Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klientka Stokrotki: "Między świeżymi plasterkami, była stara wędlina". Sklep przeprasza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2017 r. o 07:12 Powrót do artykułu
"Sp. zoo." xD ja nie mogę.... już nawet skrótów poprawnie napisać nie umiecie? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja na miejscu stokrotki za bieganie po gazetkach wytoczył proces wynajmując dobrych prawników o odszkodowanie. Ciekawe czy by udowodniła, że plasterki były nie ok?
Taki mądry jesteś?A ja mam nadzieję,że to Tobie następnym razem podłożą coś nieświeżego.Bardzo dobrze,że o tym piszą.Niech ludzie wiedzą,żeby omijać z daleka ten syf!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łopatka jechała knurem taką żem se kupił na spaghetti. Dziewczyna moja juz spaghetti nie lubi:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik niczemu winien tak narzuca góra tak robi bo jak nie to po premi o ile tak owa jest lub do zwolnienia. Mało tego jeden pracownik czasem robi za 4 osoby ale co krytyka leci na to że terminy nie dotrzymane pytanie kiedy ??? Jedna osoba nie potrafi się podzielić na 4 części by wszystko dopiowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest powszechnie stosowana metoda mieszania jak tu wędlin a także mięsa (przyniosłem do domu z Aldika śmierdzące padliną gęsie szyje ) kiedy zadzwoniłem do PIH-u pod nr 81 5280747 i poinformowałem o fakcie to pani od telefonu zapewniła mnie że dojdzie do kontroli . Na moje pytanie kiedy do tej kontroli konkretnie dojdzie ? pani odpowiedziała mi że " WKRÓTCE " ....nie powstrzymałem się od kolejnego pytania - JAK WSZYSTKIE ŚMIERDZĄCE SZYJE ZNAJDĄ SIĘ W SIATKACH KLIENTÓW ?????? Odp. pani z PIH - nic panu nie poradzę, nie mam kogo wysłać. I właśnie ta arogancja "Lewiatanów" bierze się stąd że tak działa i PIH i SANEPID w interesie klienta. Nie wiem czy pamiętacie takiego kogoś jak Policzkiewicza z lubelskiego Sanepidu ? Ten kiedy zaczął autentycznie działać walcząc z łapownictwem w szeregach kontrolerów to miejskie urzędniki go pogonili. Wniosek jest jeden, że wobec tej urzędniczo-biznesowej sitwy jako obywatel jesteśmy bezsilni i skazani na żarcie : padliny ,wszelakich trucizn w niej zawartych które wykańczają nasze żołądki ,wątroby, jelita. Tam panuje pieprzony "dagawor" który jednostkę ma tak samo daleko gdzieś, tak jak było za komuny. Tylko jak ma być skoro u władzy ta komuna pozostała lekko się przemalowując z czerwonego na różowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka na żelazowej woli - stoisko miesne= smród starej ścierki na moich oczach na taśmę wypadły białe robaki z saszetek z żarciem dla psów/kotów, OHYDA! pani przetarła ścierą i dalej obsługiwała gości, o jakimkolwiek odkażaniu nie było mowy aaa i ostatnio hit: bułki w koszu z pieczywem brudne w błocie... NIE POLECAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pracownik niczemu winien tak narzuca góra tak robi bo jak nie to po premi o ile tak owa jest lub do zwolnienia. Mało tego jeden pracownik czasem robi za 4 osoby ale co  krytyka leci na to że terminy nie dotrzymane pytanie kiedy ??? Jedna osoba nie potrafi się podzielić na 4 części by wszystko dopiowac
Pracownik niczemu winien?Jeśli się na to godzi i to wykonuje to jest winien.Jak widać niektóre osoby dla kasy zrobiłyby wszystko,bo przecież tak góra narzuca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham panią anete ze stokrotki na leszczynskiego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka na willowej podobnie, śmierdzące wędliny a z drugiej strony kolejka klientów. Czy im nie śmierdzi zapach starego mięsa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się właśnie robi żeby były mniejsze straty to tak się robi już nieraz tak kupiłam!!!! Bardzo dobrze że znalazła się taka osoba która zareagowała bo w końcu My ludzie za to płacimy i dlaczego mamy jeść coś co leży już nie wiadomo ile !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham panią Beatę z krasnickich rewelacja kobitka zyczliwa uprzejma profeska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd zawsze musi zarobić, i nie szanuje ludzi. Byle zarobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo w stokrotce na Godebskiego-omijać szerokim łukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kraśnickich też na mięsie masakra obsługa , na pytanie czy mięso jest świeże ona a nie widać i plotkuje w między czasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sklepie stokrotka na felinie jest wedlina pokrojona wplasterki które obsychaja a panie jak i kierownik nie widza problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne stokrotka szkolić będzie jak zapewne sami kierowcy każą im tak robić bo jak nie sprzedadza to beda musieli za to płacić. Ale najlepiej na pracownika zgonic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie praktyki są w każdym sklepie na porządku dziennym, czy to jest stokrotka, groszek żabka, biedronka, a nawet w małych osiedlowych sklepikach nic się nie może zmarnować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! w siedzibie stokrotki nie robią teraz nic innego jak tylko piszą komentarze do tego tekstu! Oczywiście korzystne dla stokrotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa biznes po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka to chwast, a chwasty lubią na goownie wyrastać. Czasy "edenu" i "eldorado" się skończyły , panie kalinowski, panie baran i cała reszto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...