Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klub Tektura szokuje i odwołuje koncert

Utworzony przez Sil, 13 kwietnia 2010 r. o 16:20 Powrót do artykułu
Nie wiem jak trzeba mieć zryty łeb, żeby zrobić taki plakat. Nie większa inteligencją wykazał się ten, który zatwierdził plakat do druku...szerzyciele kultury k...jego mać... ale nikogo nie obrażam, to tylko moje prywatne zdanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tektura-zgraja pedałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie zatwierdził niczego do druku bo nic nie było drukowane. Nie tylko nazistowskie kapele i Rubik maja prawo do odwołań historycznych. ten plakat przypomina o zbrodni i pułapce jaka jest dyktatura To miał być koncert rosyjskich artystów - to tez znamienne. Nie widzę w nim szyderstwa ani obrazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie... tylko spokojnie... ... jest załoba a to nie okres zeby sie bic w innym czasie popełnienie błedu spowodowałoby forumowy lincz ale teraz dajmy temu spokój co było do powiedzenia powiedziano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dziś byłem umiarkowanym sympatykiem Tektury. Doceniałem wkład tego miejsca, alternatywę jaką prezentowało. Nie ze wszystkim się tam zgadzałem ale dobrze jest mieć pluralizm i różnorodność. Niestety - trzeba również mieć wyczucie zarówno chwili jak i odbiorcy. Tego rodzaju plakat, w czasie rocznicy Katynia, w czasie żałoby narodowej, skierowany do Polaków nie mógł być dobrze odebrany. Rozumiem intencje, chęć odwołania się do historii. Mam nadzieję, że nie chodziło o prowokację. Natomiast niestety mocno się na Tekturze zawiodłem. I zniesmaczyłem. Szkoda. Nie tędy droga. Z chęcią wysłucham autora plakatu czy osób odpowiedzialnych za jego rozlepienie co tak naprawdę chcieli przekazać oraz jak się ma twórczość Love Cult do Katynia-nie znam zespołu. Natomiast dziwię się zastanawianiem nad problemem czy w czasie żałoby narodowej powinno się organizować kolejne imprezy. Jeśli miałby być jakiś czas, gdy się ich nie organizuje to jest właśnie teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nic drukowane nie bylo? A to nie jest zdjecie z drzwi Tektury? http://tinyurl.com/ydxmrqm Samo sie naswietlilo na drzwiach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedalsko-lewacko-anarchistyczno-komunistyczna TEKTURA cieszyła sie mocnym wspracie bandytów złodziei, homoseksualistów, ćpunów i afarzystów z lubelskich struktur Platwusa Obywatelskiego a zwłaszcza pewnego dygnitarza ratusza który kiedys kilka lat temu zajmował sie restytucja mienia pożydowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich okolicznościach trzeba być idiotą aby uważac, ze jest to plakat normalny czy szokujący. On jest niedpopuszczalny. Ale dzięki niemu widać wasz koniec .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze miasto im to wynajmuje , a wypowiedzieć lokal tym deb***om i cofnąć dotacje z miasta , ktoś powinien za to odpowiedzieć , kto tam rządzi Pietrasiewicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mam przed sobą taką sztukę, to trudno mi zachować kulturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświadczenie w sprawie plakatu na odwołany koncert 13.04.2010 (źródło: http://tektura.wordpress.com/) W związku z nierzetelnymi informacjami i błędną interpretacją przekazu plakatu Przestrzeń Działań Twórczych Tektura pragnie podać parę istotnych informacji: 1. Plakat nie miał na celu znieważenia ofiar tragicznych wydarzeń Katyńskich sprzed 70 lat. 2. Plakat powstał tydzień przed tragedią w Smoleńsku i był opublikowany na stronie Tektury 3.04.2010. 3. Plakat miał na celu pokazać fakt, iż zbrodnia Katyńska po dziś dzień nie została rozliczona ze strony rosyjskiej. Rozbawiony Stalin nad zwłokami ofiar Katynia miał symbolizować brak poważnego podejścia władz rosyjskich do zbrodni Katyńskiej. 4. Plakat nigdy nie był masowo kolportowany w związku z tragedią w Smoleńsku. Jedyna wydrukowana wersja wisiała na drzwiach Przestrzeni Działań Twórczych Tektura. 5. Plakat nigdy nie był prowokacją, zwłaszcza że dwie osoby z rodziny organizatora koncertu zostały zamordowane w Katyniu. Przepraszamy wszystkie osoby, które poczuły się urażone. Nie było to naszym celem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołożyć im kasy. Dać bardziej reprezentacyjny lokal. Przecież Kultura w Lublinie kwitnie . BYDŁO!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. napisał:
Oświadczenie w sprawie plakatu na odwołany koncert 13.04.2010 (źródło: http://tektura.wordpress.com/) W związku z nierzetelnymi informacjami i błędną interpretacją przekazu plakatu Przestrzeń Działań Twórczych Tektura pragnie podać parę istotnych informacji: 1. Plakat nie miał na celu znieważenia ofiar tragicznych wydarzeń Katyńskich sprzed 70 lat. 2. Plakat powstał tydzień przed tragedią w Smoleńsku i był opublikowany na stronie Tektury 3.04.2010. 3. Plakat miał na celu pokazać fakt, iż zbrodnia Katyńska po dziś dzień nie została rozliczona ze strony rosyjskiej. Rozbawiony Stalin nad zwłokami ofiar Katynia miał symbolizować brak poważnego podejścia władz rosyjskich do zbrodni Katyńskiej. 4. Plakat nigdy nie był masowo kolportowany w związku z tragedią w Smoleńsku. Jedyna wydrukowana wersja wisiała na drzwiach Przestrzeni Działań Twórczych Tektura. 5. Plakat nigdy nie był prowokacją, zwłaszcza że dwie osoby z rodziny organizatora koncertu zostały zamordowane w Katyniu. Przepraszamy wszystkie osoby, które poczuły się urażone. Nie było to naszym celem.
Jak ktoś ma klapki na oczach to i tak nie zrozumie, że ten plakat nie obrażał Polaków zamordowanych w Katyniu, a miał wręcz przeciwną wymowę. Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pan Michał Wolny i jego koledzy z klubu Tektura w taki sposób kiedykolwiek uczcili pamięć Żydów spalonych na Majdanku?? Zorganizowali koncert DJ Adolfa w rocznicę Erntefest i Akcji Reinhard? Powiesili gdzieś plakat ze zdjęciem Anny Frank na dyskotece? Ten plakat obraża pamięć ofiar, obraża uczucia ich bliskich, obraża moje uczucia ! To nie pierwszy skandaliczny akt tego rodzaju chuligaństwa uprawianego pod pozorem działalności kulturalnej. O żałobie narodowej nawet nie mówię, bo szkoda słów.
m. napisał:
Jak ktoś ma klapki na oczach to i tak nie zrozumie, że ten plakat nie obrażał Polaków zamordowanych w Katyniu, a miał wręcz przeciwną wymowę. Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hołd i pamięć zbrodni w Katyniu można wyrazić w inny sposób, nie tylko pokazując świeczką z napisem 'pamiętamy'. Dla mnie bardziej prowokujące są zdjęcia ludzi z nk, którzy w avatarze ustawiają sobie obrazek-mix pary prezydenckiej, samolotu, róży i ognia(!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski napisał:
A czy pan Michał Wolny i jego koledzy z klubu Tektura w taki sposób kiedykolwiek uczcili pamięć Żydów spalonych na Majdanku?? Zorganizowali koncert DJ Adolfa w rocznicę Erntefest i Akcji Reinhard? Powiesili gdzieś plakat ze zdjęciem Anny Frank na dyskotece? Ten plakat obraża pamięć ofiar, obraża uczucia ich bliskich, obraża moje uczucia ! To nie pierwszy skandaliczny akt tego rodzaju chuligaństwa uprawianego pod pozorem działalności kulturalnej. O żałobie narodowej nawet nie mówię, bo szkoda słów.
Za pewnym forum: DJ Ałszwic zaprasza na subtelne dysko dedykowane pamięci pomordowanych w gettcie, wstęp - 18 zł 88 gr (w tym cena kostki mydła). Damy ostro w gaz! zapowiadają goście specjalni tego wieczoru, czyli Ramzes & The HitlerSS. DO udziału w imprezie zachęca ciepło uśmiechnięty dr Mengele ze zwłokami w tle. ...i nie ma w tym żadnej prowokacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tektura" na makulaturę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za pomocą Tektury i oka cadyka Horowica - cadyk Wołodia Wysocki chciał wykreować to miasto na [b]jewropejską stolice kulttury [/b ]- kulturyt upadku, dekadencji, zbydlęcenia człowieka - bo tak jest ta cała POlikotowa Platforma Obywatelska http://img44.imageshack.us/img44/3629/mpou.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za pomocą Tektury i oka cadyka Horowica - cadyk Wołodia Wysocki chciał wykreować to miasto na jewropejską stolice kultury - kulturyt upadku, dekadencji, zbydlęcenia człowieka - bo tak jest ta cała POlikotowa Platforma Obywatelska http://img44.imageshack.us/img44/3629/mpou.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdajcie sobie sprawę, że nie wszyscy przeżywają narodową żałobę. Jest mi bliżej do zwykłego afgańczyka czy palestyńczyka niż do "elity" własnego kraju. Czy policzyliście ilu ich dziennie zginęło podczas tych konfliktów, policzyliście ile osób ginie z powodu głodu, chorób czy w wypadkach samochodowych ? Dlaczego życie ludzi świetnie życiowo ustawionych wraz z rodzinami ma dla mnie mieć większą wartość od życia innych ludzi ? Jeśli każde życie jest równe to urządzajcie żałobe codziennie a jesli tego nie robicie to przykro mi ja tez nie będę żałował akurat tej grupy osób. Aż chce się zacytować " Śmierć jednej osoby to tragedia, śmierć miliona to tylko statystyka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...