Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kilkunastokilometrowe korki na drodze krajowej nr 17

Utworzony przez GARBOJAD, 5 grudnia 2012 o 12:13 Powrót do artykułu
TRZEBA JECHAĆ PRZEZ LUBARTÓW - KOCK - MOSZCZANKA - I JUZ JESTEŚ NA TRASIE DO WARSZAWKI BEZ PROBLEMU
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przez niemce trzeba jechac na garbów
0
Teraz napiszę to co pisali wielscy mieszkańcy Lublina o Świdniku jak wstał w korkach: "najlepiej zabić tą dziurę dechami". Pozdrawiam, życzę miłego stania w korku!
0
Zgadzam sie z Lucasem! zabić tą wioche deskami, niech teraz oni sobie postoja w korkach haha a swidnik lada chwila bedzie mial extra dojazd do lublina, o ktorymtamci sobie moga pomarzyc hehe
0
Wiecie w co bawią się mieszkańcy Świdnika? W MIASTO, tak mi się przypomniało apropos, jak byłem u kolegi w Świdniku i chciałem go zapytać czy wraca ze mną do Lublina. Wracam na miasto, jedziesz ze mną? Jestem w mieście - odparł.
0
Dziwi mnie to leczenie kompleksu na mieście, które stanowi 1/8 populacji Lublina. A propos to jak mieszkańcy Świdnika bawią się miasto, to w co bawią się w Łęcznej?
0
swidnik napisał:
Zgadzam sie z Lucasem! zabić tą wioche deskami, niech teraz oni sobie postoja w korkach haha a swidnik lada chwila bedzie mial extra dojazd do lublina, o ktorymtamci sobie moga pomarzyc hehe
extra dojazd ktory oczywiscie swidnik jako megalopolis wybudowal sobie sam? czy moze ta zabita wiocha? stul dziub chamburku
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: