Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech otworzą połączenia ze Świdnika do Glasgow. Pliss.. Na pewno dużo ludzi by się ucieszyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wróci połączenie do Dublina to liczba pasażerów wzrośnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holandia, Holandia i jeszcze raz Holandia ile można czekać na to połączenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem za Holandią czekam i doczekać się nie mogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie połaczenia tez do Szwajcari ..:)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Liverpoolem jest jakas szansa na przywrocenie lotu!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Liverpoolem jest jakas szansa na przywrocenie lotu!!!!!!! Kto jest zaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie ,kiedy będą loty do Szwajcarii ?Nic się nie mówi na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy uruchomią loty do Łęcznej? Na pewno dużo ludzi stamtąd  by się ucieszyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem za tym aby loty były oprócz liverpoola również do doncaster  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co się prosić ! Panie Żuk , stać was było na krowę { lotnisko } , kupcie więc i cielę {samoloty} .
Prosze zmienić dealera, abo nie pisać głupot. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisku nic nie pomoże co roku będzie gorzej i na razie się to sprawdza. To jest padaczka i obojętnie gdzie by nie otworzyli nowego połączenia to wystarczającej ilości pasażerów nie będzie. Trzeba się zastanowić jak inaczej wykorzystać pas startowy i infrastrukturę lotniska. Nie wiem może jakieś wyścigi motocykli, może jakiś most powietrzny z ciuchami z lumpeksów, strzelnica też by się przydała. Może ktoś ma inne propozycje ...???
A może targowisko dragów? Miał byś się gdzie zaopatrzyć ekspercie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie powinno wrócić połączenie z Dublinem, więc przydadzą się też negocjacje z Ryanair :)
To wylóż na to żeby Ryanair dopłacić, bo tylko tak ta linia utrzymuje połączenia. Dlatego u nich możesz polecieć za 36 złotych. Psioczyc każdy umie, ale doinformować się to już nie łaska.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotnisco to taki miś i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni latać do Holandii dużo ludzi z pod karpacia pracuje w Nl z lublina też  miało być kiedyś połączenie do eindhoven po to pore nic :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HOLANDIA POWINNI URUCHOMIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dublin !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkocja !!! proszę  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holandia, belgia i szkocja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liverpool i Paryz na 100 % mialby oblozenie. skoro Ryanair wycofal sie z Liverpool'u to Wizz powinien wskoczyc w ta luke. na bank mieli by oblozenie. RA czekalo na siano od lotniska dlatego wypielo d… i zlikwidowalo loty (Liverpool, Dublin) zeby miec mozliwosc nacisku na lotnisko do doplat. proponuje do Dublina zamiast ryanair'a aerlingusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...