Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To po kiego ..uja w ogóle było to ruszać skoro "lada moment" obwodnica? Wiedziałem, że Kielonek będzie bronił tej bzdurnej budowy, ale że aż tak głupio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym się powinna zainteresować PROKURATURA! "Lepiej się nie dało" - a co to za tłumaczenie? 2,5 mln zł to by wystarczyło na opłacenie kierujących ruchem ręcznie 24 na dobę az do zbudowania obwodnicy i rok dłużej - co i tak się teraz odbywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajcie do zimy, aż się zrobi ślisko na podjeździe na wiadukt - wtedy będą jaja :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowując, mieszkaniec Bełżyc tracił wcześniej godzinę a teraz traci dwie, tyle że w drodze powrotnej.No faktycznie lepiej się nie dało tego zrobić.Majstersztyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobili to , ponieważ w Motyczu mieszkają bogole i prominenci, którym do Lublina nie chciało się jeździć dookoła przez raszyńską, no to im drogę wybudowali...mieszkam w niedrzwicy, pracuję na kraśnickiej i codziennie z okna widzę ten korek, do którego dołączam po 17, moim zdaniem powinni zwolnic tych , którzy zdecydowali o przebudowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieli poprawić a wyszło jak zwykle wielkie G............... a efekty jakieś FENOMENA są widoczne codziennie!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej piesi mogą bezpiecznie przejść. Wcześniej trzeba było czekać aż jakiś litościwy tzw. kierowca zatrzyma się. Bo pieszy to również użytkownik drogi, tyle że z mniejszymi możliwościami niż zamknięci w blaszanych pudełkach kierowcy!!!!!!!!!!! Pieszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było źle, jest tragicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... bo za parę miesięcy, po otwarciu południowej obwodnicy Lublina... Chyba przespałem kilka lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wyjeżdżam od strony Bełżyc i w końcu się nie martwię że ktoś mnie zepchnie pod Kościół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rondo z wyburzaniem budynków... mają na mysli rondo lecz w środku kilkaset metrów rabatki i kwiatków wystarczyło by rondo takie jakie mieszczą się Wielkiej Brytanii małe bez wydzielonego środka koszt lecz to Polska setki teorii i spekulacji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami kierowcy przyczyniają się do powstawania korków. Baran zamiast jechać to patrzy jak zrobione. Jedzie krajoznawczo. Więcej ikry i pójdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje przesiąść się w komunikację publiczna, kierowcy zawodowi zwinnie odjeżdżają korki i zatory... Poza tym mniej aut, mniej nerwów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle czasu jakoś dawało się jeżdzić to po co było wywalać tyle kasy na coś co za pare miesięcy i tak będzie bezużyteczne,Czy ktoś musiał na tym zarobić na szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszystko jest zgodne z przepisami, które w tej sytuacji pozwalają nam na zawężenie pasów ruchu do 3 metrów – mówi Kieliszek." - uwielbiam tego faceta. Wprawdzie przepis jest idiotyczny, a średnio inteligentny człowiek pomyśli, że 3m dla cieżarówki to za mało i lepiej zrobić 4m - inżynier projektant tym bardziej. Ale po co, skoro jest przepis? A w razie czego pan Kieliszek wyjaśni? No to po kielichu!! Przejeżdżający przez to skrzyżowanie kierowcy TIRów na pewno walną za pana zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis jechalam katastrofa ponad 20 minut w korku moim zdaniem rondo byloby lepszym rozwiazaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN KIELISZEK TO JAKICH NIEDOROZWÓJ ZAWODOWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechać z drogi 747 schodzi się również znacznie dłużej niż przed rewolucją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te światła utrudniły jeszcze bardziej przejazd zarówno na głównej trasie jak i wyjeździe z bocznej trasy. Jadę często i widzę większe korki we wszystkie strony. A ile samochodów jedzie objazdem to tego nie widzą ??? Ludzie omijają te światła jak mogą !!!! Żadne ułatwienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale my lubimy narzekać,nie wiem wczym problem,jechałem kilak razy i korków nie bylo, a jak sie lepije wyjezdża teraz w Krasnickąz Bełżyc. No ale cóż dla wiekszości dzieńbez narzekania dzień stracony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...