeczywistości jest niezwykle przenikliwe i pozbawione złudzeń. Ja się np. dozipałem sraczyka ze spuszczaną wodą. Niech mnie ktoś tylko nazwie deb***em to nie będę spuszczać wody i mnóstwo ludzi z MPWiK pójdzie na bruk. No i oczywiście nie będę tolerować wyzywania z okien autobusu jeśli mnie siła sraki wzbierze i się zes..am gdzie popadnie na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tu sapie z okien autobusu? Mieszkam na Kalinie, pracuję na Jaczewskiego. Mam samochód i rower. W zimie do pracy chodzę na piechotę, jak jest ciepło to jeżdżę rowerem. Wystarczy trochę pomyśleć, i nie trzeba się męczyć szukaniem wolnego miejsca, odśnieżaniem samochodu po każdym śniegu itd. Odśnieżenie samochodu przed pracą, dojazd = czasowo jak dojście na piechotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...