Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, jeden go widział tu drugi go widział tam trzeci jak tamto i siamto robił, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? Obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.
Co za ...... . Ty za to człowieku chyba z domu nie wychodzisz nigdy i tylko siedzisz na forum komentując wątki. Przecież tu każdy pisze, że go kojarzy, a nie zna, a to nie to samo, nie wiem czy wiesz. Poza tym jak można nie kojarzyć danej twarzy, jeśli się ją widziało kilka razy w życiu, np. w sytuacji, gdy bezdomny chce od Ciebie pieniędzy?? Ty nigdy chyba nie będziesz wiedział, jak to jest kojarzyć czyjąś twarz, skoro siedzisz jedynie w domu, a na to właśnie wygląda. Dobra rada na przyszłość: Zajrzyj w lustro i się zastanów czy kojarzysz odbicie naprzeciwko siebie... Żal. I nie trzeba być w kręgu bezdomnych, żuli, itd., żeby dać się "obsępić z fajek", czy kilku groszy, itp. Ledwo wczoraj czekając na autobus przy PKP znów widziałam coś takiego. I teraz pytanie: Czy kobieta, która ostatnio przy dworcu PKP dała się namówić pijanej kobiecinie na kupno jedzenia, o które owa podpita kobietka ją prosiła (a właściwie prosiła o kasę), też jest pijaczką tylko dlatego, że poszła jej kupić jedzenie?? Tak wynika z Twojego głupiego (nie)myślenia. Mądrze zrobiła, bo pijana prosiła o pieniądze, twierdząc, że jest głodna, to tamta ją zaciągnęła do sklepu i kupiła bułki. Mnie też zaczepiła, odmówiłam, więc poszła do tej drugiej właśnie. Zastanów się więc, co piszesz i nie obrażaj ludzi, którzy piszą, że coś kojarzą. Drobna sugestia dla policji, a może im pomóc. I wyjdź wreszcie z domu, bo się okaże, że znasz tylko pseudogwiazdy ze zdjęć na Pudelku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
Tym bardziej powinni się tymi bezdomnymi zająć, jeśli się okaże, że to jeden z nich. Jest tam noclegownia dla bezdomnych niedaleko, ale nie wpuszczają nikogo pod wpływem alkoholu, powinni zaradzić temu problemowi, bo przecież wiadomo, że bez pomocy nie odstawią alkoholu sami z siebie. A swoją drogą ten mężczyzna ma tatuaż na plecach. Zastanawiam się czy policja w ogóle pomyślała o tym, żeby sprawdzić tego mężczyznę w jakichś więziennych kartotekach?? Nie twierdzę, że był karany, ale zupełnie nie wygląda na takiego, który poszedł sobie kiedyś do salonu i zrobił tatuaż ot tak sobie za opłatą (po wielkości tatuażu widać, że mało by nie kosztował). Tym bardziej, jeśli faktycznie okaże się, że był bezdomnym, np. właśnie z powodu braku otrzymanej pomocy po wyjściu z zakładu karnego (a taka się należy byłym więźniom, i tak akurat być mogło). Wziął to ktoś pod uwagę, czy od razu wolą popytać ludzi publikując zdjęcie denata?? I niech popytają z tym zdjęciem w okolicach PKP, tyle tam policji jeździ, a nikomu nie wydał się on podobny do kogoś?? Mnie RAZ zaczepił podobny (a może i ten sam) facet prosząc o kilka groszy i zapamiętałam twarz właśnie stamtąd (choć, jak już pisałam może być tylko podobny do tego, który mnie zaczepił), a im nie wydaje się nawet znajoma, że apelują do ludzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...