Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważam, że do tej Pani powinien się zgłosić jakiś prawnik/adwokat i wytoczyć proces klubowi. Niestety niepełnosprawni źle wyglądają na zdjęciach... W klubach preferowani są piękni, młodzi i bogaci ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Dziennik zabiera głos w tej sprawie, to chyba powinien wymienić nazwę klubu. Wtedy czytelnicy mogliby zdecydować, czy chcą korzystać z tego klubu czy nie. A tak, to jaki sens ma ten artykuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie wyraźnie wielkimi literami jaki to klub,żeby było wiadomo gdzie się nie pojawiać.Myślę,że dla właścicieli i pomysłodawców takiego postępowania,tego typu publiczna "reklama"była by najlepszą nagrodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opisujmy te kluby z nazwy.Studenci powinni zrobić bojkot dla takich klubów przynajmniej przez miesiąc.Myślę,że właścicielom troszkę "rura" by zmiękła.Takie kluby trzeba piętnować.Dodaję,że nie jestem osobą niepełnosprawną,nie mam nawet takich bliskich znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bójcie się podać jaki to klub - tego wymaga rzetelność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać nazwy tych klubów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie!   Co to za klub? Co to za artykuł?   Może wreszcie skończy się buracka selekcja przez osoby nie mające o tym pojęcia. Jak np. kiedyś w klubie Fashion, gdzie o wejściu decydowały chamskie gęby, które same nie byłyby wpuszczone do środka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Menadżer lokalu, w którym doszło do tej przykrej sytuacji, nie chciał udzielić nam komentarza."   .... i może postraszył "Dziennik Wschodni" pozwem sądowym gdy gazeta poda nazwę klubu i nazwisko jego menadżera ? A gazeta grzecznie się do tego zastosowała ? ;) --------------- Co jest wart taki artykuł ? Mam nadzieję, że w ciągu godziny ktoś w komentarzu poda nazwę tej tancbudy i nazwiska właścicieli. To nie jest "zniesławienie" tylko OPIS sytuacji. KAŻDY prawnik wyśmieje ewentualny pozew ze strony właścicieli lokalu. "Fakt" czy "Super Express" już dawno waliłby kawę na ławę i się nie opieprzał z pajacami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba reagować na takie bandyckie wyskoki pseudoprzedsiębiorców i to bardzo ostro ! Należy podać adres klubu nazwisko właściciela i próbować zrobić tak by nikt do bandy nieprzystosowanych do życia nikt nie przychodził. Wtedy puści każdego kto da nawet złotówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba reagować na takie bandyckie wyskoki pseudoprzedsiębiorców i to bardzo ostro ! Należy podać adres klubu nazwisko właściciela i próbować zrobić tak by nikt do bandy nieprzystosowanych do życia nikt nie przychodził. Wtedy puści każdego kto da nawet złotówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie jaki to klub!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani pełnomocnik d/s niepełnosprawnych JUŻ poparła działania ochroniarzy mówiąć że zapewne była inna przyczyna. Pani pełnomocnik na spotkaniach osób niepełnosprawnych jest pełna szacunku dla niepełnosprawnych , tylko w działaniach jest inaczej. Niech wyjaśni dlaczego na parkingu przy cmentarzu, wejście od radia miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych jest płatne 3,5 zł/h na ręce prywatnej firmy, której żuk wynajął parking. Wybory już niedługo panie żuku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To własciciel wybiera kto może bawic siĘ w jego klubie a kto nie, Ale powinien wywiescic szyld "NIEPEŁNOSPRAWNI WON" jeśli nie chce w nim goscic takich osób i byłoby wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicy w piątek nie chodzą na imprezy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co w ogule dodawany jest taki artykuł skoro nie podajecie konkretnych informacji? Proszę o nazwę klubu bo mogę myśleć ze podana przez Was wiadmosc jest nie zgodna z prawda skoro boicie sie udzielić podstawowej informacji. Z pewnościa tam juz nie pójdę. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawać nazwę i adres pismaki i do sądu za łamanie konstytucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwy są w Kurierze. Dziennik stchórzył. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepełnosprawni to są, ale właściciele i ochroniarze klubu! Ale KARMA IS A BITCH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja z Kurierka :   http://www.kurierlubelski.pl/artykul/1056840,lubelski-klub-wyprosil-niepelnosprawna-z-imprezy-na-wozku-inwalidzkim-nie-wjedziesz,id,t.html       To "Klub 68", ul. Krakowskie Przedmieście 70 (między sklepem z garniturami "Adam", a "SKOK-iem Stefczyka".   I niech ktoś wykasuje mój komentarz. ;) Podam go do Sądu za cenzurowanie oficjalnych informacji prasowych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie chodziło o zdjęcia ...w takich klubach porozbierane laski często robią słit-focie z cyckami na wierzchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...