Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klientka Stokrotki: "Między świeżymi plasterkami, była stara wędlina". Sklep przeprasza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2017 r. o 07:12 Powrót do artykułu
Takie rzeczy w sklepach tej sieci są częste. Nie tylko na ul. UŁANÓW. Często się zdarza że próbują oszukiwać przy krojeniu, wypychaja co stare a o pokrojonym wcześniej serach gdzie w srodek droższego wklada się jakiś tanszy to można już książki pisać. Ta firma to dziad gdzie nie pracują już ludzie którzy coś potrafią bo oni nie płacą. Konkurencja już dawno zrozumiała że jakość pracy ludzi kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikita6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norma. Drogo i stare, dla tego omijam stokrotkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sratatata. Ja w Stokrotce nie biorę żadnych wędlin, bo bardzo często po dwóch dniach są zielone. Co najwyżej schab na kotlety albo pierś kurczaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alarm24 pierwsza strona, sensacja! Stara wedlina w Stokrotce. Moze jeszcze czerwony pasek w tvp info i relacja na zywo?... Naprawde nie ma juz o czym pisac tylko o takich glupotach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam kiedyś w Stokrotce i potwierdzam- mięso często jest nieświeże, albo mało co świeże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba kupując wędline należy patrzeć podczas krojenia na ręce podającej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłam rok temu makrelę w Stokrotce.Po przyjściu do domu odkryłam że jest miękka i śmierdzi.Oczywiście zwróciłam.Ale to skandal.Iles takich przypadków już słyszałam w tych sklepach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te salatki na wage tam to skandal... Wedliny po 2 dniach, nie nadaja sie do spozycia, są mokre ; śliskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo jak Wędlina z Lublina oni tak robią cały czas mieszają wędline z zesputa i swieza potem sprzedaja do restauracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka to syf przeważnie ta w Chełmie nigdu nie kupujcie tam miesa i wędlin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niecw kazdym jest zle -zwlaszcza w stokrotkach poza Lublinem lub na obrzezach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stokrotce przy Godebskiego też oszukują w szczególności na wędlinach. Często nie zgadzają się ceny, albo kupuje się wybraną wędlinę a płaci się za inną droższą z bułkami podobnie. Kierownictwo nie widzi żadnego problemu. Nie znają tam nawet słowa przepraszam. Omijam ten sklep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nić, najgorzej/najciemniej jest pod latarnią, w PLAZIE! Tam to capi z tego stoiska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stokrotce na Śliwińskiego jest podobnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam kupowania wędlin w stokrotce w Bychawie. Kilkakrotnie już miałam sytuację, że między świeżymi plastrami wędliny były plasterki zeschłej i śmierdzącej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka na ul. Ułanów to stokrotna pomyłka, ekspedientki ruchy mają jak muchy w smole. Wiecznie przy kasie jest kolejka bo obsługuje jedna kasjerka, a nawet jak są dwie to i tak nic nie zmienia bo kasują wszystko w iście żółwim tempie. Na mięsie i wędlinach wieczny syf. Gdyby chcieli za każdym razem wyciągać konsekwencje to by musieli zamknąć sklep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Nałkowskich i Samsonowicza jest to samo :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie konsekwencje, jakie szkolenie? Kierownictwo odpowiada za straty na sklepie więc wszyscy mają przykaz odgórny wciskania ludziom tego co się nie sprzedaje. Kto pracował na stoisku mięso/wędliny ten wie na czym polega taka praca. Nie jedna osoba myła śmierdzącą kiełbasę albo kurczaki na zapleczu. Kierownik się wyprze, a dziewczyna wyleci i taka to praca w PL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka to totalna pomyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...