Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KlezmaFour: Najlepszych lubelskich muzyków posłuchasz w Nowym Jorku
świetna wiadomość ! już bukuję lot..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobra wiadomisc ale dla zydow lubelskich a nie dla wszystkich,bo nawet duza czesc z nich olewa i nie trawi tego zydowskiego rzepolenia.
0
Bardzo gratuluję.Młodzi,świetni muzycy...oby tak dalej!!!!
0
ala napisał:
Dobra wiadomisc ale dla zydow lubelskich a nie dla wszystkich,bo nawet duza czesc z nich olewa i nie trawi tego zydowskiego rzepolenia.
Przecież nie ma przymusu słuchania takiej muzyki.
0
dla mnie muzyka zespołu KLEZMAFOUR jest sztuką i szczerze to uważam ich za "Prawdziwe perły w zalewie polskiej tandety" Nawet jakby grali muzykę ludów wędrujących po górach skalistych najdalszego wschodu w taki sposób jak tą, którą grają teraz byłabym im za to wdzięczna! Ala, Ala, Ala... jesteś beznadziejna wiesz? postanawiam Ci odpuścić bo nie widzę w Tobie partnera do dyskusji Generalnie trzymam kciuki PANOWIE
0
Przecież nie ma przymusu słuchania takiej muzyki.
przymusu jeszcze nie ma -- ale jak grają w knajpach to to słychać na chodnikach!!
0
A ja Dziękuj tym chłopakom, są żywym świadectwem na to, że "chcieć to móc". Od najmłodszych lat poświęcali czas muzyce, od rano do nocy, długie godziny, lata ciężkiej pracy i treningów, nigdy się nie poddawali, uczyli się pilnie, poddając się swojej pasji, są bardzo otwarci na ludzi, życzliwi, pracowici na maxa. Zycze im samych sukcesów, milionów, inspiracji!pozytywnej energii, bo taką przekazują nam...
0
Dziekujemy za wszystkie miłe komentarze pod naszym adresem, pytanie do osób nastawionych anty - czy wy kiedykolwiek nas słyszeliście?? pozdrawiamy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: