Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kije baseballowe z symbolem Polski Walczącej to zwyczajne nadużycie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2016 o 08:12 Powrót do artykułu
To jak na kijach można to Panie Mirosławie Derkacz i nie jest w tym nic złego to może tak na pistoletach, a jeżeli można wszędzie gdzie nie ma wezwania do walki to może zrobić prezerwatywy będzie też się sprzedawało i zysk pójdzie na na pomoc kombatantom oraz popularyzację tematyki narodowowyzwoleńczej, np. poprzez przygotowanie publikacji i organizację uroczystości czy rajdów pamięci. CO ZA OBŁUDA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TO z czym się utożsamia p. Derkacz? Wrogu zamieszkaj w mojej Ojczyźnie i rób co chcesz? Te słowa pokazują, że z historią całego podziemia jest delikatnie na bakier. Zatem wszystko co robi to zwykły biznes a nie propagowanie historii wśród młodzieży.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To wynika z chciwości i bezmyślności producentów. Wkrótce ustawa będzie chronić ważne symbole państwowe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co z symbolem sierpa i młota? 70 milionów istnień ludzkich pochłonął stalinizm. Dlaczego nadal nie jest zabroniony?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
many many many $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kreuje się modę na polskość dla bieżącego interesu politycznego środowisk prawicowych. Ale problem polega na tym, że moda przemija i staje się obciachem. Kto wtedy wytłumaczy młodym, że Ojczyznę kocha się sercem a nie napisem na koszulce. Jak wtedy wytłumaczyć młodym, że aby kochać Polskę nie trzeba życzyć śmierci Jej wrogom. Obecna polityka patriotyczna wynaturza miłość do Ojczyzny pchając ją w kierunku nacjonalizmu, a wiadomo że wahadło za mocno wypchnięte w jedną stronę, wraca ze zdwojoną siłą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Handlem wyświechtanymi koszulkami pomagacie Państwo budować wyświechtany obraz patriotyzmu i to jest przykre. Godność a nie wymięte koszulki z symbolem Polski Walczącej. Przykro czytać taki artykuł i jesszcze wypowiedzi tuszujące haniebne tolerowanie wykorzystania na wytartych koszukach i bluzach tak godnego znaku jak tak: Stanowczo odcinamy się od wizerunku patrioty-bojówkarza. Nasza oferta nie jest kierowana do takich osób – podkreśla z kolei Derkacz. – Kiedy ktoś idzie w koszulce z orłem, a na głowę zakłada kominiarkę i bierze w rękę kij to jest to bardzo przeinaczony wizerunek patriotyzmu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chętnie bym coś takiego założył, ale nie chcę być identyfikowany z ONR bo to wstyd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzięki pseudopatriotom w tych koszulkach, wstyd jest coś takiego nosić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak kije, butelki, puszki, to symbole patriotyczne za przyzwolenie pisu, to czemu się tu dziwić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wpajanie patriotyzmu trzeba od czegoś zacząć.Bardzo dobrze,że są takie sklepy z symbolami bohaterskimi. Umieszczanie tych symboli na przedmiotach kontrowersyjnych świadczy o nie zrozumieniu idei patriotyzmu. Powoduje to spłycenie znaczenia tych symboli.Ci, którzy to robią- kierują się chęcią zysku za wszelką cenę. Takich przedmiotów nie powinni kupować ci, którzy uważają się za patriotów. Wszyscy,którzy wstydzą się noszenia takich symboli są.........,małostkowi (a nawet głupi). Możecie mnie obrażać- to jeszcze bardziej podkreśli waszą kulturę,wiedzę,podejście do tematu- Ojczyzna. Pozdrawiam tych co nie czują "obciachu". 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
po-psl wolało symbolikę sierpa i młota, gender oraz tęczowe instalacje na każdym placu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Symbolem CZEGO jest Pałac Kultury i Nauki im jozefa stalina?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kij bejsbolowy z symbolem"małego powstańca"albo kotwicą ma być w ręku bandziora,albo dresiarza(bo przecież nie zawodnika bejsbola albo po naszemu swojsko "palanta") ma być oznaką patroiotzmu,miłości do kraju,pamięci i czczenia jej histori i bohaterów którzą ją tworzyli.Ja pier*ole jakich my czasów dożyliśmy że jeden de*il taki kij bejsbolowy kupuje,żeby nim napi*rdalać innych a drugi de*bil stara sie zbić na tym majątek.Jak że pięknie kiedyś powiedział Marszałek Józef Piłsudski i w dalszym ciągu pozostaje to aktualne że " Polska to piękny kraj,ale ludzie to k*rwy".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakie tam nadużycie? Przecież nowe bojówki muszą mieć coś do dyscyplinowania "gorszego sortu" na wzór Niemiec z lat trzydziestych ub.wieku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wpajanie patriotyzmu, dobre. A może zamiast sprzedaży durnych gadżetów zacząć ludzi uczyć historii, czytania książek, rozumienia rzeczywistości, bo ani kij ani koszulka nie zrobią z nikogo patrioty jak w głowie pusto a wiedza marna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od kiedy kije baseballowe są symbolem patriotyzmu? Że niby można takim kijem zrobić komuś krzywdę? A najlepiej temu "innemu", "gorszemu" cokolwiek to znaczy wg własnego uznania no bo chyba nikt normalny z bejsbolem nie ruszy na ew.wojnę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Patriotą trzeba być z postawy i zachowania a nie przez picie z kubka z flagą albo z chodzenia w czapce z orłem.Potem sie widzi np na meczach, zszarganą flagę -pomazaną różnymi napisami albo człowieka w koszulce z jakimś symbolem patriotycznym, pijanego albo skaczącego na dyskotece. To nie o to chodzi!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Patriotyzm to ma się w sercu, a nie na koszulce czy jakimś kubeczku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
takie czasy :) powierzchwna stadionowa postawa patrotyczna , kazdy prawie jak widze tak ubranego to jakas dziwna gęba i pewnie o Polsce nic nie wie i jej historii
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: