Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kłopoty z TP SA i Netią. Nie rezygnuj pochopnie z operatora

Utworzony przez Rafcio, 23 listopada 2010 r. o 21:29 Powrót do artykułu
Jednak TPSA nie taka zła, jak ją opsiują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie się nabrać na reklamy Netii. To niesłychanie niesolidna firma. Chętnie podpiszą z Tobą umowę, ale na tym koniec. Nie liczcie na żaden dobry kontakt, na wyjaśnienie reklamacji itp. Kłopoty zaczną się od samego początku. I to duże. Jedyna rola Netii to przyjmowanie od Was pieniędzy za wystawione rachunki. A i wysyłanie ich na właściwy adres też nie zawsze w tej firmie jest oczywiste. O interwencji na infolinii zapomnijcie. Tam chyba pracują studencji z łapanki, którzy nie odróżniają adresu zameldowania od adresu do korespondencji. Zrozumienie czegokolwiek przez pracownika call center jest prawie niemożliwe. Zaś reklama TP namawiająca do powrotu jest bardzo trafiona. Widocznie Netia nabrała nie mnie jedną, lecz takie sytuacji pewnie się powtarzają dość często. Pozdrawiam. Magda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co Wy chcecie od tej netii, jeju. A kto Wam da neta i tv za 1 zeta przez poł roku a potem jkieś grosze? No dajcie spokój i przestańcie narzekać. Ja na netię nie mam co narzekać, wręcz przeciwnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą, a kto wam da hbo za darmoszkę przez 6 miechów? No bez jaj, przeciez zadnego operatora dotychczas nie było stac na taki gest!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...