Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kilkunastokilometrowe korki na drodze krajowej nr 17

Utworzony przez GARBOJAD, 5 grudnia 2012 r. o 12:13 Powrót do artykułu
TRZEBA JECHAĆ PRZEZ LUBARTÓW - KOCK - MOSZCZANKA - I JUZ JESTEŚ NA TRASIE DO WARSZAWKI BEZ PROBLEMU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez niemce trzeba jechac na garbów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz napiszę to co pisali wielscy mieszkańcy Lublina o Świdniku jak wstał w korkach: "najlepiej zabić tą dziurę dechami". Pozdrawiam, życzę miłego stania w korku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z Lucasem! zabić tą wioche deskami, niech teraz oni sobie postoja w korkach haha a swidnik lada chwila bedzie mial extra dojazd do lublina, o ktorymtamci sobie moga pomarzyc hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie w co bawią się mieszkańcy Świdnika? W MIASTO, tak mi się przypomniało apropos, jak byłem u kolegi w Świdniku i chciałem go zapytać czy wraca ze mną do Lublina. Wracam na miasto, jedziesz ze mną? Jestem w mieście - odparł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie to leczenie kompleksu na mieście, które stanowi 1/8 populacji Lublina. A propos to jak mieszkańcy Świdnika bawią się miasto, to w co bawią się w Łęcznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swidnik napisał:
Zgadzam sie z Lucasem! zabić tą wioche deskami, niech teraz oni sobie postoja w korkach haha a swidnik lada chwila bedzie mial extra dojazd do lublina, o ktorymtamci sobie moga pomarzyc hehe
extra dojazd ktory oczywiscie swidnik jako megalopolis wybudowal sobie sam? czy moze ta zabita wiocha? stul dziub chamburku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...