Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a to dla dobra i przykładu nie mogą tego zrobić????? tylko konkursy z nagrodą trzeba im wymyślać i to wyjazdowy wypoczynek??????? a może tak nagrodą niech będzie proporczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idea super. Dalej powinni pociągnąć szefowie urzędów i ułatwiać życie tym którzy zrezygnują z samochodu a utrudniać tym co autem. Koniec z bezpłatnymi parkingami dla urzędników. To armia pojazdów w duzym stopniu zapychająca śródmieście. Każdy kto dojeżdza rowerkiem , trolejkiem albo z buta d pracy to jest prawdziwy patriota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak Pani Wojewoda i Pan Marszałek wynegocjowali w formie przetargu bilety miesięczne komunikacji dla KAŻDEGO pracownika, kto zechce jeździć komunikacją miejską? Niech nawet w 50% dofinansuje taki bilet w zamian za niejeżdżenie do pracy samochodem osobowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tylko z marszałkowskiego nie zgłosił się nikt – mówi Krzysztof Gorczyca" "Wzór do liczenia jest mocno skomplikowany, trochę mnie przerósł – przyznaje Sławomir Piotrowski z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. " Urząd marszałkowski to nie jest urząd wojewódzki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie chodzę tylko 10 - 12 km. Nie jest to rekord świata ale przez 5 lat zauważyłem pozytywne zmiany w wydolności organizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qavtan napisał:
"Tylko z marszałkowskiego nie zgłosił się nikt – mówi Krzysztof Gorczyca" "Wzór do liczenia jest mocno skomplikowany, trochę mnie przerósł – przyznaje Sławomir Piotrowski z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. "
No ale co pół roku trzeba wyliczać na podstawie różnych wzorów i przeliczników ilość wprowadzonych z paliwa pyłów do atmosfery i śmigać z tym do marszałkowskiego, żeby poleżało sobie na kupce gdzieś... ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qavtan napisał:
"Tylko z marszałkowskiego nie zgłosił się nikt – mówi Krzysztof Gorczyca" "Wzór do liczenia jest mocno skomplikowany, trochę mnie przerósł – przyznaje Sławomir Piotrowski z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. " Urząd marszałkowski to nie jest urząd wojewódzki?
nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ruda morda Łątka również zapitala w trampeczkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyda sie pare kilogramow zgubic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idea bardzo dobra, brawo dla uczestników a mniej goryczy i niezadowolenia dla niektórych wypowiadajacych się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Marszałkowski to co innego niż Urząd Wojewódzki A idea świetna. Powinno się tylko zgłosić więcej osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...