Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe jakbyś ty się poczuł będąc w takiej sytuacji, na którą nie masz wpływu... Selekcja może się odbywać ze względu na strój czy np. można nie wpuszczać nietrzeźwych, ale nie ze względu na rzeczy niezależne od nas, jak np. zdrowie... Myślenia logicznego trochę życzę. I życzę Ci, żebyś nigdy ani Ty, ani nikt z Twoich bliskich nie miał problemów ze zdrowiem, bo los czasami płata figle w najmniej spodziewanym momencie. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany, bo sytuacja zawsze może się odwrócić.
Glupota. Zaprzeczanie samemu sobie. To co? Podpity gosciu to juz nie czlowiek? Bo ktos ma trampki to juz jest gorszy? To jest demokracja? Banda deb***i, w Polsce nie ma demokracji, wszystko jest narzucane z gory. Odmowili jej wejscia i ich sprawa. Dyskryminacja? Co to ma znaczyc? To jest chore. Lokal nie jest miejscem publicznym. To wlasnosc prywatna. W ogole jestescie idiotami, bo jak widzicie zyda, czarnego, araba, czy nie pelnosprawnego to juz, dyskryminacja, homofobia, rasizm. Gdybym byl szefem, jasne, nie ma problemu niech sobie wchodzi. Bo licze na obrot. Wyprosili to wyprosili na ch** drazyc temat? Malo klubow ma? Jestescie mega slepymi ludzmi, te wasze wypowiedzi to wstyd. Teraz co? Najedziecie. Jestem czlowiekiem, jestem obywatelem, ale mam swoje prawa, mam prawo wyrazac zdania, i mam prawo kogos nie lubic, mam prawo kogos nie akceptowac. Bo jesli nie mam? To jest to dyskryminacja moich przekonan. Jestescie komuchami i faszystami w tym momencie. Taka demokracja. Nara. Swoja droga-wyrazne napisane ze zostala wyproszona wraz z kolezankami, moze przyciely w chu** albo byly chamskie wobec ochroniarza, a co? Nie zdarza sie? Bo niepelnosprawna to odrazu ideala mila sympatyczna? KPINA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubie zydow, czarnych, muzlumanow, lewicy, nie lubie redaktorow gs24.pl i ich niekompetencji tak, niepelnosprawnych tez nie lubie, gardze nimi, nigdy z nimi nie rozmawiam. Tak samo para olimpiada mnie smieszy. Gardze tym, ze jest to za publiczne pieniadze. Wkurza mnie tez fakt ze coraz wiecej czarnych chodzi po Szczecinie. Denerwuje mnie ze kosciol katolicki to zlodzieje i nic w spolnego nie maja z wiara. Sa to ludzie. I tego im nie odmawiam. I wiecie co? MAM DO TEGO PELNE PRAWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubie zydow, czarnych, muzlumanow, lewicy, nie lubie redaktorow gs24.pl i ich niekompetencji tak, niepelnosprawnych tez nie lubie, gardze nimi, nigdy z nimi nie rozmawiam. Tak samo para olimpiada mnie smieszy. Gardze tym, ze jest to za publiczne pieniadze. Wkurza mnie tez fakt ze coraz wiecej czarnych chodzi po Szczecinie. Denerwuje mnie ze kosciol katolicki to zlodzieje i nic w spolnego nie maja z wiara. Sa to ludzie. I tego im nie odmawiam. I wiecie co? MAM DO TEGO PELNE PRAWO.
  Może nie powinnam tego tu pisać, jestem przecież moderatorem, ale nie mogę nie zaeagować na Twój post. Wypowiem siejako osoba prywatna. To co napisałeś, jest wstrętne i podłe. nie  mogę sobie wyobrazić, jak to jest, gardzić kimś, z powodu niepoełnosprawności, ktora przecież nie jest zawiniona. Wiesz - może gdybym wystepowala tu anonimowo, napisałbym ze życze Ci wszystkiego najgorszego, żeby spotkał Cie wypadek, który przykułby Cię do wózka na reszte Twoich dni...Znam takich ludzi, w ciagu jednej sekundy zawalił im sie cały świat, gardzisz nimi, nie rozmawiasz z nimi....A przecież Ciebie też mogłoby to spotkać. Ale  tak naprawdę źle Cie nie  zyczę.  Życze Ci natomiast żebyś nabrał pokory. Żeby w Twoim zyciu wydarzyło się coś, co sprawi,że nauczysz sie szanować ludzi dotknietych tragedią niepełnosprawności. Pozdrawiam 
Ostatnio edytowany 4 grudnia 2013 r. o 09:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba, hańba i jeszcze raz hańba dla osób zdrowych nienawidzących osoby niepełnosprawne. Osoby niepełnosprawne chwała wam, chwała wam, chwała wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupota. Zaprzeczanie samemu sobie. To co? Podpity gosciu to juz nie czlowiek? Bo ktos ma trampki to juz jest gorszy? To jest demokracja? Banda deb***i, w Polsce nie ma demokracji, wszystko jest narzucane z gory. Odmowili jej wejscia i ich sprawa. Dyskryminacja? Co to ma znaczyc? To jest chore. Lokal nie jest miejscem publicznym. To wlasnosc prywatna. W ogole jestescie idiotami, bo jak widzicie zyda, czarnego, araba, czy nie pelnosprawnego to juz, dyskryminacja, homofobia, rasizm. Gdybym byl szefem, jasne, nie ma problemu niech sobie wchodzi. Bo licze na obrot. Wyprosili to wyprosili na ch** drazyc temat? Malo klubow ma? Jestescie mega slepymi ludzmi, te wasze wypowiedzi to wstyd. Teraz co? Najedziecie. Jestem czlowiekiem, jestem obywatelem, ale mam swoje prawa, mam prawo wyrazac zdania, i mam prawo kogos nie lubic, mam prawo kogos nie akceptowac. Bo jesli nie mam? To jest to dyskryminacja moich przekonan. Jestescie komuchami i faszystami w tym momencie. Taka demokracja. Nara. Swoja droga-wyrazne napisane ze zostala wyproszona wraz z kolezankami, moze przyciely w chu** albo byly chamskie wobec ochroniarza, a co? Nie zdarza sie? Bo niepelnosprawna to odrazu ideala mila sympatyczna? KPINA.
Poznaj i oceniaj... Przeczytaj dokładny opis sytuacji w liście...   Pijany, też człowiek, ale można go nie wpuścić bo jest pijany jak bela i się np, awanturuje. Mógł być trzeźwy, ale jest pijany - to jego świadomy wybór. Stan zdrowia niestety nie jest naszym wyborem w większości przypadków. Ja nie miałam wyboru, chociaż wiele lat się leczyłam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha ciekawe czy na imprezie dla gluchoniemych puszcza sie muzyke. moze to chodzi o imprezy typu silent disco haha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miało być dowcipne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha ciekawe czy na imprezie dla gluchoniemych puszcza sie muzyke. moze to chodzi o imprezy typu silent disco haha.
Jak najbardziej można puścić muzykę. Osoby niesłyszące czują wibracje i mogą się bawić pomimo swojej niepełnosprawności :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba ujawnic nazwę lokoalu aby omijać go wielkim łukiem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pretensje miej dziewczynko tylko do siebie. Skoro idziesz tam gdzie jest selekcja to licz się z tym, że Cię nie wpuszczą albo wyproszą. To, że utykasz nie stawia Cię wyżej nad pełnosprawnymi, zostałaś potraktowana na równi z innymi. Zmień klub i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zamknąc lokal i nałożyć karę w wys.100tys zł.na człowieka który podją taką decyzję i zakaz wykonywania takich imprez na 10 lat!.Na drugi raz sięgnie do tej pustej głowy po rozum!!!!!!!!!!!!!.Żenda że taka sytuacja zaistniała i wstyd dla Lublina,że tacy ludzie zarządzaja takimi imprezami.   Pozdro............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubie zydow, czarnych, muzlumanow, lewicy, nie lubie redaktorow gs24.pl i ich niekompetencji tak, niepelnosprawnych tez nie lubie, gardze nimi, nigdy z nimi nie rozmawiam. Tak samo para olimpiada mnie smieszy. Gardze tym, ze jest to za publiczne pieniadze. Wkurza mnie tez fakt ze coraz wiecej czarnych chodzi po Szczecinie. Denerwuje mnie ze kosciol katolicki to zlodzieje i nic w spolnego nie maja z wiara. Sa to ludzie. I tego im nie odmawiam. I wiecie co? MAM DO TEGO PELNE PRAWO.
  wiesz co jestes ch/ejm   mam pełne prawo cie tak nazwać. CHETNIE NAPLUŁBYM CIE ROWNIEZ NA TWARZ, ZROBIE TO WIRTULANIE zycze ci z całego serca, zebys spotkał w swoim zyciu wiele osób niepełnosprawnych a twoja córka /syn był lewicowcem,  czarnoskóry twoim sąsiadem a ks probosz odmówił ci sakaementów na stare lata. chciałbym usłyszeć jak sie czujesz. nie pozdrawiam pseudoprawczaku ( pewnie nawet nie wiesz co to prawica /lewica tylko korwinistą jestes)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co mi wiadomo było to " 68 " znam Malwine osobiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chetnie poszla do klubu do ktorego chodza osoby z niepelnosprawnoscia ruchową-wtedy mam jasnosc ze to miejsce jest bezpieczne-ze wzgledu na urzadzenie tego miejsca i ochrone-wiem wtedy ze z duzym prawdopodobienstwem nic zlego mnie tam nie spotka,bo nawet słabsi fizycznie moga się tam czuc dobrze a kazy moze byc sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, moze i nie milo.   Ale jesli jestem wlascicielem lokalu, to ja ustalam zasady! Moge wyprosic kazdego, i kazdemu moge zafundowac kolejke, moge wpuscic kogos za free, albo kogos w ogole nie wpusic. To moj lokal, moja sprawa, moje decyzje. Nie rozumiem nagonki.
O panie właścicielu,a jakt nikt nie będzie przychodził do tego twojego,to co wtedy !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O panie właścicielu,a jakt nikt nie będzie przychodził do tego twojego,to co wtedy !?
A co, jak nikt nie będzie przychodził? No jak to co? Lokal zbankrutuje. Logiczne chyba :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zamknąc lokal i nałożyć karę w wys.100tys zł.na człowieka który podją taką decyzję i zakaz wykonywania takich imprez na 10 lat!.Na drugi raz sięgnie do tej pustej głowy po rozum!!!!!!!!!!!!!.Żenda że taka sytuacja zaistniała i wstyd dla Lublina,że tacy ludzie zarządzaja takimi imprezami.   Pozdro.......
Co uważasz o niewpuszczaniu osób, które nie mają ukończonych 18 lat? Właściciel lokalu może w tej sprawie zrobić co chce. Równie dobrze może skończyć imprezę o 23. To jego lokal i on decyduje, kto może tam przebywać, a kto nie. Najwyżej jego strata finansowa, ale zawsze - jego decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd to wpisanie się na strone np na fb tego klubu  jest formą zaproszenia.Ponadto jak się chce wejść to trzeba zabulić.A tu cwaniary chciały na przysłowiowy krzywy r*j wejść do środka. Jest ponadto zasada,że jeśli jest jakiś klub gdzie panują faszystowskie zasady i " porządek" to się go omija szerokim łukiem i szuka bardziej normalnego,nie spelunkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malwina to bardzo miła i ładna dziewczyna. Oprócz tego, że ma paskudnego garba -to i tak jest bardzo super. Widziałem ją kilka razy i chciałbym się z nią ożenić ! Bardzo mi się podoba, ale nie wiem jak się z nią skontaktować i czy ma już faceta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...