Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykle w spsk1 komunistyczna peropaganda.Szkoda ,ze nie zabierają głosu kobiety,które rodziły w tym szpitalu.Wsparcie zerowe .Kapelani przebiegną po oddziale,psycholog może i jest może założył czapkę niewidkę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a konsultanta ostatnio nie widziałam na mszy??????
0
a co złego w tych pytaniach? jako koleżanka dziewczyny, której dziecko zmarło przed urodzeniem wiem, że taka ankieta by pomogła bo nie była w stanie i nie chciała z nikim z personelu medycznego rozmawiać.. nie miała jak poprosić o księdza, o psychologa (to było w Danii). Politpoprawność wymagana przez kobiety dokonujące aborcji.. już nie macie kogo słuchać.. ankieta była dla kobiet, które straciły dziecko, nie z premedytacją je usunęły.
0
Gdyby było pytanie, czy chce się napić wódki i zaciągnąć się dopalaczem, to nie byłoby protestu.
0
W zasadzie w pytaniu nie ma nic groźnego, ale tylko pozornie jest ono obojętne, bo proszę tam dopisać jeszcze np. czy chce księdza, czy imama, mówcę, czy innego brata w wierze, a po drugie, dlaczego w państwie świeckim, to państwo tak bardzo włazi w sumienia ludzi i sferę duchową
0
nie widzę w tym nic złego, to kobieta decyduje czy chce odpowiadać na pytania czy nie, jak by nie było ankiety to by było, że nikt się nią nie interesuje i też by było źle
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: