Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierownik sklepu Biedronka oszukiwał własną sieć

Utworzony przez Jan Zlidla, 13 września 2012 r. o 14:04 Powrót do artykułu
Jaki k.. sprytny - za taką kasę się wkopać hahaha co za baran. Oczywiście niewazna kasa bo ogolnie złodziej to złodziej ale przyznacie sami ze gra nie była warta swieczki pozdrawiam Jan Zlidla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
27-letni chłopaczyna kierownikiem sklepu BIEDRONKA ? Zatrudnili młodziaka, żeby nie miał skrupułów w ustawianiu personelu, a ten okazał się oszustem dymającym własnego pracodawcę, czyli BIEDRONKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co złego w tym że zatrudnia się 27 latka na kierownika ? wszystko zależy od człowieka... ja mam 23 lata i jestem kierownikiem sklepu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Potem w domu wydrukował paragon, z którego wynikało, że zapłacił za niego blisko 500 zł." zapłacił za paragon???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Potem w domu wydrukował paragon, z którego wynikało, że zapłacił za niego blisko 500 zł." zapłacił za paragon???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapłacił za paragon? napisał:
"Potem w domu wydrukował paragon, z którego wynikało, że zapłacił za niego blisko 500 zł." zapłacił za paragon???
jest poprawnie, doucz sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo kombinować to trza umić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelce kierowniczce powinni przyznać złoty medal z biedronki za wkład w rozwój naszej kochanej sieci by żyło się taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nędznie musi zarabiać kierownik Biedronki, skoro pokusił się na te trzy stówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapłacił za paragon? napisał:
"Potem w domu wydrukował paragon, z którego wynikało, że zapłacił za niego blisko 500 zł." zapłacił za paragon???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore!!!!Jak można robić takie rzeczy!!!Przecież my i tak naprawdę nie mamy co narzekać,firma dba o pracowników.Jak komuś nie pasuje to niech zmieni pracę, a napewno nigdzie nie będzie lepiej!!!Przez takich oszustów mamy gorsze opinie.Powinni ich surowo ukarać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce dodać jedno ważne sprostowanie to nie był kierownik Sklepu tylko Kierownik Rejonu, i to nawet wiem kiedy wpadła na ten niecły plan Byłem jego pracownikiem i pamiętam jego wykład na temat zwrotu praduktów od klienta. Hihi hi jaki baran:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) Kartofelek napisał:
Chce dodać jedno ważne sprostowanie to nie był kierownik Sklepu tylko Kierownik Rejonu, i to nawet wiem kiedy wpadła na ten niecły plan Byłem jego pracownikiem i pamiętam jego wykład na temat zwrotu praduktów od klienta. Hihi hi jaki baran:)
To cikekawych ludzi zatrudniają na Stanowisko Kierownika Regionu. Ha a od kierowników sklepów wymagają niemożliwego. Ja pracuję jako zastępca i moja KR ciągle nażeka że się nie wyrabiamy że wszystko źle i takie tam inne cuda że wszystkich zwolni. Ale jak tu się wyrobić gdy na zmianie są cztery albo pięć osóba a w ciagu dnia przyjeżdzają dwie dostawy po 15 palet i trzeba obsadzić wszystkie kasy bo trzech klientów to kolejka. Ciekaw jestem czy względem siebe też stawiają takie wymagania - chyba NIE skoro takich ludzi zatrudniają jako kierowników REJONU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach polska mentalność. Czy to się kiedyś zmieni :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...