Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kim są żołnierze 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Lublinie? Sylwetki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2017 r. o 20:07 Powrót do artykułu
UWAGA : Russian Trolls on this site
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kurcze to już mogę spać spokojnie, zielone ludziki są wśród nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydupasy Macierewicza. Na wojnie bezwartościowe marionetki - to nie są prawdziwi żołnierze tylko pajace przepieprzający naszą kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie sie wydaje ,że to są brygady wozów drabiniastych ,przysiega po 2 tygodniach przeszkolenia buahahahahaa nawet w wariatkowie by takiej bzdury wariaty nie wymyśliły ,a antek swirusek?? bardzo proszę ,kaczka dała forse i armijka jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkur..jące to szwejkostwo ,kraj jest z goła dupą ,brak obrony rakietowej ,p/pancernej ,okrety to szmalc ,samolocików jak na lekarstwo .my nic nie mamy ,za to tylko zielonych smarków udających praawdziwych żołnierzy,ja pier...le
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robole macierewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo Niedowiarkowie, Terytorialna Służba Wojskowa to bardzo dobry pomysł (nie jestem fanem Ministra ON), w np. USA działa Gwardia Narodowa. Szkolenie żołnierza TSW nie trwa dwa tygodnie tylko trochę dłużej, poza tym e szeregach są ochotnicy i pasjonaci, którzy ciężko pracują na ćwiczeniach po 10-12 godzin dziennie, dla których mundur polski COŚ znaczy, SZACUN dla nich! i proszę nikogo nie obrażać durnymi wyzwiskami. A najczęściej durne komentarze piszą ludzie, którzy w temacie armii nie mają bladego pojęcia lub ze zwykłej ludzkiej zawiści. Czy szkoda pieniędzy na nową formację - to już osądzi historia. Oby nigdy nie doszło do konfliktu, a jeśli już to żołnierze OT pomogą uratować i tych, którzy piszą te obraźliwe komentarze i własne rodziny, po to są szkoleni i wcale nie ustępują żołnierzom z jednostek liniowych. SZACUNEK DLA ŻOŁNIERZY OT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale "ruskim pierogom" żal tyłek sciska. Teraz BASZMAKI możecie zobaczyć ilu Polaków jest chętnych dobrać się wAM do tyłka gdy poedjdziecie pod nasze domy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...