Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mum napisał:
licz się ze słowami (...). nie jeden polak jest brudniejszy od nich. wystarczy wejść do autobusu to poczujesz polską woń.
Absolutnie się z Tobą zgadzam! O cywilizacji świadczy nie tylko miejsce urodzenia (Europa?), ale również statystyka w zużyciu środków higieny osobistej. W tych tabelach wcale nie plasujemy się wśród najczystszych! Nie dyskutuje tutaj spraw związanych z problemami emigracyjnymi, przed którymi wkrótce staniemy tak samo, jak inne kraje naszego kontynentu, Ale mam wymiotne odczucia, gdy czytam o tej naszej rzekomej wielkości! Polacy powinni rozejrzeć się dookoła i zobaczyć w jakim brudzie żyjemy!!!! To nie wina Tuska czy Sikorskiego, ze jesteśmy po prostu brudasami wschodniej części Europy!
Ostatnio edytowany 9 lutego 2012 r. o 06:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z prawa, które pozwala mi przekazać swoje niezadowolenie, że jakiś Turek i jakiś Tunezyjczyk źle traktuje Polaka w Polsce. Poza tym dwóch na jednego? Fe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Echh... O Ja Ci tego prawa nie odbieram. Zwracam tylko uwagę, że skupianie się w tym przypadku na narodowości napastnika jest przejawem rasizmu. Głupia przemoc to głupia przemoc i narodowość tu nie ma nic do rzeczy. Oburzałbyś się tak samo, gdyby właścicielem restauracji był Polak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że oburzałbym się. Dziękuje, że nie zabierasz mi prawa do wyrażania swoich opinii. Jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny. A z tym "rasizmem", to nie wiem czy jeszcze to modne jest... czy już tylko nudne. Bez przesady, czytam o Turku i Tunezyjczyku, którzy będąc gośćmi w Polsce tak dobrze się w niej poczuli, że sami zaczynają wymierzać sprawiedliwość po swojemu. I to mi się nie podoba. A zbawianie Świata pozostawiam innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech... o napisał:
[...]czytam o Turku i Tunezyjczyku, którzy będąc gośćmi w Polsce
Jeśli tu mieszkają, tu żyją, tu pracują i płacą podatki, jakoś tam mówią po polsku i nie planują w najbliższym czasie wracać do Turcji czy Tunezji, to czy aby na pewno są jeszcze "gośćmi"? No chyba, że założymy, że każdy nie posiadający polskiego obywatelstwa jest automatycznie tylko "gościem". To czy ktoś jest czy nie jest gośćiem/obcokrajowcem/przyjezdnym nie ma tu żadnego znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym się różnimy, o czym świadczą nasze wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały przykład -Północ Hollandi Bovenkarspel - imprezka wśród Polaków gorzała narkotyki i Bóg wie co jeszcze jest środek nocy z soboty na niedziele 1.08. 2012 19 latka kłóci się ze swoim chłopakiem ten wychodzi z pokoju ona wybiega za nim i atakuje go nożem uszkadzając płuco ktoś chce mu pomóc ona nie pozwala twierdząc ,, niech zdycha ,, a potem bohaterka ucieka razem ze swoim 23 letnim bratem przez okno - policja , karetka , telewizja no i znów sensacja .Prosze ocenić zrobiła to 19 latka - można poszukać na googlach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala napisał:
Mały przykład -Północ Hollandi Bovenkarspel - imprezka wśród Polaków gorzała narkotyki i Bóg wie co jeszcze jest środek nocy z soboty na niedziele 1.08. 2012 19 latka kłóci się ze swoim chłopakiem ten wychodzi z pokoju ona wybiega za nim i atakuje go nożem uszkadzając płuco ktoś chce mu pomóc ona nie pozwala twierdząc ,, niech zdycha ,, a potem bohaterka ucieka razem ze swoim 23 letnim bratem przez okno - policja , karetka , telewizja no i znów sensacja .Prosze ocenić zrobiła to 19 latka - można poszukać na googlach .
1.08 to godzina stało się 5.02. 2012
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oceniam: to skandaliczne zachowanie młodej Polki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonic to bydlo z Polski bo bendzie jak w Niemczech,7 dzieci i do socjalnego a do pracy lewe rence.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak w kraju panoszą się brudasy.nic dobrego u tych ludzi nie zauważyłem .a musiałem z nimi żyć kilka lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często chodzę do Place i Fashion. Rzadko kupowałam kebaby w miejscu, o którym mowa, bo zazwyczaj stoi tam naprute bydło, zaczepiające każdego kto przechodzi a już szczególnie dziewczynę. Kto był, wie co mam na myśli. Nie raz widziałam jak sprzedawca był bez powodu po chamsku zaczepiany, poganiany, padały wyzwiska i teksty na poziomie wc. Nic dziwnego, że w końcu doszło tam do rozróby, nie jedynej z resztą, bo mordobicia pod Fashion zdarzają się często. Do cudzoziemców mam stosunek obojętny, ale nigdy nie widziałam, żeby w klubie albo pod ciapaty pierszy zaczepiał Polaka. W drugą stronę chamskie zaczepki są niestety normalne, zwłaszcza pod adrestem studentów UM. Śmieszne, że z powodu bijatyki ktoś ma odpowiadać za usiłowanie zabójstwa a prawdzowi przestępcy łażą sobie po mieście. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy polacy piszecie glupot media wasz macie wyzarty mozg zanim pier*** piszecie to zbierajcie w jednej kupie konkretny dobry informacjii ktore sa prawdziwe zal mi czytac takich teksty a kebaby i tak dalej bedziecie podjadac czy ktos zabito nozem przez araba muzyna czy zyda.......i historie tez prosze czytac dokladnie bo widac braki znajomosci historiczne pochodzenie itd........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...