Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klientka Stokrotki: "Między świeżymi plasterkami, była stara wędlina". Sklep przeprasza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2017 r. o 07:12 Powrót do artykułu
Wiecie kiedy były jakieś podwyżki w tym przybytku nędzy i rozpaczy jakim jest stokrotka? Do poziomu płacowego lidla czy biedronki jest im daleko, i to nie tylko w sklepach ale i w innych działach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlapani ekspedientki to zabawne,dla kierowniczki tez zadna nowosc.Zwykle w takich sytuacjach czlowiekowi nie chce sie wracac do sklepu z reklamacja,robic z siebie glupka za 5zł, kazdy woli machnac reka i zapamietac na przyszlosc.Najgorsze ze takie sytuacje staly sie norma i nie tylko w stokrotce a wlasciwie wszedzie chca czlowieka orżnąć chociaz na złotówkę a najlepiej na kilka zł.Przykład z wczoraj:zamówiłem do domu 2 pizze,na jednej był boczek na drugiej szynka...obie nie nadawaly sie do jedzenia, mięso marnej jakości i nieświerze(pizzeria napoleonska -kalina) zadzwonilem z reklamacja pani podziekowala za uwage,przeprosila i na tym sie skonczylo.Stracilem 35zł a oni klienta.LEclerc turystyczna-notorycznie ceny inne na półkach niż te na kasie/paragonie.Ludzie bądzcie czujni bo okradaja nas na kazdym kroku a przylapani śmieja nam sie w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd rozstał się z firmą p. Kawa , praca w większości działów "chwasta" jest jak robota w obozie pracy zarządzanym przez stado wyzyskiwaczy i ... Barana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klnt napisał:
Dlapani ekspedientki to zabawne,dla kierowniczki tez zadna nowosc.Zwykle w takich sytuacjach czlowiekowi nie chce sie wracac do sklepu z reklamacja,robic z siebie glupka za 5zł, kazdy woli machnac reka i zapamietac na przyszlosc.Najgorsze ze takie sytuacje staly sie norma i nie tylko w stokrotce a wlasciwie wszedzie chca czlowieka orżnąć chociaz na złotówkę a najlepiej na kilka zł.Przykład z wczoraj:zamówiłem do domu 2 pizze,na jednej był boczek na drugiej szynka...obie nie nadawaly sie do jedzenia, mięso marnej jakości i nieświerze(pizzeria napoleonska -kalina) zadzwonilem z reklamacja pani podziekowala za uwage,przeprosila i na tym sie skonczylo.Stracilem 35zł a oni klienta.LEclerc turystyczna-notorycznie ceny inne na półkach niż te na kasie/paragonie.Ludzie bądzcie czujni bo okradaja nas na kazdym kroku a przylapani śmieja nam sie w twarz. Właśnie dlatego Cię okradają, że "robic z siebie glupka za 5zł, kazdy woli machnac reka" !!! Nie robisz z siebie głupka upominając się o swoje! W takich przypadkach należy od razu zgłaszać sprawę sanepidowi i innym kontrolom i nawet nie iść do sklepu z reklamacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym pani w pizzerni powiedział krótko; macie poł godziny na zabranie odemnie tego czegoś co przywieźliście i oddaniemi pieniędzy. Potem powiadamiam sanepid.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka jakosklep to drogi śmietnik, a jako pracodawca to firma - dziad. Są sklepy tej sieci w kraju gdzie od miesięcy nie można skompletować nawet minimalnej załogi bo nikt za takie grosze nie chce robić tego co wymagają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kiedyś w końcu skontroluje porządnie te firmę? Taki przypadek to żadna nowość w stokrotkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś był w tym sklepie? Wczoraj miałam wątpliwą przyjemność... Śmierdzi strasznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo. Wszystkie gałęzie gospodarki sa kontrolowane przez Rząd, ale niestety tylko wyroby spożywcze są pomijane. Dopiero wtedy ambaraz jak klient zareklamuje. A co się dzieje w super marketach jakie tam świństwo jest sprzedawane . Jakby tak były podawane te świństwa w stołówkach rządowych to może, moooże byłaby jakaś reakcja. Nikomu nie zależy na społeczności polskiej, to widać coraz bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałam w sklepie i niestety ale tak się robiło, wbrew swoim zasadom. Jeżeli tego nie robiłabym te wszystkie końcówki, które mi zostawały musiałabym sama kupować do domu.... a kierownictwo umywało ręce :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klnt napisał:
Dlapani ekspedientki to zabawne,dla kierowniczki tez zadna nowosc.Zwykle w takich sytuacjach czlowiekowi nie chce sie wracac do sklepu z reklamacja,robic z siebie glupka za 5zł, kazdy woli machnac reka i zapamietac na przyszlosc.Najgorsze ze takie sytuacje staly sie norma i nie tylko w stokrotce a wlasciwie wszedzie chca czlowieka orżnąć chociaz na złotówkę a najlepiej na kilka zł.Przykład z wczoraj:zamówiłem do domu 2 pizze,na jednej był boczek na drugiej szynka...obie nie nadawaly sie do jedzenia, mięso marnej jakości i nieświerze(pizzeria napoleonska -kalina) zadzwonilem z reklamacja pani podziekowala za uwage,przeprosila i na tym sie skonczylo.Stracilem 35zł a oni klienta.LEclerc turystyczna-notorycznie ceny inne na półkach niż te na kasie/paragonie.Ludzie bądzcie czujni bo okradaja nas na kazdym kroku a przylapani śmieja nam sie w twarz.
Dzięki za informację i kasuje w tel. nr. do napoleonskiej. Co do Stokrotki to kiedyś tam wpadłem z rana zaraz po otwarciu drzwi i jeszcze panie nie zdążyły wszystkich wedlin olejem roślinnym na szmacie przetrzeć i kończyły to przy mnie :-) , podejrzewam że sery zółte podobnie traktują bo po kupieniu tych w plasterkach z lady chłodniczej po trzech dniach pleśnieją. Warzywa i owoce tez mają najgorszy gatunek. Ja myślałem że to tylko u mnie na Czubach tak ma Stokrotka, ale po przeczytaniu forum widzę że to oni maja taki standard sklepów ze śmietnika. Teraz chodzę do małego osiedlowego sklepiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skarpety cena 3.99 na paragonie 6.99 To jest właśnie Stokrotka. W 3 min. podrożały o 3 zł.czyli gdybym w sklepie spędził 10 min to kosztowały by 13.99. Sprawdzajcie paragony bo Stokrotka oszukuje, to nie pierwszy raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stokrotce na Krańcowej niemal zawsze tak cuchnie przy stoisku z mięsem i wędlinami, e nie wiem, kto tam kupuje, tym bardziej że po sąsiedzku targowisko z wieloma stoiskami wędliniarskimi, a dokoła kilka innych sklepów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pod nosem stokrotke w Chełmie na Wolności ☺wszystkie Panie super i Panowie oczywiście też .premiowalabym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, we wszystkich Stokrotkach sprzedają nieświeże mięso. Czasami śmierdzi od razu po otworzeniu woreczka (zwłaszcza kurczak) a czasami dopiero po przygotowaniu okazuje się, że mięso jest mega nieświeże i niezjadliwe. Taka sytuacja powtarzała się notorycznie w jednej ze Stokrotek w Łęcznej, aż zabroniłem rodzinie kupować tam jakiekolwiek mięso. Wczoraj w lubelskiej Stokrotce moja piękna Żonka chciała kupić trochę wędliny a Pani na stoisku mięsnym biorąc woreczek do pakowania wędlin - POLIZAŁA SWOJE PALCE!!!!!! MASAKRA. Odeszliśmy od stoiska i nic nie kupiliśmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam w sklepie na warszawskiej . I nigdy coś takiego nie miało miejsca !! Jestem w szoku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i promocyjne ceny - te na pomarańczoywch metkach... Kpina, a nie okazja :) Nie wiem,, czy to nie jest wprowadzanie w błąd i czy UOKIK nie miałby na ten temat czegoś do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na miejscu stokrotki za bieganie po gazetkach wytoczył proces wynajmując dobrych prawników o odszkodowanie. Ciekawe czy by udowodniła, że plasterki były nie ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo Stokrotka przy Ametystowej! Sprzedają spleśniałe placki ziemniaczane i przeterminowane o 10 dni (!) sery camembert! Teraz wszystko sprawdzam, bo jakość i świeżość wcale nie są tam tak oczywiste, jakby się wydawało. Oczywiście zgłosiłam to do odpowiedniego działu. Jedyny plus - przeprosili upominkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robie zakupy w Stokrotce na Śliwińskiego - wszsytko jest świeże, również wędliny i mięso. I bardzo miła obsługa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...