Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klub Tektura: Zaatakowano nas po marszu ONR

Utworzony przez pan szampan, 14 grudnia 2011 r. o 12:33 Powrót do artykułu
Czy jest tu jaks admin? Czy może wywalić obelżywe posty tego indywiduum podpisującego sie jako "dumny Polak"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to szkoda szkodliwy i szczeniacki bandyto... ITVL jest zainteresowane jak najbardziej ale tobie szczeniacko brakuje odwagi zmierzyć się z krytyką jedynie w durnocie i bandyctwie jesteś mocny ... reszta kolektywnej miernoty stwierdziła że się musi kolektywnie skolektywizować i jak dostanie maila to udzieli jakiejś odpowiedzi albo nie odpowiedź będzie wykrętna i tchórzliwa albo też inna pewnie zalezy to od poziomu poruty u bandziorów i rad ciotki Bieleckiej-G....y ;-) .. cóż trzeba zrobić wszystko by się was pozbyć bandziory... ... ale o mailu który wyśle jednak do kolektywnego idiotyzmu i ewentualnej odpowiedzi bedę oczywiście informował... ... propos zaś pracy - ciekawe co niszczyłeś lub kogo to okradałes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspominałem o zdjęciach... kilka mam pod ręką a skoro mam chwilę to proszę Wieniawska 15 A w marcu 2008: https://lh6.googleusercontent.com/-ckKGuOETFgA/Tupn3epW1jI/AAAAAAAACok/EwgrWab38cM/s576/Wieniawska%25252015%252520a%252520rok%2525202008.jpg I ten sam budynek dwa lata później latem: https://lh6.googleusercontent.com/-h-50xYkZjio/Tupo1WFSXMI/AAAAAAAACqs/muKhg9Pa_cI/s640/IMG_7560.JPG Otoczenie budynku również się zmieniło i to w dość dużej odległości nawet: https://lh3.googleusercontent.com/-sZ3wNj1Grc8/Tupo1oV68CI/AAAAAAAACqs/cRIUPxfA_oA/s640/IMG_7555.JPG https://lh6.googleusercontent.com/-m4djgQY3htY/TuppDh_dNqI/AAAAAAAACqs/iw2B8V8tyRk/s640/IMG_7559.JPG https://lh5.googleusercontent.com/--ue2l6YObBg/TuppAsqMZ4I/AAAAAAAACqs/LMHZqkmg5FI/s640/IMG_7589.JPG https://lh6.googleusercontent.com/-4w5vG7Sq5bw/TuppCnxZ4vI/AAAAAAAACqs/sLBwM1xdEpc/s640/IMG_7591.JPG poza niszczeniem elewacji Tekturowcy zostawiają tez liczne ślady swej działalności "artystycznej": https://lh4.googleusercontent.com/-h4ygJCmDLqo/TuppPkhDHtI/AAAAAAAACqs/ic6O2SNofOc/s640/IMG_7593.JPG https://lh5.googleusercontent.com/-aXazPGOkUIY/TuppOFLqAII/AAAAAAAACqs/EFS_n2qnh64/s640/IMG_7594.JPG oraz z niewiadomego powodu niszczą kasztanowce: https://lh3.googleusercontent.com/-fI5DY4ni-Ik/Tupo8zaV1PI/AAAAAAAACqs/A3IF1J-hXZs/s512/IMG_7584.JPG nad okupowanym budynkiem z którego dzielne bandziorki wysiudały stowarzyszenie które prowadziło Klub Seniora i świetlicę dla dzieci powiewają dumne flagi zaiste godne szczylów: [media]https://picasaweb.google.com/lh/photo/ebXCQT2zpg7K_Bbl0z650dMTjNZETYmyPJy0liipFm0[/media] na zdjęcia stanu z tego roku musicie nieco poczekać ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk naciskany przez lobby nekrofilskie obiecuje gdzieś bandziorów osiedlić... Żuk już nie dostanie mojego głosu ani nikt z PO - bo ja na utrzymujących bandziorów nie głosuję... Namawiam też wszystkich którzy mają zaległości w czynszu o zgłaszanie się do Żuka z zadaniem przydzielenia nowego i wygodniejszego lokum niech się okaże czy władza równo traktuje obywateli czy jednak są świnie które mają lepiej ;-) dla dopełnienia obrazu działalności okupantów którzy doprowadzili budynek do stanu który sam Żuk określa jako: "W zasadzie ten obiekt nadaje się do rozbiórki i nikt nie powinien brać odpowiedzialności za jego dalsze użytkowanie." wkleję plakacik informujący o Rowerowej Drodze Krzyżowej ( Agata Witkowska jako deklaratywna katoliczka zapewne była na tej popijawie pod mostem) i nastawieniu bandyckiego środowiska do policji (która dziś w mojej obecności próbowała się doszukać w zniszczonym przez tekturowców starym oknie śladów ONR-u): https://lh3.googleusercontent.com/-THDOS-nhqPo/Tupu-IEE96I/AAAAAAAACrA/KI8xvAKjaWk/s576/IMG_7566.JPG i dla śmiechu jeszcze fotke napisu o patriotyzmie lokalnym szanowaniu środowiska i innych rzeczach których banda Szymona Pietrasiewicza jest zaprzeczeniem: https://lh4.googleusercontent.com/-Q1HmXRwhQfg/Tupu6ZT48JI/AAAAAAAACq4/jRaajZUv8vE/s576/IMG_7569.JPG ... no cóż dostana inne lokum to i inne doprowadzą do ruiny... już współczuję mieszkańcom okolicy gdzie bandyci się osiedlą ale kto wie może mieszkańcy będą umieli sobie z nimi poradzić ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemku żałuje strasznie, ale nie byłam na Rowerowej Drodze Krzyżowej. Nawet nie wiedziałam że coś takiego sie odbywa, dzięki za info. Następnym razem się wybiorę, miłego dnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no miłego wspólniczko bandytów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie jadę obrobić kiosk na Czechowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to życze ci niepowodzenia... cóż na temat osobistych relacji to pogadamy w niedzielę prosto w oczy panienko prosto w oczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano, Przemuś, pogadamy. To znaczy - Ty mi nawrzucasz, bo ja nie mam zamiaru przekonywac Cię po raz kolejny, jak bardzo się mylisz. Zatem będe stać w milczeniu i sluchac co masz mi do powiedzenia. W sumie moge się domyśleć, ale i tak przyjdę, żebys nie pomyślał że jestem tchórzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to przyjdź... mam ci coś do oddania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś Ci kiedyś dawałam albo pożyczałam? Nawet nie pamietam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypomnę ci będziemy kwita
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, Przemuś, Przemuś.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to że w Lublinie kultura przestała się OPŁACAĆ. Ciekawe co miało tak radykalny wpływ na zmianę POLITYKI miasta. Może radnym nie po drodze w tym kierunku skoro Lublin nie dostał nominacji na stolice kultury. Może nie jest już w INTERESIE miasta wspieranie działań artystycznych i bezrefleksyjnie teraz zacznie wielkie czystki kulturalne. Ciekawe czy inicjatorzy naszego biegu po wygraną przewidzieli taki scenariusz i czy mają jakiś pomysł co dalej z takim miejscami jak Tektura, bo to miejsce w walce o nominacje było w 100 procentach lojalnym sprzymierzeńcem. Mówi się, że rewolucja zjada własne dzieci. Pozostaje tylko pytanie czy Lublin kiedykolwiek zasługiwał na miano stolicy kultury i czy tak naprawdę była to walka tylko o wymierne korzyści które miały wypełnić miejskie konto, i dlaczego nie dostrzega się w takim kulturalnym mieście głębokich wartości takich jak bezinteresowne zaangażowanie, niemodne dziś ideały, ludzi tworzących coś w co wierzą. Tacy ludzie istnieją w Lublinie, stworzyli dla nas Tekturę. Miejsce nie poddające się kompromisom programowym, politycznym rozgrywkom, dotacyjnej obłudzie. Miejsce wolne,otwarte, dające schronienie zjawiskom i sytuacjom które nie mają szansy zaistnieć w komercyjnym mainstreamie. Postawom często nierozumianym ale obecnym w naszym społeczeństwie i koniecznym do zaakceptowania. Miejsce prawdziwej ALTERNATYWY. Alternatywy, która ma jakże głęboką tradycję w naszym mieście, tylko mam wrażenie że stetryczała na ciepłym etacie, zapominając co to wolność wypowiedzi, oddolna inicjatywa, dyskurs społeczny. Alternatywa z która wielu szanowanych i istotnych działaczy, twórców a nawet polityków łączą silne korzenie. Gdzie są, gdy potrzeba istnienia takiego miejsca jak tektura w naszym mieście jest kwestionowana. Miasta w którym odbywają się Konfrontacje Teatralne, gdzie Chatka Żaka obrosła w legendę jako mekka ruchu studenckiego walczącego z systemem totalitarnym. Gdzie istniało Studio Teatralne z którego twórcy wyruszali w świat pokazywać Lubelski alternatywny sposób patrzenia na rzeczywistość. Gdzie przez lata Centrum Kultury dawało tym samym twórcom schronienie, aby nie zeżarł ich bezlitośnie raczkujący kapitalizm a unikatowe zjawisko Alternatywy lubelskiej mogło przetrwać. Gdzie ONI są i ich opinie, gdy miejsce w którym ich dzieci mogą kontynuować tą tradycje jest do zamknięcia. A może to koniec, a właściwiej jest spytać kto następny- Galeria Labirynt, Rozdroża, Centrum Kultury, bo Chatka Żaka padła już dawno . Nie do pojęcia jest dla mnie taka sytuacja, choć z drugiej strony gdy patrze na powstawanie marionetkowych ośrodków wypełnionych rzeszą zindoktrynowanych wolontariuszy, wykonywających skrzętnie i bezrefleksyjnie przydzielone im funkcje, a całość powstaje by legitymizować działania i cele wytyczane przez politycznie zależnych menadżerów kultury, to sytuacja że ktoś opluwa i depcze ta piękną tradycje przeraża, ale wydaje się być logiczna. Piotr Loulou Lużyński ten ciekawy tekst się ukazał na stronach bandziorów wskazuje on na dokładnie to o czym wiele razy pisałem czyli na to czym w istocie jest Tektura pozwoliłem sobie podkreślić kluczowe zdania tego niespodziewanie szczerego listu no cóz dzieci się mało opłacają - wiszą z czynszem na grube tysiace żlotych choć nieźle na zdewastowanym przez siebie budynku zarabiają dawna alternatywa jest faktycznie na etatach Józefczuk w lokalnej gadzinówce Pietrasiewicz (stary) dyrektoruje ale oczywiście wspierają swe dzieci nawet mimo tego że nie tyle sa one kontynuacją dawnej alternatywy co jej karykaturą... jest tez spory fragment o Agacie (to ten o zindoktrynowanych wolontariuszach)... warto tez poczytać komentarze póki jeszcze są: "nawet ludzie w temacie mogą was ( Tekturę) uważać za słabą alternatywę. Co to za kultura nie szanująca kultury innych. Jeśli robicie w mieście akcję typu streetart, a chodzi mi głównie o pomalowany płot teatru w budowie, to powinniście poszanować inną kulturę graffiti- dobre style lubelskich grafficiarzy zostały pokryte nawet nie w całości, a w części, ponieważ jeszcze wystają spod waszych „dzieł” (dla mnie jest to wielki brak szacunku dla pracy innych). Poza tym poziom tych rysunków jest poniżej krytyki, więc z takim badziewiem wara od miasta!!! Szkoda, że tak się dzieje u nas w mieście. Potencjał jest, ludzie są, ale na pewno nie w Tekturze, która bardzo straciła w moich oczach przez ostatnie lata. Zmieńcie swoje postępowanie, albo szybciej skończycie, niż wam się wydaje. Zero szacunku." napisał obserwator "Gorycz tej gorzkiej ironii winna truć w winnych. Winnymi są radni. Niektórzy. Ale sporo ich. Mają mandat społeczny, bo ktoś ich wybrał. Bez ich udziału rządzić się nie da. Winna więc jest cała społeczność lokalna. Tacy póki co sobie nawzajem jesteśmy. W tekście wiele instytucji stawianych jest w złym świetle. To w większości chybione zarzuty, czyli insynuacje.Źle dobrane przykłady. Po co tak?" napisał Jan Kondrak "Piotrze dobrze, mądrze i mocno powiedziane !!1 Tylko nie logicznie… Awangarda była w Lublinie w latach 70 zeszłego stulecia. Wówczas było w Lubinie 27 teatrów a nie „obowiązkowy” geniusz Opryński. Twoje pytania w gruncie rzeczy mają jedną charakterystyczną cechę wynikają z wychowania na tej „awangardzie” i braku innego horyzontu bo go nie ma i nie było. A pytania które stawiasz, są po prostu nagłym uświadomieniem sobie, że TAK jest. Dodam jeszcze, że od dawna!!!! Lublin jest nieprawdopodobnie mało twórczy i jedynie ruchliwością próbuje zapracować na efekt. W kółko powtarzając te same gesty, znaki, ruchy… Twórcza nuda i rutyna TU nazywana Awangardą. A jeżeli masz ochotę to sprawdzić, to proszę: nie pojawią się, żadne komentarze pod tym tekstem, bo by komentować trzeba mieć jakieś zdanie, nie będzie dyskusji i niczego. Twój głos utknie w ciszy Lubelskiego marazmu " Ale z całego serca gratuluje konkretnej odwagi." napisał niejaki Roman Pukar hmm dyskusji oczywiście nie będzie bo kolektyw jest ksenofobiczny i źle znosi krytykę (ma od takowej wypieki) inaczej imć pan szampan tak by się nie zarzekał tu na forum dziennika że oto tylko z dupowłazami będzie gadał... czyż nie? zobaczymy zresztą... kto wie może i dojdzie do dyskusji o Tekturze i to dyskusji w której wezmą udział nie tylko ci którzy ja bezkrytycznie pod niebiosa wynoszą choć przyznam ze mało w to wierzę to nie styl Pietrasiewiczów dyskutować ich styl to urządzać głupawe prowokacje albo niszczyć drzwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoja droga Kondrak to chyba ma żal do radnych ze im się nekrofilia nie podoba... Kondrakowi się rozumiem podoba i razem z dziećmi co wieczór ogląda Nekromantik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze lepsze są komentarze na facebooku: Agnieszka Jarmuł Sprawa Tektury to raz. Ale w kogo wymierzony jest ten list? Bo autor chyba nie do końca to wie. I co autor miał na myśli: "Nie do pojęcia jest dla mnie taka sytuacja, choć z drugiej strony gdy patrze na powstawanie marionetkowych ośrodków wypełnionych rzeszą zindoktrynowanych wolontariuszy, wykonywujących skrzętnie i bezrefleksyjnie przydzielone im funkcje, a całość powstaje by legitymizować działania i cele wytyczane przez politycznie zależnych menadżerów kultury"? słusznie się Agnieszka Jarmuł zastanawia ;-) no przecie autor opisał dupowłazów Tektury tak szczerze ;-) potwierdza to niejaki: Maciej Pałka Fakt, ulało mu się nieco. i zwraca uwagę na coś innego: Maciej Pałka błędy ortograficzne, na litość BOSKĄ! no cóż jak alternatywa to alternatywa ;-) (ja tam się akurat ortograficznych czepiał nie będę) cóz pozwoliłem sobie i ja umiescić komentarz na stronach Tektury (pewnie pobędzie nie długo wiec i tu zarchiwizuję) komentarz - autor: Przemek Leniak on Grudzień 16, 2011 15:52 ciekawe czy się tu uda skomentować? Tektura to nie jest alternatywa tylko szczeniacki wygłup i do tego niestety niebezpieczny bo wchodzący w zwykłe bandyctwo… … cóż to znowu za odwaga bronić tego czego broni gnidoqwaty mainstream, w postaci ciotki Bieleckiej_Wyborczej czy wujka Wysockiego? jakaż to awnagarda się kryć za układami rodziców? Buta nieuzasadnione poczucie własnej wyjątkowości (mimo tego że nic poza kalkomanią tektura nie prezentuje) i to właśnie żerowanie na układach to ma być alternatywa? wolne żarty… … o tym ze trzeba umieć jednak żyć wśród innych czyli mówiąc po ludzku dać się tolerować nawet chyba nie mam co pisać bo przecie i tak mój komentarz się ukazać nie ma prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jak przy[poszczałem na stronie bandytów zadziałała cenzura w wyniku czego wazelina leje się strumieniami ;-) dla przypomnienie jak agresywna i niszczycielska to banda ten link
Ostatnio edytowany 19 grudnia 2011 r. o 23:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tym niejaki, to się Pan skompromitowałeś ))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...