Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kim są żołnierze 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Lublinie? Sylwetki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2017 r. o 20:07 Powrót do artykułu
brawo WOT, w koncu ktoś pomyslal o naszej armii. Za stary jestem bo sam bym wstapil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko po co... wystarczy wyłączy ć prąd i tego kraju już nie ma !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczesny odpowiednik uboli !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te mundury to chyba do zdjęcia wyfasowano i nie zdązyli nawet uprasować . Za kołnieżyki 3 dni ścisłego . Poza tym pokażcie naprawdę przeciętnego WOT-owca a nie trzech , którzy wcześniej służyli w armii , laskę , która ma fazę na armię .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tylko po co... wystarczy wyłączy ć prąd i tego kraju już nie ma !!
 Przypomina mi się "ten kraj... kupa". Tak jesteśmy uzależnieni od energii elektrycznej. a kto nie jest uzależniony??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A za 25 lat będą to Zdrajcy i okupanci Polski ???
 
undefined napisał:
mam pytanie - będziecie strzelać do Polaków jak wam wasz szef wyda taki rozkaz ?  na 100% będziecie bo rozkaz to rozkaz - prawda ?
 Same jasnowidze. Wy zaś dalej będziecie donosić na Polskę,sąsiadów, rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudka sgentura wyje? BRAWO WOT! BRAWO MINISTER MACIEREWICZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu ORMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu jak za PRL ORMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw chcą zeby ich pokazywać jakimi naprawdę są a potem wyją ze konierzyk odstaje... masakra - ludzka tępota nie zna granic. Uwazasz ze tam ktoś stał z żelazkiem jak gość w tym samym dniu przybyl do jednostki? moze powinien, wtedy dowalilibyscie sie ze fryzura nie taka i ze fryzjer nie czekał z nożyczkami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze bedziecie dziekowac ze powstało WOT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci homo sovieticus krzyczą ormo. Do czego to doszło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
najpierw chcą zeby ich pokazywać jakimi naprawdę są a potem wyją ze konierzyk odstaje... masakra - ludzka tępota nie zna granic. Uwazasz ze tam ktoś stał z żelazkiem jak gość w tym samym dniu przybyl do jednostki? moze powinien, wtedy dowalilibyscie sie ze fryzura nie taka i ze fryzjer nie czekał z nożyczkami....
 Masakra to Twoja wypowiedź .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem tsw, i tez mialem obawy. Po odbytym szkoleniu huz nie mam. Nie macie pojecia wiec nie komentujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOT=homo sovieticusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wojsko, to jest zabawa w wojsko za publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwetki? Wstyd wam i waszym rodzinom! Banda pożytecznych idiotów i niedorajd! oto obrona terytorialna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahaahha sylwetki hahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedorajda psychiczny i przygłup to ty a nie żołnierze WOT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Russian Trolls on this site
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...