Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kłopotliwa nawrotka

Utworzony przez ~lolek~, 16 kwietnia 2009 r. o 13:21
chciałbym poruszyć temat pierwszej "nawrotki" na nowo powstałym odcinku ul. Jana Pawła II. Dlaczego większość mieszkańców wyjeżdżających z osiedla Poręba ustępuje pierwszeństwa przejazdu jedynie kierowcom jadącym "na wprost" nowo powstałym odcinkiem, a już tym którzy nawracają nie? Osoby wyjeżdżające z Poręby mają obowiązek ustąpić pierwszeństwa przejazdu wszystkim innym uczestnikom ruchu Podsumowując kolejność pierwszeństwa przejazdu na "pierwszej nawrotce" nowo powstałego odcinka ul. Jana Pawła II: 1. Kierowcy jadący drogą główną (od strony Alei Kraśnickiej) 2. Kierowcy zawracający na drodze głównej 3. Kierowcy wyjeżdżający z osiedla Poręba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja Ci to mniej więcej wytłumaczę... Dzieje się tak dlatego, że 99% Polaków nie potrafi jeździć. Weź pod uwagę taki prosty manewr jak zawrotka na zielonym świetle, podczas której trafiasz na samochody wyjeżdżające z uliczki na zielonej strzałce... 99,9% ludzi jadących na zielonej strzałce wciśnie się przed Ciebie, myśląc że przecież są z prawej strony... Nikt nie pomyśli, że na zielonej strzałce jadą warunkowo i puszczają wszystkich innych uczestników ruchu bez względu na kierunek ich poruszania się? Co lepsze, 99% instruktorów jazdy myśli dokładnie tak samo i nie raz kursanci zajeżdżają mi drogę. Do jednego raz wyszedłem z pytaniem, kto mu dał uprawnienia, nie miał pojęcia o co mi chodzi imbecyl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...