Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierująca trolejbusem pomyliła pedał gazu z hamulcem

Utworzony przez mas, 7 czerwca 2013 r. o 13:49 Powrót do artykułu
Qrwa, pomyliła pedał gazu z hamulcem! To jakim cudem ona ma prawko i do tego jeszcze trolejbusem kieruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rutyna robi swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrwa, pomyliła pedał gazu z hamulcem! To jakim cudem ona ma prawko i do tego jeszcze trolejbusem kieruje.
A gdzie w trolejbusie jest pedał gazu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakim gazem napędzany jest ten trolejbus? Może łupkowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najechała?! To chyba za delikatnie powiedziane sądząc po tym jak wygląda przód trolejbusu. A poza tym, jak mogła pomylić pedał gazu z hamulcem, skoro tam są tylko te dwa pedały? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko jedyna, taki piekny trolejbus! Taki wspanialy samochod ona uszkodzila. Jak mogla! Mam nadzieje, ze konsekwencje dyscyplinarne zostana wyciagniete!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie moge, no nie moge, no nie moge na to patrzec!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co teraz bedzie z tym trolejbusem? ;((((( :(( :(((( ;( ;(((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Korwin mówi, że kobiety nie nadają się do wszystkich prac to feministki obrzucają go błotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, no ładnie, to takich "szoferów" zatrudnia MPK ?. Strach wsiadać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MOZNA POMYLIC GAZ Z HAMULCEM . CHYBA TAK JAK KIELISZEK WODKI Z KUFLEM PIWA ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEUJACA NIE MIALA PEDALU Z GAZEM A Z PRĄDEM 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy przedmówcy,   Ta kolizja nie powinna mieć miejsca, ale kierowcy autobusów i tak jezdżą w wiele bezpieczniej niż kierowcy osobówek, wielokrotnie muszą korygować błędy innych kierowców (np. wymuszanie pierszeństwa), a wypadki i kolizje z ich udziałem to zazwyczaj wina kierowców aut osobowych. Przykłady: kolizja na al. Witosa19.04.2013 r., wypadek na ul. Diamentowej 29.05.2013 r - 4 osoby ranne. Wówczas pojawiały sie komentarze typu "niewielka kolizja", a tym przypadku chcielibyście zlinczować kobietę...ponadto uprzejmnie informuję, że nie jestem związana z ZTM i MPK, jestem tylko częstym pasażerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pomylić pedały będąc kierowcą??? A tym bardziej zawodowym!!!??? Kto tej idiotce dał prawo jazdy??? Jeszcze zrozumiałbym, że mogła ewentualnie się zagapić i nie wyhamować. Ale żeby pomylić pedały w sytuacji, gdy odpowiada się za życie i zdrowie pasażerów to trzeba być mega kretynką!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamilczcie barany trolejbus ma dwa pedały a więc można pomylić jeden z drugim to chyba oczywiste. W krajach anglosaskich pedał hamulca jest z lewej strony sprzęgło w środku a gaz z prawej. Objaśniam też nieuki że byłem w Anglii i tam kierowca siedzi z prawej strony a pasażer z lewej. Po drogach też jeździ się odwrotnie z lewej strony czyli jakby lewym pasem. To chyba oczywiste przez to wszystko jak ktoś stamtąd wróci można się pomylić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy przedmówcy,   Ta kolizja nie powinna mieć miejsca, ale kierowcy autobusów i tak jezdżą w wiele bezpieczniej niż kierowcy osobówek, wielokrotnie muszą korygować błędy innych kierowców (np. wymuszanie pierszeństwa), a wypadki i kolizje z ich udziałem to zazwyczaj wina kierowców aut osobowych. Przykłady: kolizja na al. Witosa19.04.2013 r., wypadek na ul. Diamentowej 29.05.2013 r - 4 osoby ranne. Wówczas pojawiały sie komentarze typu "niewielka kolizja", a tym przypadku chcielibyście zlinczować kobietę...ponadto uprzejmnie informuję, że nie jestem związana z ZTM i MPK, jestem tylko częstym pasażerem.
Drogi/a Bobcio, jestem kierowcą "osobówki" i mam zupełnie odmienne zdanie: kierowcy autobusów/trolejbusów zaczęli się ostatnio zachowywać, jak już parę lat temu kierowcy ciężarówek. Zasada: duży może więcej jest przez nich lansowana na całego: wymuszanie, zmiana pasa lub wyjeżdżanie z zatoczki bez sygnalizowania, gwałtowne hamowanie (bez konkretnego powodu) - to ich chleb powszedni. I totalny brak kultury!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamilczcie barany trolejbus ma dwa pedały a więc można pomylić jeden z drugim to chyba oczywiste. W krajach anglosaskich pedał hamulca jest z lewej strony sprzęgło w środku a gaz z prawej. Objaśniam też nieuki że byłem w Anglii i tam kierowca siedzi z prawej strony a pasażer z lewej. Po drogach też jeździ się odwrotnie z lewej strony czyli jakby lewym pasem. To chyba oczywiste przez to wszystko jak ktoś stamtąd wróci można się pomylić.
Szkoda, że tam nie zostałeś! Wielka szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to była za osobówka, że tak zmasakrowała przód trajtka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to ta pani w kamizelce kierowała 3848 to bardzo doświadczona i wieloletnia kierowczyni trolejbusów , szkoda tylko że tak dotkliwie ucierpiał trolejbus , którego ta pani nie jest na co dzień kierowcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba za kierownicą = niebezpieczeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...