Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale na farbe to już zabrakło
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawdziwa "klepsydra żałobna" to będzie 21 czerwca, kiedy ogłoszą zwycięskie miasto.
0
Nawet jeżeli nie wygramy rywalizacji, to nie będzie to klepsydra żałobna, dzięki naszej rywalizacji o ESK bardzo dużo zmieniło sie w Lublinie na lepsze. A swoja droga to fajnie wygląda
0
tak naprawde jedynym zagrozeniem, aspektem, ktory moglby spowodowac, iz Lublin nie zostanie Europejska Stolica Kultury jest postawa ludzi niewierzacych w nasz sukces. zgodze sie natomiast z przedmowca, poniewaz za sprawa kandydatury Lublin nabral kolorow dzieki czemu mysle nawet po porazce godnie bedzie to kontunuowal, kultura juz jest nasza wizytowka. Trzymam kciuki i jak najbardziej wierze w powodzenie.
0
Na szczeście ludzi wierzacych w sukces Lublina jest więcej, a tych drugich - jakby trochę mniej. Teraz, w ciągu tych ostatnich tygodni, trzeba być szczególnie głośno!!
0
Gość napisał:
Prawdziwa "klepsydra żałobna" to będzie 21 czerwca, kiedy ogłoszą zwycięskie miasto.
Trzeba kupić czarną farbę
0
Lublin powinien wygrać!Hiszpańskie miasto będzie stolicą kultury zachodniej,a wschodnia też potrzebuje reprezentanta.Konkurenci bardziej wyglądają jak zachód,więc nie widzę problemu!!!
0
Znowu jakaś tandeta od Koziary, facet zupełnie niema gustu ani talentu, ale ma kolegów, którzy nie dają mu zginąć nawet za cenę ośmieszania miasta.
0
przeydent miasta powinien zapłacić za to dziwadło z własnej kieszeni - jako podatnik protestuję - tyle dziur na chodnikach i ulicach..... wstyd
0
Lbn stolica kultury, ludzie chyba jesteście ślepi albo nie poważni, z czym do ludzi, na tle innych miast Lublin to wieś, z kulturą już nie wspomnę. Sama wiara w sukces nie wystarczy trzeba by jeszcze na niego zapracować, a to już inna kwestia.
0
klm popi8sujesz sie swa ignorancją i chyba jestes z niej strasznie dumny, a ja Ci napisze że to bardziej sie trzeba wstydzić Kiedys mogłam jeszcze dyskutowac z osobami, wypisującymi po forach że "Lublin to wieś". Obecnie mi sie już nie chce. Bo jak ktos jest na tyle ślepy i głuchy, by nie dostrzec potencjału Lublina i tego co sie teraz tu dzieje dzieki m.in. kandydowaniu do ESK - no to sorry - szkoda czasu na przekonywanie takiej osoby. Bo zawsze znajda sie jednostki nieuleczalne, które na przekór wszystkiemu beda twierdzić że jest inaczej.
0
Potencjałem nie dojdziesz do celu, a ciężką pracą. Idąc twoim tokiem rozumowania, jeżeli twierdzisz że Lublin ma potencjał to ja się zapytam w czym, a jeżeli chcesz tak bardzo wierzyć w Lublin to porównaj potencjał innych miast startujących do ESK, tam i potencjał jest większy i realizacja, ale jak ktoś nie wyściubił nosa z tej pipiduwy gdzieś dalej to będzie twierdził, że lublin czym przyciągnie ludzi, śmiech na sali dalej wież w swoje marzenia.
0
nawet jak się nie uda, to zawsze będziemy eur. stolicą psich kup. Nie ma więc co płakać.
0
Tak wiec wychodzi na to, iz Lublin wies pokonal miasto Poznan, Lodz, Torun, Bydgoszcz czy tez Szczecin. Prezna ta wies.
0
ja też nie dostrzegam jakoś tego potencjału, widzę tu natomiast dużo pijanych i zataczających się ludzi, studentów i poniszczone przez nich po części, zdewastowane miasto, przebrane za duży plac budowy czy dresiki i kibole gotowe do walki nie wiadomo o co... ulice pokryte szkłem to nie synonim ani też oznaka jakiejkolwiek kultury, podobnie jak do garstki gdzieś ulokowanej i na oko spokojnej grupki młodych ludzi wysyła się od razu policję. Taki widok robi wrażenie, nie najlepsze :/ Popieram pytanie - gdzie jest więc ten potencjał? Ja go niestety również nie dostrzegam. Widzę i czuje brud, skakanie sobie do gardeł i improwizację na każdym kroku, a mam wrażenie, że jak ludzie już tu jakimś cudem przyjadą to się złapią za głowy. Sorry.
0
Chyba się kolego/koleżanko strasznie mylisz. Poczytaj sobie: http://forum.dzienni...-ogrody-t46901/ W tym mieście o kulturze nikt nie myśli,ani o nią nie dba.
0
Możesz poczytać też to: http://forum.gazeta....SK_na_pol_.html
0
nie spamuj tym w każdym temacie, do tego linki Ci nie wyszły i chwała.
0
Lublin ma potencjał,i to bardzo duzy, trzeba tylko sie troche zainteresowac tym co się dzieje w mieście, to sie go zauwazy. Natomiast szczytem wieśniactwa jest nieustanne opluwanie i obrażanie Lublina przez jego niedowartościowanych mieszkanców - dokąłdnie jak to ma miejsce powyżej
0
folkatka napisał:
Lublin ma potencjał,i to bardzo duzy, trzeba tylko sie troche zainteresowac tym co się dzieje w mieście, to sie go zauwazy. Natomiast szczytem wieśniactwa jest nieustanne opluwanie i obrażanie Lublina przez jego niedowartościowanych mieszkanców - dokąłdnie jak to ma miejsce powyżej
Z kim ty chcesz dyskutować?.Z burakami, przywłokami w pierwszym pokoleniu lub "studentami" z pod Partaczewa zajmującymi w pięciu kawalerkę, wychodzącymi na miasto tylko po chleb i piwo.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: