Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinna jeszcze pokryć koszta wyjazdu straży . Jak durna to niech płaci .  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stara a glupia
0
Stara a glupia
 młoda a szeroka
0
Po co pchała swoją grubą d.pę na huśtawkę dla dzieci?
0

Ona nie ma grubej dupy. Ona ma rozje***ą dupę!!!
0
jak juz to strazacy uzyli sprzetu hydraulicznego a nie pneumatycznego  
0
To jest zwykły wandalizm. Powinna zapłacić i to słono, dodatkowo sfinansować drugą dla dzieci. Te siedziska są tylko dla dzeci przeznaczone. U nas pod blokiem brak takiej huśtawki  bo są drogie. A taka głupia kretynka siada i niszczy dla zabawy. Z takiego bezmyślnego zachowania wynka, że sama będzie miała dziecko w niedługim czasie. Zobaczymy gdzie będzie chodziła się z nim bawić, czy na taki zniszczony plac ???
0
a od kiedy 21-letnie baby pchają się na huśtawki dla dzieci? a w wielu sytuacjach chcą być takie dorosłe
0
powinna spalić się ze wstydu ;)
0
a od kiedy 21-letnie baby pchają się na huśtawki dla dzieci? a w wielu sytuacjach chcą być takie dorosłe
Nie czepiajcie się dziewczyny. Trzy lata temu była jeszcze niepełnoletnia, o jakiej starej babie mówicie? Powinnyście się wstydzić. Gdzie Wasza fantazja i życzliwość dla innych?
0
Jak się ma dupe większą niż tory kolejowe to nie wsiada się na huśtawke!!!
0
Chyba Was pogięło. A ty piszesz nie jak drań, lecz jak pospolity cham. 
0
Co za gawiedż ludzka !Siadla to siadla i co ? A większośc z was , to nigdy w zyciu nic głupiego nie zrobiła ?Piszący to chyba same ideały .Amen .
0
popieram
0
Niestety żeby nie było niespodzianek trzeba najpierw zrobić pomiary a potem zmierzyć huśtawkę.Kto nie zna miary .....mierz siły na zamiary.
0
Wielkie dupsko? Dawajcie ją mnie !!!!  Mój rozmiar  !!!!
0
Co za gawiedż ludzka !Siadla to siadla i co ? A większośc z was , to nigdy w zyciu nic głupiego nie zrobiła ?Piszący to chyba same ideały .Amen .
Robiłam niejedne głupie rzeczy, ale nie psułam dzieciom zabawek. Amen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
co, ja nie wsiądę?! Potrzymaj hamburgera!!
0
co, ja nie wsiądę?! Potrzymaj hamburgera!!
Boskie :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: