Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 Jakie z wyglądu wygodne fotele ! Może można będzie dłużej posiedzieć, tym bardziej, że i toaleta praktycznie pod ręką ! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej pięknych galerii handlowych a coraz mniej pieniędzy w portfelu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy wszystkich na pokaz klaunów - 2 Dębców w przebraniu pajaców :) pokaz o 10 serdecznie zapraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm, to 4 multiplexy w lublinie będą. ciekawe kto tam filmy bedzie oglądał skoro teraz plaza pustkami świeci....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm, to 4 multiplexy w lublinie będą. ciekawe kto tam filmy bedzie oglądał skoro teraz plaza pustkami świeci....
za to kompy i serwery rozgrzane do czerwoności i domowe kino kwitnie hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy pierwszą zamkną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jakiś Media Expert w pobliżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też brakowało mediaexpert w pobliżu, nie lubie kupować przez internet, a tak to musiałem jeździć gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle w Media Expert zrobili promocje na otwarcie jak w innych i poproszę jakąs większą niż u innych ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no na to liczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co było w Media Expercie... istne szaleństwo zakupowe :D Nie ukrywam, jako polaczek-buraczek jestem uzależniony od przecen i promocji, zwłaszcza tych na otwarcie nowego sklepu. Polecam wszystkim! Taki dość tani sposób na podniesienie poziomu adrenaliny w ciele :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś ma inne pomysły podjęcia tematu? Deb0308 - Warto to zaglądać:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...