Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klikon chce być w miejskiej konstytucji

Utworzony przez mosquito, 21 listopada 2012 r. o 16:15 Powrót do artykułu
Fakt,że niektórym wali w dekiel nie musi oznaczać konieczności zapisu tego gdziekolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Fakt,że niektórym wali w dekiel nie musi oznaczać konieczności zapisu tego gdziekolwiek.
Zajmij się swoim smartfonem. Jak nie masz pojęcia o historii i roli "krzykaczy" w LBN to lepiej porgaj w kulki czy co tam masz sciągnięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Fakt,że niektórym wali w dekiel nie musi oznaczać konieczności zapisu tego gdziekolwiek.
Co prawda to prawda.Pewnie są już zapisy w instytucji mieszczącej się przy ul.Abramowickiej i to wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słyszałem ani jednego razu tego "pajaca" i żyję.Więc uważam ,że jest zbędny.Wolę wiadomości z tv,radia ,internetu,gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem historykiem interesującym się historią Lublina i według mnie w Lublinie nigdy nie było żadnego etatowego "klikona". Jak jest inaczej to bardzo proszę podepszeć się fachową literaturą, a nie brać za pewnik to co mówi Pan Grzyb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...