Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech Alma pokaze zapis monitoringu. Wszystko bedzie jasne. Podejrzewam, że "owi" państwo, to ludzie, którzy toczą z Almą spór sądowy (pozdro dla kumatych :). Wzięli ser, i coś wyszpącili i teraz kręcą aferę na całego :) Jeśli jest inaczej, należy zwolnić kieraskę i po temacie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem czytając te opinie dochodzę do wniosku, że rzeczywiście powinno się wziąć za te osoby z góry poczynając od Dyrekcji bo tu jest problem bark kompetencji i doświadczenia w prowadzeniu firmy. Z tego co mi wiadomo owa Pani Dyrektor w Lublinie jest od samego początku i pewnie się wypaliła już i trzeba nowej twarzy w tym czymś, bo nadal będzie głośno o tej Almie, a media tylko czyhają na takie wpadki i znowu będzie głośno. Szkoda tylko tych osób co tam pracują ponieważ pracują za marne grosze a narażeni są na takie nieprzyjemności. Dyrektor powinien chronić i przeciwdziałać takim sytuacjom nie dopuszczając do medialnych wpadek. Ale może ta Pani chce w ten sposób zyskać rozgłos ? ale wydaje mi się że to złe rozwiązanie, może to jest taki chwyt marketingowy kto wie ?. podsumowując nie wróżę kariery tej Pani po ostatnich poczynaniach w Almie. Na szczęście nie miałem przyjemności tam pracować. Powodzenia Dyrektorze lubelskiej Almy !!! lepiej daj sobie spokój !!! to przerasta ciebie !!! tu trzeba silnej, zdecydowanej ręki a w szczególności predyspozycji interpersonalnych oraz doswiadczenie w szeroko słowa tego znaczeniu !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak jak najjjdalllej od almy w Lublinie to bałagan, krzyk dyrka histeryzuje, rozdygotana kobieta pomiata wszystkimi na lewo i prawo cos jej nie spasuje do widzenia będą następni i pewnie na niedługo do odstrzału, wymaga nie wiadomo czego a sama popełnia błędy bo jeżeli są jakieś wpadki to znaczy że sobie nie radzi jest za słaba do tego juz dawno powinna sobie dac spokój bo więcej będzie  afer, zastanawiam się tylko dlaczego pracownicy cierpią a dyrekcja zakorzeniła sie na wieki ?. Odólnie kiepskie pieniadze a pracy dużo i to ma być na przysłowiowym najwyższym poziomie hahhaha a to dobre tylko do jakości wiele brakuje ci co tam pracują to wiedzą o co mi chodzi, w każdym razie to nie delikatesy to prl supersam, wymagania wygórowane a pieniądze to serwis sprzątający w innej firmie więcej zarabia, wstyd że tak się ogłaszają a pracowników maja za nic wstyd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak jak najjjdalllej od almy w Lublinie to bałagan, krzyk dyrka histeryzuje, rozdygotana kobieta pomiata wszystkimi na lewo i prawo cos jej nie spasuje do widzenia będą następni i pewnie na niedługo do odstrzału, wymaga nie wiadomo czego a sama popełnia błędy bo jeżeli są jakieś wpadki to znaczy że sobie nie radzi jest za słaba do tego juz dawno powinna sobie dac spokój bo więcej będzie  afer, zastanawiam się tylko dlaczego pracownicy cierpią a dyrekcja zakorzeniła sie na wieki ?. Odólnie kiepskie pieniadze a pracy dużo i to ma być na przysłowiowym najwyższym poziomie hahhaha a to dobre tylko do jakości wiele brakuje ci co tam pracują to wiedzą o co mi chodzi, w każdym razie to nie delikatesy to prl supersam, wymagania wygórowane a pieniądze to serwis sprzątający w innej firmie więcej zarabia, wstyd że tak się ogłaszają a pracowników maja za nic wstyd !!!
Tak debeściaki i żydzi robią interesy na polaczkach !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkanaście minut stali w punkcie obsługi klienta i nie potrafili zauważyć, że na paragonie nie ma chleba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha no tak po delitatesach Alma w Olimpie w Lublinie to właśnie tego można się spodziewać :D hehe Też kiedyś byłam tam na zakupach i czułam się jak intruz... no ale ja już tam zakupów nie robię a Almę omijam szerokim łukiem bo to sieć która słynie z oszukiwania swoich klientów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, ja sie czuje traktowany jak idiota w almie generalnie. Wszystko z ladna otoczka, a produkty sa naprawde masakrycznej jakosci. Podziekuje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wszędzie jest podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alma w Gdyni (Redłowo): stare i najgorszej jakości warzywa, soki przeterminowane - przykładowo sok marchewkowy jednodniowy ma termin ważności załóżmy do dziś, ale do 2 w nocy a oni go o 16tej dalej sprzedają (próba wypicia tego świństwa kończy się biegunką i bólem brzucha)! Najgorszy syf za duże pieniądze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza Alma w Krakowie postawiona na skradzione mnie ziemi Koniec bliski bo jak wiadomo skradzione nie tu czy Abaran
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Czasami człowiek siedzi i trudzi się nad rozwiązaniem problemu, a tu wystarczy załączyć komputer i tak wiele odpowiedzi w jednym. Deb0308 - Polecam:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...