Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klienci Amber Gold z Lublina walczą o swoje pieniądze

Utworzony przez sde, 7 sierpnia 2012 r. o 18:31 Powrót do artykułu
Tratatata i już po Ambergoldzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było "Wielką wsypę" najpierw obejrzeć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełne rozgrzeszenie,biednych nie WYDYMAŁ, bo golasy,milionerów tych pazernych,myślących tylko o podwojeniu swojego bogactwa jak najbardziej z komunistycznym pozwoleniem może dymać do oporu.Może to coś deb***I nauczy rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że zakładając w tym kraju jakąkolwiek działalność gospodarczą konieczne jest założenie konta firmowego, więc dziwna deklaracja szefa spółki, że konto jest dopiero zakładane. Chyba taka ściema i gra na zwłokę. Ja bym spier.... z tych inwestycji czym prędzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buzal napisał:
Pełne rozgrzeszenie,biednych nie WYDYMAŁ, bo golasy,milionerów tych pazernych,myślących tylko o podwojeniu swojego bogactwa jak najbardziej z komunistycznym pozwoleniem może dymać do oporu.Może to coś deb***I nauczy rozsądku.
Kto jak nie ubodzy inwestuje w narzędzia typu "złoto" na papierze, a nie w naturze? Jak "dymał" ludzi "Multikasą", to nie z kontami bankowymi, a Twoich i moiich rodziców, którzy chcieli złotówkę na przelewie zaoszczędzić... Jeżeli nie wiesz jeszcze, że ekonomicznie "dyma" się tylko tych, których na bezpieczne pomnażanie nie stać albo finansowo albo czasowo, to może sam jesteś owocem nowobogackiego "dymania"? Z krzywdę ludzi uczynioną przez OTL i Amber Gold odpowiada rząd, bo po to płacimy podatki żeby państwo nas chroniło, a nie udzielało koncesji gospodarczych oszustom z prawomocnymi sądowymi wyrokami. Ps. Za komunizmu właściciel tej piramidy gniłby w kryminale po tym co zrobił w "Multikasie", a więc o krzywdzie uczynionej przez jakiś tam Abmer Gold mowy by nie było, bo jej by nigdy nie było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lan tods shoes was surprised to look at Tang Plaza, Louis Vuitton Handbags Cheap black-faced God is usually very little, how Tods Gommino Leather Shoes debate up and people is a set of places, if the wind is also very sharp. French woman The foreman Louis Vuitton Clutch Bag turned to Tang Yi, chinese tea smiled and This linshanpinglun0808 gentleman, Black Tea dining with the clutch really is very impolite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czar napisał:
Wydaje mi się, że zakładając w tym kraju jakąkolwiek działalność gospodarczą konieczne jest założenie konta firmowego, więc dziwna deklaracja szefa spółki, że konto jest dopiero zakładane. Chyba taka ściema i gra na zwłokę. Ja bym spier.... z tych inwestycji czym prędzej...
No i właśnie o to chodzi. Jak uciekniesz przed czasem, to potrącą gigantyczną kwotę tytułem kary i będzie kasa na wypłaty odsetek nielicznym pozostałym klientom i jeszcze zysk zostanie. Bardzo dobra akcja marketingowa, mam wrażenie, że to było od początku zaplanowane, a głupie media dały sie wciągnąć w grę. Za kilka miesięcy pan prezes pokaże wyniki i powie, że nikt nie został oszukany, a Ci co zerwali lokaty wczesniej zrobili to na własne życzenie, a do tego całej sytuacji winne są media i organy państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
No i właśnie o to chodzi. Jak uciekniesz przed czasem, to potrącą gigantyczną kwotę tytułem kary i będzie kasa na wypłaty odsetek nielicznym pozostałym klientom i jeszcze zysk zostanie. Bardzo dobra akcja marketingowa, mam wrażenie, że to było od początku zaplanowane, a głupie media dały sie wciągnąć w grę. Za kilka miesięcy pan prezes pokaże wyniki i powie, że nikt nie został oszukany, a Ci co zerwali lokaty wczesniej zrobili to na własne życzenie, a do tego całej sytuacji winne są media i organy państwa.
To znaczy że RYŻY i cała ta reszta czerwonej hołoty ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czar napisał:
Wydaje mi się, że zakładając w tym kraju jakąkolwiek działalność gospodarczą konieczne jest założenie konta firmowego, więc dziwna deklaracja szefa spółki, że konto jest dopiero zakładane. Chyba taka ściema i gra na zwłokę. Ja bym spier.... z tych inwestycji czym prędzej...
Biednego nie okradli bo golas,resztę naiwnych niech dymają do oporu,jak nie wiedzą co z pieniędzmi robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam mieszane uczucia co do tej całej sparwy. z jednej strony faktycznie wygląda to jak piramida finansowa z drugiej jednak jestem ciekawa co by się stało gdyby nagle wszyscy klienci z dużych bankow chcieli wypłacić pieniądze. Czy na pewno dla wszystkich by się znalazły? Wątpie. Z drugiej strony gość w tego ambera wygląda na zdeterminowanego. Zobaczymy chociaż pewnie prawdy się nie dowiemy. Na publi.pl cała masa artykułów o tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cloud napisał:
Mam mieszane uczucia co do tej całej sparwy. z jednej strony faktycznie wygląda to jak piramida finansowa z drugiej jednak jestem ciekawa co by się stało gdyby nagle wszyscy klienci z dużych bankow chcieli wypłacić pieniądze. Czy na pewno dla wszystkich by się znalazły? Wątpie. Z drugiej strony gość w tego ambera wygląda na zdeterminowanego. Zobaczymy chociaż pewnie prawdy się nie dowiemy. Na publi.pl cała masa artykułów o tej sprawie.
Zwykły SŁUP dla służb,tak się robi kasę i dyma naiwnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiscie,popieram prezesa Amber Gold. Rewelacyjny gosc, swietny pomysł na biznes. Zakłada się firmę, są klienci z podpisanymi umowami ze jak się poczeka do konca umowy to dostanie sie 13% wiecej a jak zerwie przed koncem to tylko 66% tego. No i wystarczy zeby teraz wiecej klientow zerwała umowy nic dorzymała końca. Ale kasa do zarobienia. Tak samo działają np. towarzystwa ubezpeczeniowe.z umowami oszczedzania pieniedzy przez wiele lat. Jak sie popłaci do konca to sie dostanie jakies tam kila procent wiecej. Ale jak zerwiesz przed koncem to tylko część tzw. wartosc wykupu umowy bo niby część na koszty poszło. I dlaczego ich nikt nie ściga ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
Rzeczywiscie,popieram prezesa Amber Gold. Rewelacyjny gosc, swietny pomysł na biznes. Zakłada się firmę, są klienci z podpisanymi umowami ze jak się poczeka do konca umowy to dostanie sie 13% wiecej a jak zerwie przed koncem to tylko 66% tego. No i wystarczy zeby teraz wiecej klientow zerwała umowy nic dorzymała końca. Ale kasa do zarobienia. Tak samo działają np. towarzystwa ubezpeczeniowe.z umowami oszczedzania pieniedzy przez wiele lat. Jak sie popłaci do konca to sie dostanie jakies tam kila procent wiecej. Ale jak zerwiesz przed koncem to tylko część tzw. wartosc wykupu umowy bo niby część na koszty poszło. I dlaczego ich nikt nie ściga ?
Mają przyzwolenie i glejt od RYŻEGO,tak się robi kasę dla partii i pod przyszłą kampanie wyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Simply because implied, those Michael Kors Handbags can be conditions, as i. e. Michael Kors Handbags they should be end up accomplished well before definitely Michael Kors Outlet pondering to do Coppermine. Twelve common which will the Michael Kors Outlet Coppermine cluster will do Michael Kors Outlet not even encourage self-hosting Michael Kors Handbags with regard to you have been a powerful experienced Michael Kors Handbags webserver manager and even comprehend your Michael Kors option available.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Intended for setting up purposes, Michael Kors Handbags you should have to Michael Kors Purses learn the path Michael Kors Outlet on the data bank server Michael Kors Bags you happen to be applying having Michael Kors Coppermine in addition to details of the Michael Kors Online Outlet MySQL end user bank account through Michael Kors Handbags Outlet which often Coppermine will probably get connected to this server.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria radcowska skutecznie odzyskuje pieniądze - główny powód : posiadamy wiedzę o majątku przypisanym do Amber Gold oraz pana Plichty zatem komornik łatwo i szybko wyegzekwuje należność . Proszę zwrócić uwagę że ciężar wskazania majątku by dokonać na nim zabezpieczenia roszczeń a następnie windykacji leży po stronie powoda tj. wnioskującego o nakaz zapłaty . MY MAMY PRECYZYJNE NAMIARY na nieprzepisany jeszcze majątek naszego bohatera i jego złotej firmy . Żadnych przedpłat ; po skutecznym wykonaniu zlecenia proponujemy do 10 proc.dla nas od odzyskanych pieniędzy , ale oczywiście to do negocjacji . Spróbuj - Amber z własnej woli NIGDY NIKOMU nie odda złotówki . /-/ Artur Adler 518434697
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...