Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piotrek napisał:
Miałem napisać ogromnie długą wypowiedź z cytatami i kolorowaniem odnoszącą się do deb***ności niektórych słów (szczególnie tych zarzucających ochroniarzom brak wyształcenia, a napisanych z błędami)... odnoszącą się do nieazauważonej ironii wplecionej w wypowiedzi właściciela (?) (ale trzeba być płytki, żeby tego nie widzieć ) ... Miałem to zrobić, ale nie chce mi się marnować czasu, bo i tak Ci, którzy powinni nie zrozumieją o co chodzi... Nic nie dzieje się bez przyczyny i nawet na dostanie w pysk trzeba sobie zasłużyć... Właściciel klubu za poczucie humoru i rzeczowe podejście do tematu ma u mnie szacunek PS: Może jeszcze powinniście napisać, że "w 40 sekundzie słychać strzały"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pirprzycie, wszyscy już dali spokój po obejrzeniu filmiku i wiedza, ze laska Musiała opuścić lokal przez zrobienie awantury i wielkie mi co? Tyle lat chodzę po klubach i faktycznie ochrona nigdzie nie błyszczy ale nigdy nie zostałam wyproszona z lokalu mimo, ze niejednokrotnie byłam po kilku drinkach. Powinnismy się lepiej zastanowić dlaczego kobiety w dzisiejszych czasach są takie agresywne i upijaja się w lokalach do nieprzytomności? Coraz częściej obserwuje taki widok w klubach. Co do fashion itp chodziłam tam po Czekoladzie , gdzie kilka razy ukradli mi portfel a ochrona tylko się śmiała i nic sobie z tego nie robiła a nawet jak im wskazalam złodzieja to za każdym razem był wpuszczony do klubu. W fashion nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła i za to duży plus, w shine bardzo mi się podoba i bede odwiedzać ten lokal. A wracając do sprawy tej dziewczyny to podobno pieniądze za loże zostały im zwrócone od razu jak tylko dowiedzieli się,ze cześć osób z grupy nie zostanie wpuszczona ,więc nie róbmy z tego wielkiego halo. Jest wiecej poważnych spraw o których warto napisać a nie o czymś co ma miejsce wszędzie tylko nikt tego tak nie naglasnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiedzą tylko to że ochrona przesadziła i to grubo ze swoją reakcją, że zachowali się nieadekwatnie do sytuacji. Awantury w klubach to rzecz często spotykana przez to, że właściciele i ochrona nie szanują swoich klientów a potem zwalają winę na to że ktoś był pijany - tylko co się dziwią jak sami ten alkohol sprzedają!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co zabierasz głos na tym forum? Sama pieprzysz!!! nie byłaś w skórze tej poszkodowanej to nie wiesz jaka jest do końca prawda więc nie oceniaj po filmiku nie puszczonego w całości (puścili tylko ten fragment który chcieli, początku zdarzenia jak dziewczyna przyszła i czekała spokojnie na znajomych jakoś nie ujawnili publicznie). "a nie o czymś co ma miejsce wszędzie tylko nikt tego tak nie nagłaśnia" - no właśnie takie sytuacje mają miejsce bardzo często tylko nikt do tej pory nie miał na tyle odwagi żeby coś z tym zrobić!!! i to jest właśnie problem, że ludzi traktuje się w dzisiejszych czasach często jak gówno i nic się z tym nie robi, każdy odwraca głowę i udaje że nie widzi. Pierwsza i chwała jej za to odważyła się poruszyć ten temat właśnie ta dziewczyna, która została zaproszona do tego klubu na urodziny a potraktowano ją jak jakiegoś przestępcę. W tym klubie nie ona jedyna została tak potraktowana, na tym własnie forum jest wiele dowodów na to że traktują tam ludzi jak ŚMIECI - nie potrzebny to wyrzucamy bez wytłumaczenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lime napisał:
...dobrze,że nie napisałeś bo sam "byki strzelasz" a w dłuższej wypowiedzi byłoby tego więcej? (nie płytki a płytkim, odmieniaj człowieku)... ...cwaniaku gdybyś tam był i patrzył jak za friko kobiecie się dostaje i ludziom, którzy pomagali jej to inaczej byś pisał...dziewczyna chciała tylko swoje rzeczy odzyskać i mimo, że zapłaciła i powinna czuć się w środku bezpiecznie bo przecież od tego jest ochrona-na ironię to właśnie te super karki wszczynają awanti o bzdurę-"stała w przejściu 8 min"...bo czekała na znajomych...powód żeby dostać zajebisty! gratuluje wrażliwości i rozeznania w temacie... ...i nikt nie jest niedomyślny-widać, że facet ironizuje co nie zmienia faktu, iż jest gruboskurnym prostakiem, nie zna praw i obowiązków ochrony skoro najpierw zezwala na użycie gazu swoim chłoptasiom a nastepnie po aferze dopiero leci i pyta prawnika czy mieli prawo...haha...żałosne..no to se idola wybrałeś..brawo!
Zacznę od 'błędu', którym jest 'literówka' (sprawdź jak blisko od siebie na klawiaturze jest litera 'm' i przecinek)... Chociaż zdrugiej strony w porównaniu do Twojego 'gruboskUrnego', to powinienem zostać powieszony, utopiony, znowu powieszony i zakopany za karę, a później do pieca na 'kilka zdrowasiek' ... Nie byłem tam, ale oceniam w miarę możliwości najbardziej obiektywnie jak tylko mogę widząc film i słysząc wypowiedź właściciela... Nie wiem co bym zrobił, ale z tego co widzę, to nie ochorna była agresywna... Może inny film oglądałem?... Ja się tak nie pienię jak 'Wy' (w domyśle biedni, pokrzywdzeni krzykacze)... Może cwaniactwo mam we krwi w związku z tym, że wychowałem się i mieszkam w 'takiej' dzielnicy Lublina, a może Ty jesteś przewrażliwiony/a, bo ja w swojej wypowiedzi nie zauważyłem niczego 'cwaniackiego' ... Śmieszy mnie to tak jak Twoje nabuzowanie... Proponuję kilka głębokich wdechów (oddychaj przeponą), a zobaczysz, że zrobi Ci się lepiej ... No i co z tymi strzałami w 40 sekundzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek jak się nie masz czego innego czepić to najlepiej czep się prądu!!! bo takie durnoty wypisujesz że aż przykro to czytać :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że dobrze zrobili ochroniarze , dlatego że jak sie nie umie pić to się nie idzie do lokalu i to jeszcze kobieta Ja bym jej dokopała jeszcze ...WSTYD !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowa "Jennifer"- "ja bym jej dokopała jeszcze"- kobieto gdzie ty się wychowałaś? w slamsach? Ty to za to strasznie "wysoki" poziom kultury reprezentujesz sobą ;/ DNO TOTALNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gel napisał:
Jak widać pani chyba nie do końca pamiętała przebieg zdarzeń. Na monitoringu nie widać ani gazu, ani żeby ktoś ją wyniósł i rzucił na ziemię - została potraktowana delikatnie jak na kogoś kto się rzuca na ochroniarza, a panowie z nią obecni pomylili klasę wagową i bohaterstwo z głupotą.
Nie widac gazu ani tego ze ktos ja rzuca na ziemie??? Wez sobie obejrzyj powoli i przeanalizuj dokladnie, bo ja widze i jak rzucaja na ziemie i gaz... nie chce mi sie dokladnie podawac ci czasu filmu, gdzie to widac... troche bystrosci i inteligencji i sam zobaczysz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co za burak się pyta-MIĘKKA PYTA >>>>
hahahah dobre:D reklame zrobili sobie rewelacyjna, a to haslo wymiata:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Piotrek jak się nie masz czego innego czepić to najlepiej czep się prądu!!! bo takie durnoty wypisujesz że aż przykro to czytać :/
Pokaż mi proszę palcem w którym miejscu się czepiam ... wypowiadanie opini 'innych' jest już złem do zniszczenia tak?... Powiedz mi po co te wszystkie inwektywy się tu pojawiają? Można mówić o tym normalnie, tylko chyba nigdy w Polsce, bo od razu trzeba zająć stanowisko i obrażać wszystkich po drugiej stronie... Ja wolę jednak zobaczyć 2 wersje jednej sytuacji i wtedy dopiero wypowiedzieć swoje zdanie... Tak jak tutaj. Jeśli z przykrością czytasz to, co napisałem to trudno... Szczerze? Nadal śmieszy mnie takie zachowanie jak Twoje, a tekty o 'czepianiu się prądu' to pamiętam z czasów szkoły podstawowej... Teraz mając lat 30 wolałbym porozmawiać (rozmowa z rzeczowymi agumentami), a widzę, że niewiele osób jest w stanie to zrobić bez zbytniego emocjonowania się tą sprawą... ... ciśnie mi się na usta 'Lisie' pytanie... co z tą Polską?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1:42 slychac strzały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie patrząc dyskusja jest zbędna Jeśli ochrona nie umie radzić sobie z osobami pijanymi (chodź sądzę że dziewczyna zapierała się nogami bo nie miała zamiaru wychodzić na dwór ...) -to po co sprzedajecie alkohol? W sumie to ona nawet mogła mieć i zielone włosy, ale pracownicy lokalu mają zapewnić mi bezpieczeństwo. Jeśli ktoś jest pijany to zostanie pobity? Ja myślałam że ochrona ma inne zadanie. Dobrze że nie mieszkam w Lublinie i nie muszę chodzić do takich klubów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nati napisał:
Obiektywnie patrząc dyskusja jest zbędna Jeśli ochrona nie umie radzić sobie z osobami pijanymi (chodź sądzę że dziewczyna zapierała się nogami bo nie miała zamiaru wychodzić na dwór ...) -to po co sprzedajecie alkohol? W sumie to ona nawet mogła mieć i zielone włosy, ale pracownicy lokalu mają zapewnić mi bezpieczeństwo. Jeśli ktoś jest pijany to zostanie pobity? Ja myślałam że ochrona ma inne zadanie. Dobrze że nie mieszkam w Lublinie i nie muszę chodzić do takich klubów.
W każdej gminie działa Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,jej ustalenia są wiążące do wydania pozwolenia na sprzedaż=no Lubelaki macie pole do popisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze gada ten właściciel! swoją drogą dziennikarze, którzy przeprowadzają wywiad to strasznie niska liga, tylko posłuchajcie tych pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna w ogole o przyglupach z "ochrony" pisac, ze zachowali sie "profesjonalnie"? Ci ludzie nie maja nic wspolnego z zawodostwem i ogolnie wiadome jest, ze zatrudniani sa po to, zeby bez dyskusji prac w ryj tych, ktorzy nie podobaja sie Panu Wlascicielowi. Przecietny polski ochroniarz ma szczątkowy mózg i chocby chcial, to nie dalby rady zachowac sie "profesjonalnie". Fachu w nim tyle, co w hitlerowskim kapo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka, że ochrona pracująca w tym klubie to ćwierćmózgi, pewnie kobitka mówiła zbyt trudnym dla nich językiem, więc uznali, że ich obraża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam poszkodowanych do pozwu zbiorowego , czekam na listy pozew.shine@spoko.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogos to dziwi? 'Ochrona' to deb***e i bandyci przebrani w stroje ochroniarzy. Jakość klubu mozna poznać po jego pracownikach, tutaj mamy oczywista remizę i nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...