Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
folkatka napisał:
Lublin ma potencjał,i to bardzo duzy, trzeba tylko sie troche zainteresowac tym co się dzieje w mieście, to sie go zauwazy. [/quote] Zadałem proste pytanie, a ty jak automat z klapkami na oczach piszesz w kółko to samo, wskaż mi gdzie jest ten twój potencjał, konkretnie, co się dzieje takiego niezwykłego w tym mieście? btw. noc muzeów to mają chyba w całej europie [; [quote name='folkatka' timestamp='1305390576' post='478144'] Natomiast szczytem wieśniactwa jest nieustanne opluwanie i obrażanie Lublina przez jego niedowartościowanych mieszkanców - dokąłdnie jak to ma miejsce powyżej
Nie wiem czy bijesz też do mnie, ale napisałem jak wygląda mój obraz tego miasta teraz i w skrócie... Ot każdy patrzy inaczej, a ja podzielam zdanie @klm. Widać strasznie ciężko niektórym to uszanować. http://gfx.mmka.pl/newsph/363246/653380.3.jpg
Ostatnio edytowany 15 maja 2011 r. o 01:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie spamuj tym w każdym temacie, do tego linki Ci nie wyszły i chwała. Chyba sam spamujesz "misïu abc".Ten sam tekst wrzuciłem do dwóch wątków na ten sam temat.Jeżeli jesteś pewny,że to spam to się lecz-na nogi. Jakbyś miał więcej "entelegencji",to po kliknięciu w link wejdziesz tam,gdzie proponuję.A tak po co komentujesz,jak nawet nie wiesz o co chodzi?Twoja wypowiedź jak tak merytoryczna i o tak wysokim poziomie IQ,że trzeba tylko współczuć. Dyskutować więcej z Tobą nie zamierzam.Idź pod budkę z piwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niepoprawnych optymistów też nie mam dobrych wieści: http://forum.gazeta.pl/forum/w,62,125212385,,ESK_Minister_Kultury_z_Wroclawia_skresla_Lublin.html?v=2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mam wejść skoro napisałem, że linki Ci nie wyszły? Nie działają bo nawet nie raczyłeś sprawdzić co wklejasz. Nie chcesz dyskutować, bywa, po co więc kolejny, zabierasz głos? Daruj sobie i wróć do tych tematów, których się tak uczepiłeś, fochy na pokaz strzelone, dyskutować nie zamierzasz, no to baj... btw. piszesz do mnie o inteligencji, a nie potrafisz spacji między znakami wstawić? haha [:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Andrzej: Z każdym trzeba dyskutować i próbować przekonywać. I tak jest lepiej niż kiedyś. @Misiu abc Powiedz mi, kiedy ostatnio byłes na jakimś koncercie/spektaklu etc. ? Czy interesujesz sie tym, co dzieje się w Lublinie? Czy - chociażby - czytasz ZOOM? Bo po prostu - osobiscie uwazam, na podstawie moich obserwacji, że ci którzy najwięcej narzekają, tak naprawdę niczym sie mnie interesują. Sam fakt, że jako przykład wydarzenia kulturalnego podałeś Noc Muzeów, świadczy o tym, że nie interesujesz sie lubelska kultura i nie masz o niej pojęcia. Gdyby było inaczej, przyszłyby Ci do głowy inne, ważne wydarzenia (Kody, Noc Kultury, Inne Brzmienia, i szereg innych). W Lublinie dzieje sie sporo ciekawych rzeczy. Widać strasznie ciężko niektórym to uszanować. Owszem, strasznie jest mi cięzko uszanowac czyjąś slepotę. Albo raczej zaślepienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiadam - wczoraj, na miasteczku i kozienaliach :> czy się interesuje? - jakoś nie szczególnie, aczkolwiek: - wystawa świnek morskich czy kotów w Galii - otwarcie sezonu motocyklowego nad zalewem - otwarcie sezonu rowerowego i piknik - wczoraj chyba drifty były na torze przy zalewie - w MTL - targi budowlane, pracy czy Autosalon 2011 - wspomniana noc muzeów, która jest w całej europie - jarmark na Placu Litewskim przed świętami - goci też osiedlili się na Krakowskim Przedmieściu - zlot fanów rpg też chyba był w tym roku - obchody 3 maja - ogród botaniczny ruszył z sezonem - muzeum wsi lubelskiej się rozbudowuje - teatr w budowie, który dalej jest nie zbudowany Noc Kultury i Inne Brzemienia - ho ho ho, kiedy to było [; Pamiętam, że w tamtym roku było kino w plenerze tj. w Saskim. Robot z poprzedniego postu rządzi, a mnie zastanawia też, co np. ciekawego dzieje się na takim LSMie czy Czechowie...
Ostatnio edytowany 15 maja 2011 r. o 18:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiu sam przyznajesz że interesujesz sie jakoś nieszczególnie, a wśród podanych przez Ciebie wydarzen nie ma np. żadnego wernisazu, wystawy, spektaklu teatralnego a to, że w Lublinie teatr jest mocny (Gardzienice, In Vitro etc.)to jest to prawda ogólnie znana...Po za tym widzisz...ale wystawa świnek morskicch czy targi pracy w zaden sposób wydarzeniami kulturalnymi nie są. Kolejna rzecz: piszesz o festiwalu Inne Brzmienia i Noc Kultury - kiedy to było. Wybacz - ale z takim podejściem to mozna zjechac wszystko. Bo to sa imprezy doroczne, które odbywają sie raz w roku (jak sama nazwa wskazuje) - i zamiast cieszyc się, że Lublin dorobił się tak niebanalnych, dobrych i ciekawych imprez, które - co najważniejsze - są co roku kontynuowane i zdązyły wyrobić juz sobie pewna tradycję, Ty piszesz: kiedy to było... Beda znowu! Po za tym Noc Kultury jest impreza wyjątkową w skali kraju. Pytasz o dzielnice: tu rzeczywiście jest problem, chociaż niektóre placówki (Bronowice, DK Czechów przy Kiepury %, DK LSM na Wallenroda) maja ciekawą ofertę.
Ostatnio edytowany 16 maja 2011 r. o 09:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stolica kultury w wiejskim miasteczku??? hahahaha dobre ciekawe ile kosztowało "to wielkie coś"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadaj na drzeffko. Tylko tyle Ci napiszę. adekwantnie do Twojego poziomu umysłowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest jednak pełen frustratów pochodzenia wieśniackiego.Wiec po co im KULTURA? Szkoda,że tak mało w nim takich kulturników,folkatek i Andrzejów,których pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za uznanie...! czasem to przypomina orke na ugorze ale warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Dzięki za uznanie...! czasem to przypomina orke na ugorze ale warto.
Jakoś nie "orasz" na forum GW.Platforma nie pozwala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne czy to będzie opera,czy teatr,czy Centrum Spotkań Kultur.Ważne,aby uratować wielką salę koncertową i scenę obrotową przed dewastacją na kolejne butiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...